Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(Behnaz @ 2010 04 29, 20:41)
Labas vakaras  4u.gif

Merginos gal galit parasyti kaip jus braizot medziaga? Turiu galvoj kaip subraizot taip lygiai,su kuo prispaudziat,gal geru ideju turit?  ax.gif

as tai braizau be liniuotes. su liniuote dazniausiai nukreivalioju, nes medziagos siuliukai ne idealiai tiesus buna, nu nebent ja istempus gerai g.gif zymiuos paprastai, tiesiog palei siuliuka strichuoju su markeriu.

grazus darbeliai visu thumbup.gif labai patiko obuoliukai ir sriftas ten idealus mirksiukas.gif
Florestinos saulegrazos labai graziai issiryskina juodam fone bigsmile.gif tik man ta apatine dalis truputeli kliuna, nu gal truputeli per grieztas perejimas, as gal ta stalo fragmenta pusiniu buciau darius. ir vaza ten atseit permatoma, tai turetu buti tarp koteliu juoda, jei fonas juodas blush2.gif nu bet as cia prie smulkmenu kabinejuos blush2.gif prasom nesupykt. bendras vaizdas vis tiek labai geras wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 04 29, 21:03)
as tai braizau be liniuotes. su liniuote dazniausiai nukreivalioju, nes medziagos siuliukai ne idealiai tiesus buna, nu nebent ja istempus gerai g.gif zymiuos paprastai, tiesiog palei siuliuka strichuoju su markeriu.


Aciu uz ats ir as taip bandysiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, registruojuos i Jusu bureli smile.gif daug metu nesiuvinejau , bet toks noras kilo vel to imtis , kad net silpna daros. blush2.gif Ir iskart turiu viena klausimeli. Ziuriu,kad kaikurios siuvineja ant juodos medziagos (kanvos jei neklystu) ,galgaletumet pasakyt kur jos Vilniuje nusipirkti, nes issirinkau siuvineti juodai balta paveiksla pabandymui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Behnaz @ 2010 04 29, 20:41)
Labas vakaras  4u.gif

Merginos gal galit parasyti kaip jus braizot medziaga? Turiu galvoj kaip subraizot taip lygiai,su kuo prispaudziat,gal geru ideju turit?  ax.gif


Nežinau, kaip kitos daro, bet aš patyriau, kad braižyt su liniuote galima nebent Aidą. Bet ir ją braižau ranka. Aidą braižyt - vienas malonumas. Va liną ar ewenveave medžiagą jau reik atidžiai, bet irgi visiškai lengva...

Atsimenu, kaip gal prieš metus irgi klausiau šio temoj ar medžiagą braižyt su liniuote blush2.gif Ir niekas neatsakė. Tadum susigėdau ir tiesiog pabandžiau. Turiu pasakyt, kad man liniuotė nepadėjo, bet pats medžiagos subraižymas tai yra super dalykas thumbup.gif Tik reik nebijot, susiskaičiuot ir susižymėt. Klaidų tai labai labai padeda išvengt 4u.gif
Atsakyti
Noriu parodyt savo darbeli, kuri siuvinejau is siulu likuciu. Tiesa dar neiremintas, remelis bus juodas. Vakar tik parsinesiau pasporta.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 04 29, 22:03)
Florestinos saulegrazos labai graziai issiryskina juodam fone bigsmile.gif tik man ta apatine dalis truputeli kliuna, nu gal truputeli per grieztas perejimas, as gal ta stalo fragmenta pusiniu buciau darius. ir vaza ten atseit permatoma, tai turetu buti tarp koteliu juoda, jei fonas juodas blush2.gif nu bet as cia prie smulkmenu kabinejuos blush2.gif prasom nesupykt. bendras vaizdas vis tiek labai geras wub.gif

Man rodos šita schema skirta baltam audiniui g.gif man irgi nelabai žiūrisi g.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif
Aciux uz pagalba apie sucentravima - bandysiu ant milimetrinio popieriaus eskiza pasidaryt. Kaip kadais sapnavau Zundytes drugelius, tai sianakt rinkau tuos ryskius obuoliukus lotuliukas.gif man turbut labai uzsifiksuoja tos ryskios spalvos - kaip varnai, viskas kas blizga lotuliukas.gif tongue.gif
gal kas pasakysit, kiek kitur kainuoja tos adatos John....(pamirsau pabaiga), nes drauge vakar ju mate prie GA salia skyrelis rankdarbiu ir smulkmeneliu - ten jos 5lt.
Atsakyti
Gal galit pasakyti kas yra " 2 pieces of Japan thread "? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2010 04 30, 09:11)
Gal galit pasakyti kas yra " 2 pieces of Japan thread "?  ax.gif

Jei ieškai geishai, tai kai rinkausi siūlus teko pasiknist ir man to siūlo. Va toks http://www.sewandso....k/ran662-0.html
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 04 30, 11:17)
Jei ieškai geishai, tai kai rinkausi siūlus teko pasiknist ir man to siūlo. Va toks http://www.sewandso....k/ran662-0.html

Tai čia tas per viduri? O siaubeli, kaip manot parduotuvėje jo nebūtų? Nes vieną siūlą sakytis kažkaip neprotingai būtų doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sela:) - labai elegantiska ledi - graziai suderinai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2010 04 30, 09:37)
Tai čia tas per viduri? O siaubeli, kaip manot parduotuvėje jo nebūtų? Nes vieną siūlą sakytis kažkaip neprotingai būtų doh.gif  rolleyes.gif

Aš pirkau http://www.siuvineji...ne-braid-9.html
Parduotuvėj nežinau ar yra. Čia iš Kreinik.
Ir į mane vienaskaita kreipkis : mirksiukas:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 30 balandžio 2010 - 11:00