Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(Little angel @ 2010 04 29, 15:55)
Ech, gaila...
Nu bet ką padarysi

aš turiu, paieškot?

čia netyčia dar kitokius radau
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 29 balandžio 2010 - 17:02
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 29, 17:53)
aš turiu, paieškot?

čia netyčia dar kitokius radau


Labai gražūs ir šie 4u.gif

Florestina, apie Burdą tai buvau skaičius, bet apie irisus - ne. Nuostabūs!

O diržus aš išverčiu taip: prie vieno galo pritvirtinu ilgą juostelę ir palieku ją diržo viduje. Kitas jos galas kyšo iš kitos diržo pusės. Kai susiuvu, tada švelniai traukdama išverčiu diržą į kitą pusę. Na, bet jei nusipirkai įrankį - turėsi puikų pagalbininką 4u.gif
Atsakyti
paukščiuk jei rasi gal galėsi pasidalint su mumis?
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 04 29, 18:11)


Florestina, apie Burdą tai buvau skaičius, bet apie irisus - ne. Nuostabūs!




Turbūt kitam forume skaitei apie Burdą. mirksiukas.gif

Apie irisus šiandien kalbėjom su Zundyte.
Atsakyti
QUOTE(letena95 @ 2010 04 29, 18:17)
paukščiuk jei rasi gal galėsi pasidalint su mumis?

įkėliau į paieškų temą thumbup.gif
http://www.supermama...;#entry36986770
user posted image

Atsakyti
QUOTE(paule kaip saule @ 2010 04 29, 09:34)
Sveikos merginos  ax.gif
ar galit populiariai paaiskint, kaip teisingai sucentruoti varda, bijau markeriu prisizymesiu tiek, kad nebeatsiplaus, atsiprasau, jei uzdaviau kvaila klausima  blush2.gif


O kodėl bijai? Jei taip labai abejoji, tai papaišyk kur ant krašto ir sudrėkink truputėlį - išnykti turi akimirksniu. Manasis blunka vien nuo sukaitusių pirštų čiupinėjimo.
Aš vardą išsipaišau ant languoto popieriaus lapo - vienas langelis=vienas kryželis arba linija. Jei nepatenkinta rezultatu, gali iškirpti žodžius ir pamodeliuoti. Laiko susigaišta, bet užtat padėlioji, pagalvoji ir vaizdžiai matai, kaip žodžius geriau sudėlioti.
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Merginos gal galit parasyti kaip jus braizot medziaga? Turiu galvoj kaip subraizot taip lygiai,su kuo prispaudziat,gal geru ideju turit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Behnaz @ 2010 04 29, 20:41)
Labas vakaras  4u.gif

Merginos gal galit parasyti kaip jus braizot medziaga? Turiu galvoj kaip subraizot taip lygiai,su kuo prispaudziat,gal geru ideju turit?  ax.gif

aš nebraižau, bet manau tam dalykui liniuotė tinkamiausia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 29, 18:44)
aš nebraižau, bet manau tam dalykui liniuotė tinkamiausia  mirksiukas.gif


As irgi manau,kad liniuote tinkamiausia,bet kaip ta medziaga prispaust, kad nejudetu ir butu pakankamai issitempus g.gif
Atsakyti
kiek ispudingu darbeliu bigsmile.gif
Metija, Džeine, Mingomi - first.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mur mur: 29 balandžio 2010 - 20:32
QUOTE(Behnaz @ 2010 04 29, 20:49)
As irgi manau,kad liniuote tinkamiausia,bet kaip ta medziaga prispaust, kad nejudetu ir butu pakankamai issitempus  g.gif

Na imi aidą(ji juk standi) dedi ant stalo, prispaudi su liniuotę ir brauki, su linu gal sunkiau, man patogiau būtų su siūlu susidygsniuot

Na bet gal merginos, kurios tai daro pakomentuos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 29, 08:02)
o gal turi tą išdidintą schemą, ar gali pasufleruot, kaip tai padaryt?

Daugumą siuvinėjimo schemų galima nesunkiai išsididinti įsikėlus į Word programą. Tiesiog įsikėlus originaląm jį galima apkarpyti, kaip norisi, ir išsidinti atskiras dalis. Kadangi mano regėjimas silpnas, taip darau beveik visuomet.
Atsakyti