Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

Minigomi - obuoliukai fantastiški wub.gif thumbup.gif

Noriu schemos labai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bulbul1980 @ 2010 04 29, 13:43)
o man pasirode, kad kaip tik pigiau, nes buna, kad spalvos kokios tik mazo gabaliuko reikia, o pirkt atskirai visa matkeli reiktu.. dabar sewandso. yra daug nuolaidu, as irgi uzsipirkau smile.gif

na jei ketini siuvinėt tik tą vieną darbelį ir daugiau niekada nieko nesiuvinėti tai aišku tada rinkinukas pigiau,bet jei ketini ir toliau siuvinėt,tai labiau apsimoka pirkti visą matkelį ,juk kaupiasi spalvu kolekcija,aš dabar per 1.5 metų siuvinėjimo ,jau kai kuriems darbams teperku tik pusę reikalingų siūlų,nes kitus jau turiu pas save mirksiukas.gif

QUOTE(Florestina @ 2010 04 29, 14:00)
Tuos gražiuosius irisus iš paskutinio "Siuvinėju kryželiu" numerio. Pasirinkau originalius Anchor siūlus, nes ne visus pavyko sukonvertuoti į DMC.  ax.gif

ojej ,kaip gražu bus ,jie tokie gležni ir net atrodo kvepia thumbup.gif ..bet kiek ten BS doh.gif ..kantrybės tau ir tik kantrybės drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE
svieziai bagtas darbelis... ale sriftas nelimpa man nors tu ka, tik O lb gera kaip obuoloiukas


sriftas puikiai tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 04 29, 15:24)

ojej ,kaip gražu bus ,jie tokie gležni ir net atrodo kvepia thumbup.gif ..bet kiek ten BS doh.gif ..kantrybės tau ir tik kantrybės drinks_cheers.gif


Ten darbo nemažai bus, dar kol išsiaiškinau visus siūlus. Vieną tai tik pagooglinus pavyko rasti, kad ten perlamutrinis kreinikas. Bent jau parašyti leidėjai galėjo. g.gif
Atsakyti
pabaigiau viena paveiksliuka beveik jau, bet reikia dar BS siuvineti o as niekad to nedarius doh.gif kaip bijau... kad sugadinsiu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 29, 15:18)
Minigomi - obuoliukai fantastiški wub.gif  thumbup.gif


little angel, mielai pasidalinciau, bet turiu tik popierini varianta... g.gif
Atsakyti
Ech, gaila...
Nu bet ką padarysi
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 04 29, 12:03)
svieziai bagtas darbelis... ale sriftas nelimpa man nors tu ka, tik O lb gera kaip obuoloiukas smile.gif





wub.gif kokie skanus smile.gif mielai koki suvalgyciau biggrin.gif

QUOTE(Florestina @ 2010 04 29, 14:32)


Aš pasirodau su savo procesu, liko tik pabaigti BS.
[



labai dailios geles mamai bus ? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amiyra: 29 balandžio 2010 - 14:58
QUOTE(amiyra @ 2010 04 29, 15:58)

labai  dailios geles mamai bus ? bigsmile.gif


Dar nesugalvojau kam bus. ax.gif
Atsakyti
http://s002.radikal....c5baf559364.jpg
gal kas zinot kiek tokiam darbeliui reiketu medziagos,egiptas ce is siuvinejimo schemu
Atsakyti
Mingomi, ir mano akiai šriftas puikiai tinka! Na, labai mieli obuolėliai 4u.gif

Florestina, daili saulėgrąža 4u.gif Nesu siuvinėjus ant juodos medžiagos... Ar labai pavargsta akys?

Ir ką iš kasiulų užsisakei? Ką siuvinėsi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 04 29, 16:58)
Florestina, daili saulėgrąža  4u.gif Nesu siuvinėjus ant juodos medžiagos... Ar labai pavargsta akys?

Ir ką iš kasiulų užsisakei? Ką siuvinėsi?  4u.gif


Nepasakyčiau, kad labai pavargo akys.

Užsisakiau siūliukus siuvinėjimui, žirkles "gervės", Burda plus size (nes Vilniuje nėra), kadangi dar trūko iki nemokamo siuntimo- tai nusipirkau įrankį siūtų dirželių išvertimui.
O siuvinėsiu jau sakiau šiuos irisus:
user posted image
Atsakyti