Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

Donalita labai ačiū už pasiūlymą 4u.gif , jau atsispausdinau schemą ir netrukus kibsiu siuvinėt ax.gif

QUOTE(Mingomi @ 2010 04 29, 12:03)
svieziai bagtas darbelis... ale sriftas nelimpa man nors tu ka, tik O lb gera kaip obuoloiukas smile.gif

ar nesinoretu plastiskesnio srifto?


jie mano tolimuose planuose, baisiai jie skaniai atrodo wub.gif

Šriftas mano akiai puikiai tinka, ten žiū ir su sidabrinuku teko pasiuvinėt thumbup.gif
Atsakyti

Sveikos merginos ax.gif
Ir as ziurejau , ziurejau i obuoliuku kolekcija - viskas labai gerai ziurisi thumbup.gif jau kokie spalvingi - labai grazuuuu wub.gif
p.s. ar galit populiariai paaiskint, kaip teisingai sucentruoti varda, bijau markeriu prisizymesiu tiek, kad nebeatsiplaus, atsiprasau, jei uzdaviau kvaila klausima blush2.gif
Atsakyti
Šriftas mano akiai puikiai tinka, ten žiū ir su sidabrinuku teko pasiuvinėt thumbup.gif
[/quote]


aciu smile.gif

oij teko teko, tas metalikas daug laiko ateme, o ir siaip kaip pradedancioji nemazai ko ismokau ant tu obuoliuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paule kaip saule @ 2010 04 29, 12:34)
Sveikos merginos  ax.gif
Ir as ziurejau , ziurejau i obuoliuku kolekcija - viskas labai gerai ziurisi  thumbup.gif jau kokie spalvingi - labai grazuuuu  wub.gif
p.s. ar galit populiariai paaiskint, kaip teisingai sucentruoti varda, bijau markeriu prisizymesiu tiek, kad nebeatsiplaus, atsiprasau, jei uzdaviau kvaila klausima  blush2.gif

aš pasižymiu centrą, susiskaičiuoju kiek langučių užsima tarkim visas vardas, tą skaičių dalinu pusiau ir atsiskaičiuoju nuo medžiagos vidurio į vieną pusę.
pvz visas vardas užima 50 langiukų, tai nuo centro į vieną pusę atskaičiuoju 25langiukus, čia mūsų vardo pradžia ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Mingomi @ 2010 04 29, 12:40)

oij teko teko, tas metalikas daug laiko ateme, o ir siaip kaip pradedancioji nemazai ko ismokau ant tu obuoliuku smile.gif

man tavo, kaip ''pradedančiosios'' , skonis darbam labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
man tavo, kaip ''pradedančiosios'' , skonis darbam labai patinka thumbup.gif
[/quote]

kam cia tie ditirambai biggrin.gif tik is jusu visko mokausi smile.gif

p.s. pauksciuko darbu stilius man laaabai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 04 29, 13:21)

kam cia tie ditirambai biggrin.gif tik is jusu visko mokausi smile.gif

p.s. pauksciuko darbu stilius man laaabai  wub.gif


kai trini žinutę, palik viršuje visą užrašą lažtiniuose[] ir apačioje[] mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif kazkur klausiau, nebepamenu, ar rinkiniu gatavu niekas nesiuvineja, kur buna siulai surinkti, schema, medziaga, adata, t.t. Ar visos pacios renkates atskirai paveiksliukus ir tada ieskot isulu ir pan?
Atsakyti
QUOTE(bulbul1980 @ 2010 04 29, 14:12)
Sveikos smile.gif kazkur klausiau, nebepamenu, ar rinkiniu gatavu niekas nesiuvineja, kur buna siulai surinkti, schema, medziaga, adata, t.t. Ar visos pacios renkates atskirai paveiksliukus ir tada ieskot isulu ir pan?


Visaip darom. 4u.gif

Labai gražūs darbeliai. wub.gif

Aš pasirodau su savo procesu, liko tik pabaigti BS.
user posted image

Tikiuosi greitai gausiu siuntinuką, kuris jau šįryt iškeliavo į Vilnių ir galėsiu pradėti naują darbą.
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2010 04 29, 07:56)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  Aš vieną siuvinėjau išsididinus, iš 4 lapų, buvo lengviau. o antrą iš tų, kas duota paprastai būna. Tai aaaaaaaaaaaaaaa blink.gif daugiau taip nedarysiu  doh.gif

aš irgi daugiau taip nedarysiu blush2.gif

QUOTE(prazuvusi siela @ 2010 04 29, 09:46)
Sveikos merginos 4u.gif
Kiek visokių grožių čia pas jus!!!!  bigsmile.gif  bigsmile.gif  ploja.gif
O mane baisus tinginys užpuolė  blush2.gif  blush2.gif  Pantera nutrenkta jau kuris laikas, namuko irgi nepajudinu, o ir to ir ano noriu...  Reikia gero spyrio minkštojon. blush2.gif  verysad.gif


tai čia mes greitai galim suorganizuot lotuliukas.gif


QUOTE(bulbul1980 @ 2010 04 29, 13:12)
Sveikos smile.gif kazkur klausiau, nebepamenu, ar rinkiniu gatavu niekas nesiuvineja, kur buna siulai surinkti, schema, medziaga, adata, t.t. Ar visos pacios renkates atskirai paveiksliukus ir tada ieskot isulu ir pan?

siuvinėjam ir rinkinius ,aišku ,tai sąlyginai brangiau gaunasi,bet turi originalą ir sąžiningu keliu gautą blush2.gif ,o kai kurių firmų pvz Dimensions tai ir siūlų nėra prekyboje ,tik rinkiniais,vadinasi niekada konvertavus negausi tokio vaizdo kuris numatytas originale,nors be abejo irgi išsiuvinėjus gaunasi puikus rezultatas drinks_cheers.gif ..žodžiu kiekviena darom kaip išeina ,esu siuvinėjusi kelis rinkinukus,ir dar keli laukia eilės,ir aišku naudojuosi plačiuoju internetu...

QUOTE(Florestina @ 2010 04 29, 13:32)
Aš pasirodau su savo procesu, liko tik pabaigti BS.


labai gražios saulėgražos ,o ką siuvinėsi paskui?
Atsakyti
o man pasirode, kad kaip tik pigiau, nes buna, kad spalvos kokios tik mazo gabaliuko reikia, o pirkt atskirai visa matkeli reiktu.. dabar sewandso. yra daug nuolaidu, as irgi uzsipirkau smile.gif
Atsakyti
Florestina wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 04 29, 14:38)

labai gražios saulėgražos ,o ką siuvinėsi paskui?


Tuos gražiuosius irisus iš paskutinio "Siuvinėju kryželiu" numerio. Pasirinkau originalius Anchor siūlus, nes ne visus pavyko sukonvertuoti į DMC. ax.gif
Atsakyti