Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

bet merginos pagalvojot tu teveliu lelius koks populiarus,dabar pas kiekvienos namuose isiuvinetas kabo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 28, 20:55)
g.gif negasdink, aš mažiau laiko turėsiu, na bet gal spėsiu. Einu savo schemą žiūrėt

O dydį žymiai dydesnį įsivaizavau, va kaip apgaulingai, na reik eit schemą pasinagrynėt

ačiū  4u.gif

jau tik kam gąsdintis ,tik ne tau Paukščiuk wub.gif ,visų galų meistrė esi ,eisi kaip per sviestą tau ax.gif ,tas schemos nesutapimas tai man dar nieko ,bet jau tie kryželiai -pliusiukai-- tai ... doh.gif naktimis sapnavau,kol siuvinėjau....
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 04 27, 17:12)
Mergaites, kaip susinervinau.Kiek issiuvinejau ir ziople tik dabar suregavau, kad pas mane spalvos schemoj sumaisytos doh.gif . Pagal paveiksla
user posted image

Mano siuvinys
user posted image

Kurios spalvos sumaisytos lyg issiaiskinau, bet ardyt tikrai neardysiu, siuvinesiu per nauja, bet medziagos neturiu, reiks rytojaus laukti, o taip rupi. Esu isiutus, kaip širšė. aggressive.gif

as katik uzbaigiau sita mergina siuvinet ax.gif
spalvas atrinkinejau pati pagal duotus pavadinimus 4u.gif
taigi pagal pateikta spalvu rakta mano atveju butu taip:
1 - balta
2 - 712
3 - 841
4 - 840
5 - 839
6 - 3782
7 - 3781
rytoj prie gero apsvietimo bandysiu pafotkinti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 04 28, 21:50)
siuvinėjau lygiai dvi savaites ant 14 magic dmc aidos,kurį jau buvo atkirpta,tai praktiškai kiek ten tos medžiagos reikia ir nežinau,nes dar gabaliukas nusikirpo,o rėmelį tai užsakiau 24x30cm ,nors galėjo būt ir 29cm,patarimas -pasiieškok geros schemos(man atsispausdinus nesutapo schema ,viena pusė buvo mažesnė ,kita didesnė) ir pasižymėk pliusiukus(+) ir kryžiukus (X)flomasteriais,nes jau taip maišosi kai siuvinėji doh.gif ,kad net darbas malonumo neteikia...maloniausias darbas buvo BS siuvinėti ,tiesiog kaifavau wub.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Aš vieną siuvinėjau išsididinus, iš 4 lapų, buvo lengviau. o antrą iš tų, kas duota paprastai būna. Tai aaaaaaaaaaaaaaa blink.gif daugiau taip nedarysiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2010 04 29, 08:56)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  Aš vieną siuvinėjau išsididinus, iš 4 lapų, buvo lengviau. o antrą iš tų, kas duota paprastai būna. Tai aaaaaaaaaaaaaaa blink.gif daugiau taip nedarysiu  doh.gif

o gal turi tą išdidintą schemą, ar gali pasufleruot, kaip tai padaryt?

zundyteačiū už padrąsinimą, kai dar nei karto šio leliaus nesiuvinėjau, jūsų atsiliepimus paskaičius, kažko nedrąsiai pasijutau blush2.gif Beliko sulaukt patvirtinimo ir kibsiu siuvinėt ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Nusprendžiau tobulėt siuvinėjime ir nusipirkau enweave ne aidą, žiūrėsiu kaip čia gausis. O siuvinėt ant jos kaip ir Aidos g.gif
Paukščiuk tikrai manau tau pergyvent nereikia šitiek puikių darbų prisiuvinėjus. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2010 04 29, 08:56)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  Aš vieną siuvinėjau išsididinus, iš 4 lapų, buvo lengviau. o antrą iš tų, kas duota paprastai būna. Tai aaaaaaaaaaaaaaa blink.gif daugiau taip nedarysiu  doh.gif

Aš asmeniškai visad einu i COPY1 ir ten atsispausdinu ne standartinio dydzio A4 formato, o didesnius lapus ir tada schema kaip ant delno būna bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 04 29, 09:14)
Sveikos,

Nusprendžiau tobulėt siuvinėjime ir nusipirkau enweave ne aidą, žiūrėsiu kaip čia gausis. O siuvinėt ant jos kaip ir Aidos  g.gif
Paukščiuk tikrai manau tau pergyvent nereikia šitiek puikių darbų prisiuvinėjus. wub.gif

bigsmile.gif šaunuole, pasipasakok kaip seksis mirksiukas.gif

QUOTE(SheMe @ 2010 04 29, 09:26)
Aš asmeniškai visad einu i COPY1 ir ten atsispausdinu ne standartinio dydzio A4 formato, o didesnius lapus ir tada schema kaip ant delno būna  bigsmile.gif

man labai toli, tektų per visą miestą važiuot, na nedarau bėdos, turiu kokybišką schemą, tereikia pradėt siuvinėt ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Kiek visokių grožių čia pas jus!!!! bigsmile.gif bigsmile.gif ploja.gif
O mane baisus tinginys užpuolė blush2.gif blush2.gif Pantera nutrenkta jau kuris laikas, namuko irgi nepajudinu, o ir to ir ano noriu... Reikia gero spyrio minkštojon. blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 29, 06:33)
turiu kokybišką schemą, tereikia pradėt siuvinėt  ax.gif


galiu padaryt, jei schema tikrai kokybiška ir gerai išsididina. jutelienej@gmail.com Bet kad idealiai lapas su lapu sutaps nepažadu. Kai sau darau, tai nekreipiu dėmesio, kiekvienam lape pasidarau kelių kryžiukų perėjimą. Nors aišku užknisa tuos lapus lygint vieną su kitu, bet greit juk prašoki tokias vietas - ir nepalyginamas kaifas, kai schema tokia aiški, kad ir akla būdama matytum.
Atsakyti
Aš peržiūrėjau savo archyvą ir nelabai ką radau tinkančio mažo Mamos dienai, gal ką pasiūlysit.
Atsakyti
svieziai bagtas darbelis... ale sriftas nelimpa man nors tu ka, tik O lb gera kaip obuoloiukas smile.gif

ar nesinoretu plastiskesnio srifto?

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti