Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

Mingomi - prisijungiau mirksiukas.gif
Zundyte- metrika wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
O aš paskubėjau truputį, ale viskas gerai. Žodžiu gavau užsakymo patvirtinimą ir apmokėjau iš karto, nes jų rekvizitus jau turėjau iš ankščiau. Po valandos atėjo, kad prašom apmokėti per dešimt dienų, o dar po keturių minučių, kad jau apmokėta.

Bet šiaip tai labai strigo man tas jų puslapis, kartą buvo visai pakibęs, bet pavyko vis tik užsisakyti.
Atsakyti
Zundyte, nuostabiai dailus ir mielas!! Gražius šriftus parenki - man ir Vervaco batukų, atsimenu, labai patiko, ir šis puikus. Nežinau ar tie patys, tik žinau, kad man tavo batukų patiko 4u.gif

QUOTE(Florestina @ 2010 04 28, 16:09)
O aš paskubėjau truputį, ale viskas gerai. Žodžiu gavau užsakymo patvirtinimą ir apmokėjau iš karto, nes jų rekvizitus jau turėjau iš ankščiau. Po valandos atėjo, kad prašom apmokėti per dešimt dienų, o dar po keturių minučių, kad jau apmokėta.

Bet šiaip tai labai strigo man tas jų puslapis, kartą buvo visai pakibęs, bet pavyko vis tik užsisakyti.


Aš tai, žinok, niekad nelaukiu. Kuo anksčiau apmoku, tuo anksčiau tikiuosi siuntinio. Man gerai viskas būna su jų puslapiu. Čia gal sutapimas tau toks... g.gif
Atsakyti
Zundyte, bus nuostabi dovana kriksto dukrai wub.gif
Atsakyti
labukas saunus darbeliai visu smile.gif, nors rasiau schemu temoje, bet gal cia greiciau atsiliepsit, gal kas turit schemute nelabai didele (15 x 20 cm ) KRIKSTYNOMS 4u.gif jeigu nesunku i AZ arba emaila loonak@gmail.com

o as neturiu nieko naujo parodyti, ilga pertrauka dariau. ir noras buvo siuvineti, susibraiziau medziagytes langelius ir rankos nekyla siuvineti smile.gif na bet va ieskau krisktynoms drauge issirinks tai turesiu darbelio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 04 28, 16:51)
Zundyte, nuostabiai dailus ir mielas!! Gražius šriftus parenki - man ir Vervaco batukų, atsimenu, labai patiko, ir šis puikus. Nežinau ar tie patys, tik žinau, kad man tavo batukų patiko  4u.gif

Metija ,šriftas tas pats,kaip ir batukų(jis man toks neperspjaunantis pačio darbo thumbup.gif )tik raidės kitos,ir pakeičiau skaičiuką 5 ,ten toks kažkoks kreivas buvo ,man nepatiko ,o datoje jie net du,tai pati nusibraižiau blush2.gif
Ačiū mergikės 4u.gif 4u.gif ,rezultatu ir aš patenkinta ax.gif ,bet tai pirmas darbas kuris siuvinėjosi man labai sunkiai dėl dviejų dalykų -smulkios schemos ir didelio skubėjimo....
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 04 28, 14:11)
pabaigiau metrikiuką krikšto dukrytei,šeštadienį bus įteiktas,bet penktadienį dar teks rėmint pačiai -rėmą tik penktadienį pagamins blush2.gif ,


dar paklausinėsiu, kiek laiko siuvinėjai, kokio dydžio kirpais medžiagytę, ant 14 siuvinėjai .(kaupiuos, rošiuos, rodos ir man teks šį grožį siuvinėt)
Atsakyti
siuvinėjau lygiai dvi savaites ant 14 magic dmc aidos,kurį jau buvo atkirpta,tai praktiškai kiek ten tos medžiagos reikia ir nežinau,nes dar gabaliukas nusikirpo,o rėmelį tai užsakiau 24x30cm ,nors galėjo būt ir 29cm,patarimas -pasiieškok geros schemos(man atsispausdinus nesutapo schema ,viena pusė buvo mažesnė ,kita didesnė) ir pasižymėk pliusiukus(+) ir kryžiukus (X)flomasteriais,nes jau taip maišosi kai siuvinėji doh.gif ,kad net darbas malonumo neteikia...maloniausias darbas buvo BS siuvinėti ,tiesiog kaifavau wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE
Va ir mano Varna  Tik kai išlyginau pastebėjau kad nedabaigta  Bet taip ir paliksiu


nu varnike, simpatulka laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 04 28, 21:50)
siuvinėjau lygiai dvi savaites ant 14 magic dmc aidos,kurį jau buvo atkirpta,tai praktiškai kiek ten tos medžiagos reikia ir nežinau,nes dar gabaliukas nusikirpo,o rėmelį tai užsakiau 24x30cm ,nors galėjo būt ir 29cm,patarimas -pasiieškok geros schemos(man atsispausdinus nesutapo schema ,viena pusė buvo mažesnė ,kita didesnė) ir pasižymėk pliusiukus(+) ir kryžiukus (X)flomasteriais,nes jau taip maišosi kai siuvinėji doh.gif ,kad net darbas malonumo neteikia...maloniausias darbas buvo BS siuvinėti ,tiesiog kaifavau wub.gif  lotuliukas.gif

g.gif negasdink, aš mažiau laiko turėsiu, na bet gal spėsiu. Einu savo schemą žiūrėt

O dydį žymiai dydesnį įsivaizavau, va kaip apgaulingai, na reik eit schemą pasinagrynėt

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 28, 19:55)
g.gif negasdink, aš mažiau laiko turėsiu, na bet gal spėsiu. Einu savo schemą žiūrėt

O dydį žymiai dydesnį įsivaizavau, va kaip apgaulingai, na reik eit schemą pasinagrynėt

Jei kalba eina apie lelių tą, tai neseniai gi įmečiau schemą labai geros kokybės. Tik ir geroj schemoj nesueina, bet kas moka spauzdinant galima turbūt pareguliuo dydžius.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 04 28, 22:05)
Jei kalba eina apie lelių tą, tai neseniai gi įmečiau schemą labai geros kokybės. Tik ir geroj schemoj nesueina, bet kas moka spauzdinant galima turbūt pareguliuo dydžius.

matai kai pačiai nereikėjo, tai net nepastebėjau. mano sche ir labai gera, tik jos skiriasi dydžiais, tai gal apsisuksiu ir su tokia ax.gif
Atsakyti