Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(SheMe @ 2010 04 28, 11:23)
Tai vat ir meldžiuosi, kad mažu ką, bet gal galutinis rezultatas ir nustebins mane. ax.gif  Ačiū už paguodą, kažkaip dabar norisi kuo greičiau užbaigt clap_1.gif

Tikrai busi patenkinta, ir as nervinausi, kad sviecia tarpai, o kai pasikabino - visai gerai atrodo, niekas ten nesviecia. Lygiai kaip ir tu sakiau ant 14 aidos kitakart siuvinesiu trimis siulais. Bet dabar siuvineju vel ant 14, ir vel 2siulais, trimis tikrai per stora. Nors siaip man labai patiko dviem siulais siuvinet ant 16 aidos. Visai nesviecia ir ne per stora. Tik, kad mazesnis darbelis gaunasi.
Atsakyti
Visų darbeliai šaunūs, nuostabūs thumbup.gif . Kitos neįsižeiskit bet kelis išskirsiu, tai suknelė su drugeliais ir sempleris wub.gif
Atsakyti
pabaigiau metrikiuką krikšto dukrytei,šeštadienį bus įteiktas,bet penktadienį dar teks rėmint pačiai -rėmą tik penktadienį pagamins blush2.gif ,
user posted image
Atsakyti
[quote=zundyte,2010 04 28, 14:11]
pabaigiau metrikiuką krikšto dukrytei,šeštadienį bus įteiktas,bet penktadienį dar teks rėmint pačiai -rėmą tik penktadienį pagamins blush2.gif ,
[url=http://www.radikal.ru][img]

labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 04 28, 14:11)
pabaigiau metrikiuką krikšto dukrytei,šeštadienį bus įteiktas,bet penktadienį dar teks rėmint pačiai -rėmą tik penktadienį pagamins blush2.gif ,


wub.gif meilu wub.gif
Atsakyti
Prisiregistravau galery, gal kas noretu su manim draugauti? blush2.gif

http://mingomi.gallery.ru/
Atsakyti
Zundyte, labai gražu. wub.gif


Mingomi, jau pakviečiau. 4u.gif

Aš ką tik padariau užsakymą iš kasiulai.lt
Atsakyti
Aciu Florestina smile.gif

ale kai as spaudziu dabavit druzja man raso asibka, paprobiite iscio raz smile.gif as probuju probuju, bet raso ta pati g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 04 28, 15:10)
Aciu Florestina smile.gif

ale kai as spaudziu dabavit druzja man raso asibka, paprobiite iscio raz smile.gif as probuju probuju, bet raso ta pati  g.gif


Tai gal atsijungus esi. Man irgi pradžioj taip mėtė, o po to žiūriu, gi aš atsijungusi.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 04 28, 15:16)
Tai gal atsijungus esi. Man irgi pradžioj taip mėtė, o po to žiūriu, gi aš atsijungusi.


dryg dabavlen biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2010 04 28, 14:11)
pabaigiau metrikiuką krikšto dukrytei,šeštadienį bus įteiktas,bet penktadienį dar teks rėmint pačiai -rėmą tik penktadienį pagamins blush2.gif

wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 04 28, 15:25)
dryg dabavlen biggrin.gif


Viskas gerai.
Atsakyti