Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

Dėkavoju baisiausiai. 4u.gif Va lauksiu pietų pertraukos ir bėgsiu į šalimais esantį paštą, iš ten kažkaip greičiau nukeliauja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 04 27, 21:29)
Noriu parodyt savo naujausia darbeli, siuvinėtas ant 32 ewo, dydis 220x220 kryžiuku  ax.gif


abaldėt , nuostabiai tobulas darbas wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Little angel @ 2010 04 27, 22:28)

puikūs miniukai wub.gif
Atsakyti
Džeine Pritariu Paukščiukui thumbup.gif Nuostabiai tobulas bigsmile.gif thumbup.gif 4u.gif

Miniukai tai nerealūs thumbup.gif

O varna tai ten mano blush2.gif Tikiuosi įtiksiu padovanojusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 04 27, 20:40)
Na kinesej zodziu nerandu apibudint schmoll.gif  Tiesiog fantastiskas darbelis. Man schemute ir labai si patiko, turiu issisaugojus. thumbup.gif

biggrin.gif ačiū

QUOTE(Little angel @ 2010 04 27, 21:28)
Dzeine, su pabaigtuvem thumbup.gif

ačiū 4u.gif

QUOTE(Donalita @ 2010 04 27, 21:32)
sampleris  bigsmile.gif

4u.gif

QUOTE(astulia @ 2010 04 27, 21:59)
Dzeine, su pabaigtuvem  wub.gif

ačiū, 4u.gif

QUOTE(Metija @ 2010 04 27, 23:55)
Pasikartosiu, bet tikrai, Dzeine, nerealus darbas!!! Na, kaip ir visi tavo darbai... Man vis akyse tas sventasis stovi...  4u.gif O sitas sempleris - irgi vienas graziausiu! Man bais limpa spalvine jo gama...  wub.gif

blush2.gif ačiū, ačiū, ačiū 4u.gif aga, man ir patiko, pradžioj galvojau dvi spalvos, kaip lengva, o čia pasirodo net 14 spalvų naudojas lotuliukas.gif

QUOTE(pauksciukas @ 2010 04 28, 08:10)
abaldet , nuostabiai tobulas darbas  wub.gif  wub.gif  wub.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labu

Niu Dzeine, man jau zodziu truksta tavo darbelius pagirti thumbup.gif
Varna super puper - tikrai patiks, o uzrasiukas kiekvienai, kuriai virs 18 sirdi paglostantis biggrin.gif
Miniukas grazuoliukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 27, 14:00)
jei pereina į šviesesnę, tada dėčiau 2tamsaus ir 1 šviešų

Galėjot ir anksčiau ta tema pašnekėt doh.gif lotuliukas.gif Siuvinėju darbelį kuriame tokia pat bėda, reikia maišyti 2 skirtingus siūliukus, tai todėl trimis siūlais nesiuvinėjau, siuvinėju dviem ir taip ikyriai šviečia tie tarpeliai, tiesiog erzina verysad.gif Guodžiuosi vien tuom, kad darbas bus kabinamas gan aukštai ir tikiuosi taip ryškiai nesimatys doh.gif Bet sekantį tikrai tikrai darysiu tik su trimis siūlais sokiai.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2010 04 28, 10:27)
Galėjot ir anksčiau ta tema pašnekėt  doh.gif  lotuliukas.gif  Siuvinėju darbelį kuriame tokia pat bėda, reikia maišyti 2 skirtingus siūliukus, tai todėl trimis siūlais nesiuvinėjau, siuvinėju dviem ir taip ikyriai šviečia tie tarpeliai, tiesiog erzina verysad.gif  Guodžiuosi vien tuom, kad darbas bus kabinamas gan aukštai ir tikiuosi taip ryškiai nesimatys doh.gif Bet sekantį tikrai tikrai darysiu tik su trimis siūlais sokiai.gif

Tai tokiem darbam geriau medžiagą smulkesnę pasirinkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 28, 10:31)
Tai tokiem darbam geriau medžiagą smulkesnę pasirinkti  mirksiukas.gif

kadangi iš manęs dar tokia ir siuvinėtoja, tai viską dariau pagal schemą, kokia buvo parašyta tokią ir ėmiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2010 04 28, 09:55)
kadangi iš manęs dar tokia ir siuvinėtoja, tai viską dariau pagal schemą, kokia buvo parašyta tokią ir ėmiau doh.gif

tarp kitko, aš irgi iš pradžių dėl savo šokėjos tarpų verkiau krokodilo ašaromis. Bet kai darbas buvo baigtas, rezultatas visai nieko pasirodė 4u.gif nenukabink nosies dar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2010 04 28, 10:57)
tarp kitko, aš irgi iš pradžių dėl savo šokėjos tarpų verkiau krokodilo ašaromis. Bet kai darbas buvo baigtas, rezultatas visai nieko pasirodė 4u.gif nenukabink nosies dar 4u.gif

Tai vat ir meldžiuosi, kad mažu ką, bet gal galutinis rezultatas ir nustebins mane. ax.gif Ačiū už paguodą, kažkaip dabar norisi kuo greičiau užbaigt clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2010 04 28, 10:27)
Galėjot ir anksčiau ta tema pašnekėt  doh.gif  lotuliukas.gif  Siuvinėju darbelį kuriame tokia pat bėda, reikia maišyti 2 skirtingus siūliukus, tai todėl trimis siūlais nesiuvinėjau, siuvinėju dviem ir taip ikyriai šviečia tie tarpeliai, tiesiog erzina verysad.gif  Guodžiuosi vien tuom, kad darbas bus kabinamas gan aukštai ir tikiuosi taip ryškiai nesimatys doh.gif Bet sekantį tikrai tikrai darysiu tik su trimis siūlais sokiai.gif


Gal tik siuvinėjant šviečiasi tarpukai, o pabaigus ir įrėminus, pamatysi, kad rezultatas puikus bigsmile.gif Tikrai nepergyvenk dėl to. biggrin.gif Aš visada 2 siūliukais siuvinėju ant 14 Aidos ir jokių tarpelių nematyti.
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2010 04 28, 10:23)
Tai vat ir meldžiuosi, kad mažu ką, bet gal galutinis rezultatas ir nustebins mane. ax.gif  Ačiū už paguodą, kažkaip dabar norisi kuo greičiau užbaigt clap_1.gif

gal tave paguos ir tai jog ne vieism tie šviečiantys tarpeliai užkliūna ,man pavyzdžiu visai nekliūna , ,o ir šviečiasi tik po kai kuriom spalvom,bendras vaizdas visada geras ,trimis siūlais man per stora nors tu ką,pampučkos o ne kryželiai gaunasi doh.gif ..svarbiausia žiūrėt pozityviai ir viskas bus gerai drinks_cheers.gif ....juk svarbu tai,kad įdedi daug meilės ir šilumos į darbą,o ne tai, kiek tie tarpeliai šviečiasi... wub.gif
Atsakyti