Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

Nu jau varna jegine !!!
as tai net nematau kur ji ten nebaigta blush2.gif 4u.gif g.gif
Atsakyti
Reska siuvinėjo ją, bet nežinau ar čia lankosi. Ji turi gerą raktą
Papildyta:
Inesiu,

Gaudyk 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little angel: 27 balandžio 2010 - 18:04
wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif laukiu nesulukiu sito grozio. Aciu tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 04 27, 18:37)
Sela, aš jau antrą kartą matau šią merginą sumaišytom spalvom. Jau kažkuri yra siuvinėjusi, galiu paguost tik tiek, kad ji buvo išsiuvinėjusi geroookai daugiau... Ir ten rankose spalvos buvo sumaišytos. Tu susitikrink dar labai labai gerai! Gal pasiieškok dar kitos schemos, aš nežinau... esu ir gražių šių merginų išsiuvinėtų mačius. Aš neturiu jos schemos.

Aciu uz paguodos zodzius 4u.gif

QUOTE(Little angel @ 2010 04 27, 19:01)
Reska siuvinėjo ją, bet nežinau ar čia lankosi. Ji turi gerą raktą

Aciu uz patarima 4u.gif , parasiau Reskai asmenine zinute.
Atsakyti
Ačiū už pagyras mano Varnai wub.gif

O nedabaigta yra uodega, tos povo plunksnos dar turėtų būti apieBieSintos biggrin.gif Bet jau nieko nebekeičiau, jau įrėminau bigsmile.gif
Atsakyti
Labutis, nu ir prišnekėjot šiandien. Labai gražūs darbeliai. wub.gif

O aš galėjau šiandien savo saulėgrąžas baigti. Bet tik galėjau, jei iš ryto būčiau sužinojus, kad valdžia komandiruotėj Karmėlavoj ir visą dieną jos nebus. Bet pamainos viršininkė man tik po pietų pasakė, o aš ir siuvinį turėjau, buvau pamiršusi išsiimti. g.gif
Atsakyti
Noriu parodyt savo naujausia darbeli, siuvinėtas ant 32 ewo, dydis 220x220 kryžiuku ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 04 27, 19:29)
Noriu parodyt savo naujausia darbeli, siuvinėtas ant 32 ewo, dydis 220x220 kryžiuku  ax.gif

Na kinešėj žodžių nerandu apibūdint schmoll.gif Tiesiog fantastiškas darbelis. Man schemutė ir labai ši patiko, turiu išsisaugojus. thumbup.gif
Atsakyti
Džeine, su pabaigtuvėm thumbup.gif

Astulia,

Gaudyk savo miniuką:
user posted image

user posted image

Pabaigiau ir galėsiu šnd kaip žmogus miegot eit thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little angel: 27 balandžio 2010 - 21:28
Oho, kaip gražu wub.gif
varna, miniukai, sampleris bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 27, 22:28)
Astulia,

Gaudyk savo miniuką:


gaudau, ale toli mest reikės lotuliukas.gif o miniukas tai labai labai wub.gif wub.gif wub.gif

Džeine, su pabaigtuvėm wub.gif

pamiršau kieno blush2.gif bet ta varna thumbup.gif fainuolė kokia ir užrašo idėja superinė lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulia: 27 balandžio 2010 - 22:00
QUOTE(Džeinė @ 2010 04 27, 21:29)
Noriu parodyt savo naujausia darbeli, siuvinėtas ant 32 ewo, dydis 220x220 kryžiuku  ax.gif


Pasikartosiu, bet tikrai, Džeine, nerealus darbas!!! Na, kaip ir visi tavo darbai... Man vis akyse tas šventasis stovi... 4u.gif O šitas sempleris - irgi vienas gražiausių! Man bais limpa spalvinė jo gama... wub.gif

Little angel - na kuo toliau, tuo labiau iš kojų verti... Net nežinau - viena už kitą gražesnės adatinės! Ir virvelės, ir kita pusė - na, man labai labai patinka, kai ji kontrastingos spalvos 4u.gif
Atsakyti