Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(Arveda @ 2010 04 27, 16:04)
Va ir mano Varna  biggrin.gif  Tik kai išlyginau pastebėjau kad nedabaigta  biggrin.gif  Bet taip ir paliksiu  ax.gif


bigsmile.gif sužibėjo varna thumbup.gif thumbup.gif , tikrai kaip aštoniolikinė lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū Little angel, Paukščiuk 4u.gif Aga, aštuoniolikinė, uodega net neapsiplunksnavus (pamiršau) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 04 27, 13:33)
Kodėl nepatogus vartymas?  blink.gif Vartymas ten idealus, sukasi aplink 360 kampu, nieko nereikia tobulinti. Tobulinčiau kitoj vietoj, bet kada kai susitiksim parodysiu ko noriu.


Žinok, tik po to įžiūrėjau, kad ten varžtai - peteliškės blush2.gif

Vis tik man atrodo, kad patogiau būtų, jei jie prisisuktų iš kitos pusės. Na, žodžiu, čia kaip kas pripranta 4u.gif Gal ir man gerai būtų, ką aš žinau kai nebandžiau smile.gif

Arveda, nagi liuks varna ir liuks užrašas!!! 4u.gif Labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Gerą pusvalandį sugaišau kol perskaičiau viską, nuo vakar vidurnakčio lotuliukas.gif bet jūs ir šaunuolės, kaip temą atgaivinote thumbup.gif thumbup.gif
dėl rėmo dydžio aš ir dabar didelių svarstymų galvoje turiu, tik ne dėl vietos, kurią jis užims, o dėl to, ar kada reikės kokio didesnio. g.gif man iš visų rodytų tai labiausiai šis prie širdukės user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Jei nė vienas šeimos vyras nepasirašys padaryti - PIRKSIU drinks_cheers.gif
p.s. kokia ta siuvinėjimo liga maloni wub.gif
Atsakyti
Mergaites, zinau kad mano remai nera idealus, galbut yra ir kokiu trukumu, bet as pati ir mano dukros su jais siuvineja, ir tikrai viskas ok., teisingai, pirmieji remai neturejo patobulinimo , sio medinoi ziedelio, user posted image
bet dabar remai vartosi 360 laipsiu
( nepamenujau, kam gaminom remukus, bet drasiai galit kreiptis, ir sios detales bus ant jusu remuku, ir vartimasis iskart bus tobulas )

Little angel esu dekinga uz transformerio brezinius, ir uzsukejo ideja 4u.gif
user posted image

bet... transformeris be skersiniu vistiek nera stabilus, jis siubuoja, nedaug, bet man nepatiko... man remas turi stovet tvirtai ant zemes, todel i transformeri mes dejom skersinius
Gaminant transforneri, buvo daug orentuojamasi i si (is rusaiciu) pasiskolinta varianta user posted image (ši foto rusaičiu, pasiskolonta )

ir gavosi stai toks. Skersiniai kojom visiskai netrugdo, jei ka smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džeinė: 27 balandžio 2010 - 16:01
QUOTE(Džeinė @ 2010 04 27, 16:34)
Mergaites, zinau kad mano remai nera idealus, galbut yra ir kokiu trukumu, bet as pati ir mano dukros  su jais siuvineja, ir tikrai viskas ok., teisingai, pirmieji remai neturejo patobulinimo , sio medinoi ziedelio,


Džeine, gausi lupt... Nerandu čia muštuko doh.gif Aišku, kad viskas ok ir mano pirmasis neturėjo to medinio žiedelio.

Ir skersinio jam tikrai reikia. Vyras jau deda. Ir Little angel jį padarys, nes skolinga jaučiuosi 4u.gif Tik nežinau - man tas neapsaugotas virbas toks per aštrus, gal ant galiukų reiktų ką uždėt.... g.gif Čia pasiūlymas arba klausimas 4u.gif Gal kažkas man ne taip matosi... blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 27 balandžio 2010 - 15:51
QUOTE(Metija @ 2010 04 27, 15:49)
Džeine, gausi lupt... Nerandu čia muštuko  doh.gif  Aišku, kad viskas ok ir mano pirmasis neturėjo to medinio žiedelio.

Ir skersinio jam tikrai reikia. Vyras jau deda. Ir Little angel jį padarys, nes skolinga jaučiuosi  4u.gif Tik nežinau - man tas neapsaugotas virbas toks per aštrus, gal ant galiukų reiktų ką uždėt....  g.gif  Čia pasiūlymas arba klausimas 4u.gif Gal kažkas man ne taip matosi...  blush2.gif  wub.gif

čia pasiskolinta foto iš rusaičiu, mes su medinias skersinukais darom mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Arveda,2010 04 27, 15:04]
Va ir mano Varna biggrin.gif Tik kai išlyginau pastebėjau kad nedabaigta biggrin.gif Bet taip ir paliksiu ax.gif

[
Nu jau prikolna varna,o dar krutesnis uzrasas thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Džeine, smagu kad maksimaliai išnaudojai mano patarimus. Ir smagu matyt tokius skirtingus transformerius. Mano kiek pamažintas variantas. Bet viskas pas tave gerai. Nu jei būt blogai, nebūčiau gi nieko siuntus.
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 04 27, 16:59)
čia pasiskolinta foto iš rusaičiu, mes su medinias skersinukais darom  mirksiukas.gif

A, nu tada supratau. Su mediniu tikrai - liuks 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, kaip susinervinau.Kiek issiuvinejau ir ziople tik dabar suregavau, kad pas mane spalvos schemoj sumaisytos doh.gif . Pagal paveiksla
user posted image

Mano siuvinys
user posted image

Kurios spalvos sumaisytos lyg issiaiskinau, bet ardyt tikrai neardysiu, siuvinesiu per nauja, bet medziagos neturiu, reiks rytojaus laukti, o taip rupi. Esu isiutus, kaip širšė. aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 04 27, 18:12)
Mergaites, kaip susinervinau.Kiek issiuvinejau ir ziople tik dabar suregavau, kad pas mane spalvos schemoj sumaisytos doh.gif . Pagal paveiksla

Mano siuvinys

Kurios spalvos sumaisytos lyg issiaiskinau, bet ardyt tikrai neardysiu, siuvinesiu per nauja, bet medziagos neturiu, reiks rytojaus laukti, o taip rupi. Esu isiutus, kaip širšė. aggressive.gif

Sela, aš jau antrą kartą matau šią merginą sumaišytom spalvom. Jau kažkuri yra siuvinėjusi, galiu paguost tik tiek, kad ji buvo išsiuvinėjusi geroookai daugiau... Ir ten rankose spalvos buvo sumaišytos. Tu susitikrink dar labai labai gerai! Gal pasiieškok dar kitos schemos, aš nežinau... esu ir gražių šių merginų išsiuvinėtų mačius. Aš neturiu jos schemos.
Atsakyti