Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 27, 14:03)
per žiauriai, gal geriau kaip dvi, ar kaip ten sako, man 18metų ir 12 patirties  g.gif kažka panašaus

sitas thumbup.gif

Dvi aciu

smagu kaip forumas atsigavo smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif pasiskaičiau jūsų temą ir tokia tundra pasijaučiau doh.gif nieko nebuvau girdėjus apie tuos rėmus ir kaip koks dinozauras siuvinėju metro ilgio darba su lankeliu doh.gif blush2.gif labai ir aš tokio norėčiau rėmo wub.gif bet nemnau,kad artimiausiu metu finansai tą leis. Nusikopinsiu jums leidus čia įdėtų rėmų foto, bandysiu savo MB prašyt,kad sumeistrautų tokį g.gif gal kas brėžinį tokio rėmo turit? nes matmenyse čia nelabai susigaudau arba gal kas nepatingėtumėt nufotografuoti detaliai blush2.gif būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
aš dar su klausimais, kad jau užkrėtėt mane doh.gif , aš siuvinėju pagrinde tik lovoje, na nebent schemos neturiu, bet čia reti atvejai, dydeliam darbui tikrai turėsiu. Tai va, jei siuvinėju lovoj, tada kuri rėmas kompaktiškiau ir patogiau su koja ar be? o tas kur su koja, pasidaro pastatomas( ta prasme paprastas)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 27 balandžio 2010 - 13:14
Nu pamėginsiu paaiškinti taip kaip supratau. Jei siuvinėsi lovoj, o aš tik lovoj siuvinėju, nes tai vienintelis sėdimas-gulimas baldas, ir tavo rėmai nebus platesni nei 45cm, tai daryk tokią padėtį kaip kad
ta koja kur ant lovos sulankstyta biggrin.gif
user posted image


Ta koja ant žemės atsidūrė vien dėl projekto platumo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little angel: 27 balandžio 2010 - 13:22
sweikos, merginos gal zodiako zenklu turit blush2.gif cia dovanai
Atsakyti
O jei man nereikia to platumo, tada ir kojos nereiks? Ir tada jis žymiai bus mažesnis ir kompaktiškesnis, kaip DVI savo rodė?
Atsakyti
idealiausias variantas:
user posted image
Ten nieko atsukinėt nereikia thumbup.gif
Atsakyti
ar esate uzsakineje is darbstuoles? niekas man ten nesigauna...
Atsakyti
O kas tau ten nesigauna?
Atsakyti
viskas ok, kazkas su sla[ptazodziu matyt buvo pastrige smile.gif
Atsakyti
Va ir mano Varna biggrin.gif Tik kai išlyginau pastebėjau kad nedabaigta biggrin.gif Bet taip ir paliksiu ax.gif

user posted image
Atsakyti
super thumbup.gif
Atsakyti