Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(Metija @ 2010 04 27, 13:26)

Paukščiuk, dėl visko, ką parašei - tuoj tau Little angel atsakys. Jos dėka ir aš ant rėmo žirklutes pakabinu ir žinau, kur prilipdyt, kad siūliukai nesimėtytų  4u.gif

PS - nuostabus eilėraštis!!! Ačiū labai  wub.gif

http://www.vmuzika.l..._554556511.html mirksiukas.gif

aš pliurpiu ir siuvinėju ax.gif , o jūs?
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 27, 13:24)
Jetus įsisukau ir aš į rėmo mąstymą, negi ir man prireiks g.gif  O pvz kokios dėžutės siūlam, žirklėm laikyt g.gif , o schemos lapus kur tvirtinat?

Schemą aš prisegu su adatėle prie darbo. O dėžutes siūlams, žirklutes pasidedu šalia savęs ant staliuko ar sofos (priklausomai siuvinėju fotelyje ar ant sofos).

Jei turi galvoj kur susidedu savo lobius - mano lobių 'sandėliukas' yra 2 prieškariniai kartoniniai, dabar atnaujinti ir dekupažinti 'čemodanai'. O tam konkrečiam darbui naudojamas priemones (siūliukus, karoliukus ir kt. pribumbasikus, žirklutes ir pan. laikau nedidukėj plastikinėj dėžutėj iš JYSK. Tiesa, ji jau baigia sulūžti, tai mąstau pirkti naują tokią pačią (už ~5Lt) ar nusipirkti medinę dėžutę iš www.Artmanija.lt arba www.SenasNaujas.lt ir ją papuošti kokiu siuvinuku.
Atsakyti
Aš va taip metalinę lentą gumytėm tvirtinu prie rėmo. Vartant nesvyra. O žirklutės prie magnetuko laikosi
user posted image

Siūlai ant organaizerio
Va vėliau pakreipiau lentą horizontaliai, nes taip pasirodė patogiau
user posted image

Tiesiog imi ir bandai
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 04 27, 13:26)
Jame nepatogus vartymas, Dvi. Aš mačiau šį tavo rėmą ir tai buvo viena iš minčių, kai dariau tau siurprizą  4u.gif Bet maniau, kad jis tave tenkina ir po to paprašei kavos staliuko, tai viskas susidėliojo kitaip smile.gif

Galima netgi ant tavo rėmo patobulint vartymąsi  4u.gif

Kodėl nepatogus vartymas? blink.gif Vartymas ten idealus, sukasi aplink 360 kampu, nieko nereikia tobulinti. Tobulinčiau kitoj vietoj, bet kada kai susitiksim parodysiu ko noriu.
Atsakyti
http://www.supermama...;#entry35814206 Metija cia savo remus parodyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 27, 13:31)

Tiesiog imi ir bandai

hm, tavo rėmas didelis, turi vietos, o jei mažesnis g.gif

Metija tavo variantas priimtinesnis. Siūliukus darbui, laikau senoje nuo rusų laikų likusioje plasmasinėja dėžutėje, nėra gražu, bet patogu. Žiūrėjau parduotuvėse, bet dar nieko patogesnio neaptikau
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 27, 12:30)
aš pliurpiu ir siuvinėju  ax.gif , o jūs?

aš paleidinėju skaičiavimus diseriui ir pliurpiu doh.gif

aš maišelį su siūlais tvirtinu prie siuvinio su klipsiuku. Iš kitos pusės su tokiu pat klipsiuku tvirtinu popieriaus lapą. Mano siuvinio kraštai apklijuoti ta statybine lipnia juosta, tai kraštai standūs ir gerai laikosi klipsai 4u.gif Žiedą su siūlu maišeliais laikau ant vieno iš rėmo užsuktukų. Žirklutėms ir adatoms prireikė biscorniuko, kurį dabar gaminuos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedress: 27 balandžio 2010 - 12:39
Paukščiukas ačiū už nuostabų eilėraštį thumbup.gif 4u.gif
O varna bus dovanojama 30-mečio proga blush2.gif
Atsakyti
user posted image

Idėja siūlų galams kabinti ir žirklių pakabinimas ant priklijuoto magneto thumbup.gif
Čia ant mano rėmo tokia saviveikla padaryta
Papildyta:
Paukščiuk, jei schemą žymiesi, tai kai dėsi ar tvirtinsi kažkuom prie siuvinio, kad ir magnetukais iš abiejų pusių, padėk bent kartoną po apačia, kad flomasteris nepersigertų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 27, 12:42)
Idėja siūlų galams kabinti ir žirklių pakabinimas ant priklijuoto magneto thumbup.gif
Čia ant mano rėmo tokia saviveikla padaryta

šitą idėją aš pasivogsiu user posted image
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 27, 13:42)
Idėja siūlų galams kabinti ir žirklių pakabinimas ant priklijuoto magneto thumbup.gif
Čia ant mano rėmo tokia saviveikla padaryta
Papildyta:
Paukščiuk, jei schemą žymiesi, tai kai dėsi ar tvirtinsi kažkuom prie siuvinio, kad ir magnetukais iš abiejų pusių, padėk bent kartoną po apačia, kad flomasteris nepersigertų mirksiukas.gif

bigsmile.gif čia čiki sugalvota thumbup.gif Kuo toliau tuo fainiau thumbup.gif
o schemos niekad nežymiu, man tai laiko gaišimas atrodo

Arveda tiks eilėraštis? bigsmile.gif
Atsakyti
skolinkitės idėjas drąsiai, juk tam ir dedu mirksiukas.gif
Atsakyti