Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

Man pakankamai kompaktiškas. Kai beveik metro pločio rėmas, ant kurio Haedas užkabintas, susilanksto ir telpa tarpuke tarp spintelės ir sienos, tai kompaktiškiau būt negali. Aš geriau sugaišiu 5minutes nusukti tom keturiom lentutėm, nei balnosiu į ta metalą kojas. Nu kur ji vakare padėt? Kur statyt? Šalia lovos? O ką daryt kai tos vietos jam nėra?

Va maniškis vakare taip "susiprastina"
user posted image
O platus jis todėl, kad mano pats rėmas platus - juk Haedą siuvinėju visgi
user posted image

Aš tai nieko neperšu. Pati kažkada tyliai Metijai per AŽ rašiau ar galėtų jos vyras man pagelbėti. Daviau brėžinius savo kuklius ir padarė. Nu ir atsidžiaugt negaliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little angel: 27 balandžio 2010 - 11:52
[quote=zundyte,2010 04 26, 12:02]
gerai jai du siuliukai,o jai reikia is triju blink.gif o siaip man kazkaip tie siulai nelabai painiojasi,zinoma buna bet retai.
Atsakyti
mano mb sugeba visokiu pribumbasu prigalvot,bet tai atsiremia i pinigus. buvom paskaiciave,kad remas pagal mano poreikius ir vetos uzimtuma ir pan. kainuotu apie 300lt tai apsiribojau paprastu ax.gif
Atsakyti
Merginos aš puikiai puprantu kad jūs neperšat, mes juk diskutuojam mirksiukas.gif

Aš kaip suprantu tas metalinis ir puikiai susilanksto.

Little angel o tie skersinukai, kur medžiaga apvyniota, jei reikia mažesnį darbą siuvinėt, jie kaip nors susistumia? Ar čia jau kokį ilgy jų pasirinksi, tokį ir turėsi?
Papildyta:
QUOTE(Arveda @ 2010 04 27, 10:35)
Paukščiuk aš pritariu Dvi ir man atrodo tas paveiksliukas geriausiai tiktų  thumbup.gif

O aš atėjau su pagalbos prašymu  blush2.gif 
Reikia man kažkokio užrašo po šita varna  ax.gif  Jau visai aš ja baiginėju ir nesumastau ka tokio šmaikštaus po ja būtų galim parašyt  blush2.gif

user posted image

o kokia proga bus ta varna, dovanų?
man viena daina tik skamba, mažius labai ją mėgsta, Keistuolių
Kaaarrr!
Kas pasakė kątik kaarr?
Vakar sakė?
Ne, dabar.
Ar girdėjai karkiant čia?
Nežinau, galbūt sapne...

Kaaarrr!
Kas pasakė kątik kaarr?
Kas galėjo tai ištart?
Kalba šitokiu balsu..
Hmm... Paukštis dideliu snapu.

Kaarrr... Karrr kar kar kar...
Esu aš varna Albertina,
Mane vis nemiga kankina,
Svajoju vis kaip giedu "kar"
Smagiai pasnaust skaniai paknarkt.

Esu aš varna Albertina,
Kurią net skrendant miegas ima,
Taip tingisi sparnus suglausti,
Reik apsiversti ir pasnaust.

Vaaarna Albertiiina,
Net aukštynkojom skrisdama miegos.
Vaaarna Albertiiina,
Keisčiausią sapną aukštyn kojom sapnuos.

Esu aš varna Albertina,
Ne argentina – ALBERTINA!
Aukštynkojom giedu "kaarr",
Net atsimerkęs moku knarkt.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 27 balandžio 2010 - 12:07
Sveikutės,

Na vakar šiaip ne taip pabaigiau atviruką mamai. Toks šleivas kreivas biškį gavosi, bet kaip nemiegojus pora naktų galėjau geresnį padaryt? blush2.gif doh.gif Bet vis tiek pasirodau, jau seniai kažką rodžiau ax.gif
user posted image

Geros dienelės 4u.gif
Atsakyti
Paukščiuk, mano situacija kiek kita. Aš turėjau 30x45 rotating frame rėmą, vėliau nusipirkau dar 72x22 rotating frame. Pas Virgi prašiau tik pačių kojų.
O rėmus tokius rinkausi pagal savo poreikį, man reikėjo tokių...
Nu va kaip atrodo mano mažesnysis 30x45 cm rėmas ant kojų
user posted image user posted image
O va taip surinktas. Greta matosi tos keturios lentutės ir varžtukai
user posted image

Aš jau net rezgu mintį, kad vasarą kieman neštis, nes jis labai lengvas, ir surinkti daug laiko nereikia thumbup.gif

Jei kas domina, klauskit. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 27, 13:07)
Paukščiuk

Jei kas domina, klauskit.  smile.gif

Vakare vyriškiai parodysiu, žiūrėsiu ką sakys, nors anksčiau labai buvo prieš. O uždangalą kokį turi, jei darbas ilgai nesiuvinėjamas, kad nedulkytu?
Atsakyti
Aš turėjau pradžioj savadarbes kojas iš kirvio kotų biggrin.gif bet... Rėmas pilnai neapsiversdavo, rankas susibalnodavau į vertikalias dalis, na ir nesilankstydavo, ta keldavau ant spintos kas vakarą.
user posted image user posted image

Dėl to ir ieškojau kažko kito... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 27, 13:10)
O uždangalą kokį turi, jei darbas ilgai nesiuvinėjamas, kad nedulkytu?


Kaip tik pas Metiją užsisakiau - pagalvojau apie tai ir aš. Juk įkišus į tokį maišą futliarą galima net po lova kišt thumbup.gif Dabar tiesiog taip stovi blush2.gif
Atsakyti
Maniškis rėmas va toks. Nėra 100% tobulas. Žinau ką norėčiau tobultinti ir kaip, bet vis rankos nedaeina pasiprašyti pas auksarankius merginų vyrus. O mokėjau apie 80 Lt, dabar mačiau kainuoja 28 EUR.
user posted image user posted image
Atsakyti
Šitas variantas su įstatomom "šaibutėm" ir visai geras, ir šis pilnai vartosi. Nedideliem projektams manau superinis dalykas. Bet vėl gi kiekviena pagal savo individualius poreikius renkasi smile.gif
Atsakyti
Jetus įsisukau ir aš į rėmo mąstymą, negi ir man prireiks g.gif O pvz kokios dėžutės siūlam, žirklėm laikyt g.gif , o schemos lapus kur tvirtinat?
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 04 27, 13:19)
Maniškis rėmas va toks. Nėra 100% tobulas. Žinau ką norėčiau tobultinti ir kaip, bet vis rankos nedaeina pasiprašyti pas auksarankius merginų vyrus. O mokėjau apie 80 Lt, dabar mačiau kainuoja 28 EUR.


Jame nepatogus vartymas, Dvi. Aš mačiau šį tavo rėmą ir tai buvo viena iš minčių, kai dariau tau siurprizą 4u.gif Bet maniau, kad jis tave tenkina ir po to paprašei kavos staliuko, tai viskas susidėliojo kitaip smile.gif

Galima netgi ant tavo rėmo patobulint vartymąsi 4u.gif

Paukščiuk, dėl visko, ką parašei - tuoj tau Little angel atsakys. Jos dėka ir aš ant rėmo žirklutes pakabinu ir žinau, kur prilipdyt, kad siūliukai nesimėtytų 4u.gif

PS - nuostabus eilėraštis!!! Ačiū labai wub.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 27 balandžio 2010 - 12:27