Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(Metija @ 2010 04 27, 12:12)

Šito stovo kaina 55 EUR (tik stovo, be pačios siuvinėjimo rėmo), o rėmą galima naudoti bet kokį. Tik kol kas laikinai užsakymų nebepriima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 27 balandžio 2010 - 11:27
Aš kai parodžiau šitą rėmą, vyras pasakė, jei ši gargaa atkeliaus į namus - lagaminai bus kieme tongue.gif Tai va ieškoau kažko kompaktiškesnio. O va mano dabartiniai sako super liuks. Čia muset skonio reikalas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 04 27, 12:21)
Šito stovo kaina 55 EUR (tik stovo, be pačios siuvinėjimo rėmo), o rėmą galima naudoti bet kokį.

o koks jo maždaug svoris?

Metija greit savo apytikslią sąmatą metalinio sakyk, gali į až mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 27, 12:19)
Berots 48eurai plius siuntimas iš estijos... Nu kai metalas, tai svoris gausis olialia. Pradžioj apie šį galvojau, bet atradau transformerį. Mano atveju, jis man optimalus

Žinokit, mergaitės, transformeris, mano galva, tikrai yra ne prastesnis už šį. Jei norisi rėmą kas vakarą patogiai sugrūst kampan - reikia dėt tuos spec. varžtų užsukėjus. kaina pakiltų, bet naudojimas būtų dar patogesnis, nei metalinio. na, pagalvokit, kokia bandūra tas metalinis vis tik yra.
Aš visaip svarsčiau. Jei būčiau baisiai panorėjus, būčiau išprašius, kad vyras pagamintų. Bet tas trišakis ant grindų būtų bet kokiu atveju, nors ir šalia lovos. Ant lovos jo neužkelsi. O transformerį - zaprasta. Kaip nori, taip ir naudoji. Tik, sakau, galima su spec varžtais viską padaryt. Be to medis yra gyvybė. O darbams ir tai yra svarbu. Va, išsakiau tik savo subjektyvią nuomonę 4u.gif
Atsakyti
Mano vyras tą patį pasakė. KAD MEDIS LIEKA MEDŽIU - GyVAS. O kas tas metalas? Šaltas sunkus. Suvirinti vamzdžiai ir tiek. O jei yra noras kur jį vežtis, tai sunkumėlis doh.gif Aš savo žaislus į maišiuką ir pirmyn. Tikrai ne sunku. O norint surinkti mano transformerį, tereikia tas keturias lentutes nusukt. Na man, mano gyvenimo ritmui ir poreikiams, transformeris labiau tiko. Nu reikia daug vietos turėt, kad tokį metalo griozdą kambary laikyt. Pas mane jos tiek nėra... Aš savo žaislus tvarkingai po visko pastatau į kampą ir niekam netrukdau. Juk ne viena gyvenu.
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 04 27, 12:27)
Žinokit, mergaitės, transformeris, mano galva, tikrai yra ne prastesnis už šį. Jei norisi rėmą kas vakarą patogiai sugrūst kampan - reikia dėt tuos spec. varžtų užsukėjus. kaina pakiltų, bet naudojimas būtų dar patogesnis, nei metalinio. na, pagalvokit, kokia bandūra tas metalinis vis tik yra.
Aš visaip svarsčiau. Jei būčiau baisiai panorėjus, būčiau išprašius, kad vyras pagamintų. Bet tas trišakis ant grindų būtų bet kokiu atveju, nors ir šalia lovos. Ant lovos jo neužkelsi. O transformerį - zaprasta. Kaip nori, taip ir naudoji. Tik, sakau, galima su spec varžtais viską padaryt. Be to medis yra gyvybė. O darbams ir tai yra svarbu. Va, išsakiau tik savo subjektyvią nuomonę  4u.gif

Pas mane visai nėra namie vietos, neturiu savo atskiro kampo siuvinėjimui, negaliu sau leisti tokios prabangos(vietos atžvilgiu) mediniam rėmui, o gal tik nuotraukose jis labai dydžiulis atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 27, 12:27)
o koks jo maždaug svoris?

Metija greit savo apytikslią sąmatą metalinio sakyk, gali į až  mirksiukas.gif


Paukštuli, neskaičiuota, bet mažai tikrai nepasirodys. Dvi parašė kiek jis kainuoja Estijoj... Žiauriai kainuoja, pasakysiu. na, fanatikėms maniakėms skirtas. Ir vietos vis tik jam reikia nemažai. Tvirtinasi ten ir ratukai, jei reikia. Aš kartais pagalvodavau - na nebent dar kokioj palubėj pakabinimą ir nusileidimą užtaisyt, kad rėmas grindų vietos neužimtų. Jūs siuvinėsit, o į tą metalą vaikas galvą susikuls.. Na, ir į medį susikulama, aišku smile.gif

Pasikartosiu - kai labai nori - nusiperki už kažin kiek. Bet kaip dažnai tos investicijos parodo visiškai kitą savo pusę...

Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 27, 12:33)
Mano vyras tą patį pasakė. KAD MEDIS LIEKA MEDŽIU - GyVAS. O kas tas metalas? Šaltas sunkus. Suvirinti vamzdžiai ir tiek. O jei yra noras kur jį vežtis, tai sunkumėlis  doh.gif  Aš savo žaislus į maišiuką ir pirmyn. Tikrai ne sunku. O norint surinkti mano transformerį, tereikia tas keturias lentutes nusukt. Na man, mano gyvenimo ritmui ir poreikiams, transformeris labiau tiko. Nu reikia daug vietos turėt, kad tokį metalo griozdą kambary laikyt. Pas mane jos tiek nėra... Aš savo žaislus tvarkingai po visko pastatau į kampą ir niekam netrukdau. Juk ne viena gyvenu.

žinoma medžiui lygių nebus, jul siuvinėjimo rėmas bus medinis, o stovas man iš foto pasirody žymiai kompaktiškesnis. Bet aš galiu klysti, nes nei vieno nemačiau gyvai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 27, 12:35)
Pas mane visai nėra namie vietos, neturiu savo atskiro kampo siuvinėjimui, negaliu sau leisti tokios prabangos(vietos atžvilgiu) mediniam rėmui, o gal tik nuotraukose jis labai dydžiulis atrodo g.gif

Žinok, metaliniam vietos siuvinėjant tikrai reiks! mano galva - mediniam gal mažiau. Transformeris visiškai nėra didelis. Ant grindų darbinėj padėty jis užima 45 x 30 cm plotą 9lovos tiek pat - tik apkabina siuvinėtojos kojas). Na, o sulankstytas palenda po lova arba kampan.

Viskas, Jetus, aš tikrai nuoširdžiai dalinuosi svarstymais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 27 balandžio 2010 - 11:43
QUOTE(Metija @ 2010 04 27, 12:38)
Paukštuli, neskaičiuota, bet mažai tikrai nepasirodys. Dvi parašė kiek jis kainuoja Estijoj... Žiauriai kainuoja, pasakysiu. na, fanatikėms maniakėms skirtas. Ir vietos vis tik jam reikia nemažai. Tvirtinasi ten ir ratukai, jei reikia. Aš kartais pagalvodavau - na nebent dar kokioj palubėj pakabinimą ir nusileidimą užtaisyt, kad rėmas grindų vietos neužimtų. Jūs siuvinėsit, o į tą metalą vaikas galvą susikuls.. Na, ir į medį susikulama, aišku smile.gif

Pasikartosiu - kai labai nori - nusiperki už kažin kiek. Bet kaip dažnai tos investicijos parodo visiškai kitą savo pusę...

Aš bet kutiuo atveju, gyvai nemačiusi, nei vieno nepirkčiau. Jei investuot pinigus, tai reikia atsiliepimus sužinot ir pačiam išmėgint. Va pas Čiole kai buvau svečiuse, truputi jos rėmą apžiūrėjau, jis man per didelis. Jei gyvenčiau viena ar turėčiau savo kampą , tada taip
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 27, 12:27)
o koks jo maždaug svoris?

Kaina šiek pamelavau. 70 EUR. Ir čia kaina su šoninio tvirtinimo rėmu, į kurį statosi siuvinėjimo rėmas. Svorio nežinau, bet bus nemažas. Reikia vežtis, ne siųstis. Man irgi į šitą seilė varva, tik vis nenusprendžiu ar tikrai man tokio didelio reikia. Kaip ir bet kurio kito didelio. biggrin.gif Rėmas gali tvirtintis iki 1m, del ko nerealus daiktas grandioziniams darbams.
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 27, 12:43)
Aš bet kutiuo atveju, gyvai nemačiusi, nei vieno nepirkčiau. Jei investuot pinigus, tai reikia atsiliepimus sužinot ir pačiam išmėgint. Va pas Čiole kai buvau svečiuse, truputi jos rėmą apžiūrėjau, jis man per didelis. Jei gyvenčiau viena ar turėčiau savo kampą , tada taip

Taip, kiekvienai pagal poreikius 4u.gif Ir aš nepirkau. Man padarė. mano biškį didokas ir tokio man nereik. Bet tai ir buvo bandymas nežinant plonybių...
Atsakyti