Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(Dvi @ 2010 04 27, 10:28)
Man šitas. Tik aš siuvinėčiau dvigubą jų normą, kad paveiksliuky daugiau tokių mažų neišsimiegojusių paukščiukų būtų. Arba į tarpus kas antrą ant tos pačios šakutės įkiščiau kitokius paukščiukus. Kad ir tokius:

Man paukščiukai būtų patys paskutiniai - tie mėlyni - tokie rėkiantys ir alkani biggrin.gif

QUOTE(paule kaip saule @ 2010 04 27, 10:48)
Sveikutes  4u.gif
Nu jau tiek grozybiu, tiek naudingos info apie remus (jau spirgu, bo laukiu), siulus pardes ir daug daug visko...  thumbup.gif
Diskutuokit, informuokit, instruktuokit mergaites, mums pirmokelems Jusu pagalba labai reikalinga  4u.gif  Kaip gerai, kad siais laikais ant svieto dar yra nemazai geru zmogiuku, kurie is idejos ir geros valios, nori padeti kitiems.
O adatines Braskes - tiesiog fantastika, vis ciupineju, vartineju ir negaliu atsigrozet  wub.gif
O suknute, kiniukas ir ankstesni darbeliai -  thumbup.gif  wub.gif Jus saunuoles!!!


Ačiū už pagyras suknytei 4u.gif

Kalbant apie adatines ir rėmus - pasakysiu: nauda vis tik yra abipusė. Kažkas uždirba, o kažkas mažiau sumoka, nei sumokėtų kitur. Tam, kas gamina, darbas kainuoja laiką, negali daryt to, ką norėtum - tarkim gulėt ant lovos arba siuvinėt tai, kas malonu, bet vykdai įsipareigojimus. Per naktis ieškai idėjų internete... Tarkim, Little angel savo adatinę su emery pirko už fantastiškai didelę kainą. Tada pradėjo ieškot, kaip galima būtų padaryt pigiau. Atrado. Siuntėsi medžiagas, pradėjo gamint... Galima atsisiųst iš užsienio už fantastišką kainą keliant pasaulinę ekonomiką, bet skriaudžiant save, o galima pasidžiaugt išradingu žmogumi ir galimybe neskriaust savęs.

Aš visada būsiu už idėjas. Esu labai dėkinga Little angel, kad ji nenuilsdama jų ieško ir randa. Ir pasidalina jomis su Džeine ir manim. Kiek laiko kainuoja, kol išsiaiškini, kokie tie rėmai turėtų būt, kas jiems yra geriausia...

Nepykit, mielosios, kad ne visai į temą. Bet man čia visad būdavo bėda - tarkim, aš noriu parašyti mintis būtent siuvinėtojoms - juk neisiu dėlto į plepesių temą, nes siuvinėtojos jos paprasčiausiai neskaitys. Kita vertus - siuvinėtojos čia nori dėti darbelius, o ne skaitinėti kažkieno pamąstymus. Tai vat toks užburtas ratas blush2.gif

4u.gif wub.gif
Atsakyti
Nu jei jau fotikui knopkę nulaužei, tai kur jau adatoms toks išbandymas biggrin.gif

Ot bet išmoksi ant 36ct lino siuvinėt, tai lietuvoj perkamas 32ct bus kaip uogelės thumbup.gif
Papildyta:
Metija kaip sekasi su idėja, kur daviau dėl modelino? blush2.gif
Aš niekur pagrindinio elemento negaliu rast doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 27, 11:28)
Nu jei jau fotikui knopkę nulaužei, tai kur jau adatoms toks išbandymas biggrin.gif

Ot bet išmoksi ant 36ct lino siuvinėt, tai lietuvoj perkamas 32ct bus kaip uogelės thumbup.gif

Aš taip ir neišbandžius ant tokio, vien dėlto, kad paprasčiausiai tokio neturiu. Ta prasme - visad pirkdavau kažkokiam darbeliui, prie progos nusipirkdavau daugiau. o ant labai smulkaus nieko nenusiplanuodavau... Nus tai jo ir neišbandžiau dar blush2.gif Bet jau kaip man gražu!!! wub.gif
Atsakyti
Aš to 36ct ir nedaug turiu jis kadais iš silkweaver užsakytas. Turiu labai gražių spalvų - margintų, rankom daržytų. Tai jau labai išskirtiniems darbams naudoju. Na kaip Nimue porelė ant grybo, ar Nimue girtuoklis puoduke biggrin.gif Nimue merga ant paukštės taip pat ant tokio kažkada nutūps ir dar Dimple designs rex'as. Bet kur laiko rast. Jau ir tep naudojaus DVI patirtimi ir iki antros nakties nemiegu, o šeštą jau į darbą keliuos doh.gif

Tai kiba visai nebemiegot g.gif lotuliukas.gif
***** o dar kai oras geras, tai aš į gamtą vis lekiu, tai va muset, kai pensininkė būsiu tada siuvinėsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little angel: 27 balandžio 2010 - 10:37
QUOTE(Little angel @ 2010 04 27, 09:36)

Tai kiba visai nebemiegot g.gif  lotuliukas.gif
***** o dar kai oras geras, tai aš į gamtą vis lekiu, tai va muset, kai pensininkė būsiu tada siuvinėsiu biggrin.gif

schmoll.gif Pensinykė kai būsi, megsi kojines anūkam biggrin.gif O šiaip jei darbas maišo malonumui, tai reik mest darbą biggrin.gif Labai atsiprašau už ne į temą, bet mano nuotaika gera. cool.gif
Atsakyti
Dėl rėmų biggrin.gif MB norėtų, kad tas rėmas tik "čiukšt" ir susidėtų. Arba tik "čiukšt" ir išsiardytų biggrin.gif Sakau, bet tai tada ir kaina jo kita būtų. O jis man sako - bet tai darbas irgi visai kitoks eitųsi. Nepasakiau, kad tą sulankstomą rėmą pas Džeinę užsakiau aš blush2.gif Tai žo, merginų vyrams, kurie gamina rėmus - galvokit, kaip galima būtų patobulint sulankstomus rėmus biggrin.gif
Atsakyti
Darbas padeda apskritai siuvinėt. Kiba velykų bobutė man viską perka biggrin.gif Jau savo bezdiluškes tai pati susiperku.

O darbas man dar vienas hobis - toks mazochistins biški - riemena Sibiro laikus bet gerai, konservuoju save šaltyje nemokamai thumbup.gif

Bi to norint megst kojines anūkams, reikia pirma vaikų turėt biggrin.gif O šiaip kojinių tikrai nemegsiu - tegyvuoja maksima biggrin.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(giedress @ 2010 04 27, 11:46)
Dėl rėmų biggrin.gif MB norėtų, kad tas rėmas tik "čiukšt" ir susidėtų. Arba tik "čiukšt" ir išsiardytų biggrin.gif


O man tai žinok visa meditacija. Kai vakare susirenku savo lego transformerį,. po to vėl sudedu - kaifas. Galima dėti tas vadinamas skaravarkes, tada būtų sekundės darbas ir jokių atramų nereiktų ir užveržėjų, bet tada dauginkit rėmo kainą dvigubai ar net trigubai... Man dėdė sakė kad jos geros, bet kainuoja... Tai aš tokias pirksiu tik rėmui vartyt...
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2010 04 27, 11:46)
Dėl rėmų biggrin.gif MB norėtų, kad tas rėmas tik "čiukšt" ir susidėtų. Arba tik "čiukšt" ir išsiardytų biggrin.gif Sakau, bet tai tada ir kaina jo kita būtų. O jis man sako - bet tai darbas irgi visai kitoks eitųsi. Nepasakiau, kad tą sulankstomą rėmą pas Džeinę užsakiau aš blush2.gif Tai žo, merginų vyrams, kurie gamina rėmus - galvokit, kaip galima būtų patobulint sulankstomus rėmus  biggrin.gif

Yra dar metaliniai rėmai. Tie tai visaip vartosi, daug ką daro... Bet pagalvokit, kiek būtų tokio rėmo kaina! Ir ar apsimoka imtis kūrybos dėl nežinia ar atsipirksiančių investicijų... maniškis - inžinierius ir būtent su metalu dirba. Bet apsvarstėm ir nutarėm, kad rinka ne ta.

Manau, kad žmogus priima sprendimą turimos informacijos pagrindu. Todėl ta informacija ir dalinuosi. Iš mergaičių žinučių suprantu, kad iš tiesų joms kyla daug klaustukų, kuriuos esu seniai išsiaiškinusi.

user posted image

nesu tikra ar rodys paveiksliuką, radikalas stringa.
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 27, 10:51)
O man tai žinok visa meditacija. Kai vakare susirenku savo lego transformerį,. po to vėl sudedu - kaifas. Galima dėti tas vadinamas skaravarkes, tada būtų sekundės darbas ir jokių atramų nereiktų ir užveržėjų, bet tada dauginkit rėmo kainą dvigubai ar net trigubai... Man dėdė sakė kad jos geros, bet kainuoja... Tai aš tokias pirksiu tik rėmui vartyt...

matai kaip yra pas mane biggrin.gif aš kaifuočiau iki negalėjimo, jeigu galėčiau tai sau leisti. Mano mažoji šiaip ne taip užmiega 21val, tada aš, apmėčius namuose daiktus, pazyzus kaip širšė ant vyro, dar turėdama šiek tiek jėgų einu siuvinėti. Atsisėdu prie jau sudėto rėmo, susidėlioju daiktus ir tada nubunda mažoji doh.gif Turiu lėkti pas ją. Tada stengiuos neužmigti. O jeigu ji sugalvoja atsikelti (dažnokas reiškinys), tada reikia skubėti sudėti visas priemones atgal... verysad.gif Ir taip pasaka be pabaigos ax.gif Kol kas man reik praktikos, nes kaifui laiko dar neužsitarnavau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Metija @ 2010 04 27, 11:12)
Manau, kad žmogus priima sprendimą turimos informacijos pagrindu. Todėl ta informacija ir dalinuosi. Iš mergaičių žinučių suprantu, kad iš tiesų joms kyla daug klaustukų, kuriuos esu seniai išsiaiškinusi.

man dabar beliko apsiverkti cry.gif noooooooooriu frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 04 27, 12:12)

user posted image

nesu tikra ar rodys paveiksliuką, radikalas stringa.

Va tokio ir aš norėčiau bigsmile.gif , kartais geras pirkinys vertas nemažų investicijų, juk toks turėtų atitarnaut iki amželio pabaigos g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2010 04 27, 12:15)


man dabar beliko apsiverkti cry.gif noooooooooriu frusty.gif


Berots 48eurai plius siuntimas iš estijos... Nu kai metalas, tai svoris gausis olialia. Pradžioj apie šį galvojau, bet atradau transformerį. Mano atveju, jis man optimalus
Atsakyti
Jooo, vakar kai pasakiau MB, kad yra superiniai remai ir as ju labai noriu, tai paprase parodyt. Kai parodziau - sake pirk, bet jei man po remu vietos neliks - tada nepirk lotuliukas.gif tongue.gif Tai merginos tobulinkit, kad ir musu MB tilptu tongue.gif
Atsakyti