Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 27, 10:21)
Man reikia jūsų patarimo, noriu išsiuvinėti vaiko darželiui paveikslėlį, net vietą nužiūrėjau ax.gif  Jų grupė Tauškučiai, paveikslėly pavaizduoti paukščiukai tik ką išsiritę iš kiaušinių. Kuris jum variantas gražesnis
user posted image

Man šitas. Tik aš siuvinėčiau dvigubą jų normą, kad paveiksliuky daugiau tokių mažų neišsimiegojusių paukščiukų būtų. Arba į tarpus kas antrą ant tos pačios šakutės įkiščiau kitokius paukščiukus. Kad ir tokius:
user posted image ir tokius user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 27 balandžio 2010 - 09:33
Dvi, nzn as tu karoliuku ir varpeliu pavadinimo blush2.gif

Na kur po pelyciu kakliukais ir ant nykstuko kepurytes smile.gif (darbstuoleje yra tokiu varpeliu kur ant kepurytes, bet sidabrines spalvos)
Papildyta:
man ir tie pauksciukai ant sakos, tokie kutveliukai, tik atsikele ir jau tauskia smile.gif, bet vis delto gal darzeliui, vaikiukams butu smagiau kokia ugio matuokle??? neabejoju, kad kiekvienas noretu pasimatuoti kiek per vasara uzaugo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 04 27, 10:28)
Man šitas. Tik aš siuvinėčiau dvigubą jų normą, kad paveiksliuky daugiau tokių mažų neišsimiegojusių paukščiukų būtų. Arba į tarpus kas antrą ant tos pačios šakutės įkiščiau raodonus paukščiukus.

visai gera mintis ir siuvinėtis turėtų smagiai
kuris tau atrodo neišsimiegojęs ir apie kokius raudonus kalbi? blush2.gif

Mingomi jaučiu teks du darbus siuvinėt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 27 balandžio 2010 - 09:34
Paukščiuk aš pritariu Dvi ir man atrodo tas paveiksliukas geriausiai tiktų thumbup.gif

O aš atėjau su pagalbos prašymu blush2.gif
Reikia man kažkokio užrašo po šita varna ax.gif Jau visai aš ja baiginėju ir nesumastau ka tokio šmaikštaus po ja būtų galim parašyt blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 04 27, 10:32)
Dvi, nzn as tu karoliuku ir varpeliu pavadinimo  blush2.gif
Na kur po pelyciu kakliukais ir ant nykstuko kepurytes smile.gif (darbstuoleje yra tokiu varpeliu kur ant kepurytes, bet sidabrines spalvos)

Dzinguliukai ant kepurės - yra darbstuole.eu. Jei nera geltonu, parasyk AZ Laujui ir palaukus gausi geltonus. Varpeliu internetinese as irgi niekur nemaciau, kaip sakiau pirkau Švedijoj. Gaila artimiausiu metu nežadu važiuoti, galėčiau dirstelėti gal dar turi.
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 27, 10:33)
kuris tau atrodo neišsimiegojęs ir apie kokius raudonus kalbi?  blush2.gif

Neišsimiegoję, nesišukavę, pasišiaušę jie man visi biggrin.gif Tokie kaip mano vaikis iš ryto prikeltas lotuliukas.gif
Raudonus berods kažkur buvau mačius, bet nerandu. Užtat radau tau mėlynus ir žvirblius. Irgi į kompaniją tinka. Pažiūrėk žinutę aukščiau, pataisiau.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 27, 10:21)
Aš ir laiko mažai turiu, bet va tokiom progom, įpareigoju save surast biggrin.gif

Man asmeniškai antriejieji paukščiukai labai thumbup.gif ir dar labai paskutinis derėtų prie darželio sienų su lakstančiais vaikučiais kambary wub.gif
Atsakyti
ačiū, mergaitės, visom ačiū, užvedėt ant doros kelio, beliks susidėliot ir siuvinėt, laiko radus smile.gif
QUOTE(Dvi @ 2010 04 27, 10:38)

Neišsimiegoję, nesišukavę, pasišiaušę jie man visi biggrin.gif Tokie kaip mano vaikis iš ryto prikeltas lotuliukas.gif
Raudonus berods kažkur buvau mačius, bet nerandu. Užtat radau tau mėlynus ir žvirblius. Irgi į kompaniją tinka. Pažiūrėk žinutę aukščiau, pataisiau.



QUOTE(SheMe @ 2010 04 27, 10:39)
Man asmeniškai antriejieji paukščiukai labai  thumbup.gif  ir dar labai paskutinis derėtų prie darželio sienų su lakstančiais vaikučiais kambary wub.gif

Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Nu jau tiek grozybiu, tiek naudingos info apie remus (jau spirgu, bo laukiu), siulus pardes ir daug daug visko... thumbup.gif
Diskutuokit, informuokit, instruktuokit mergaites, mums pirmokelems Jusu pagalba labai reikalinga 4u.gif Kaip gerai, kad siais laikais ant svieto dar yra nemazai geru zmogiuku, kurie is idejos ir geros valios, nori padeti kitiems.
O adatines Braskes - tiesiog fantastika, vis ciupineju, vartineju ir negaliu atsigrozet wub.gif
O suknute, kiniukas ir ankstesni darbeliai - thumbup.gif wub.gif Jus saunuoles!!!
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 27, 09:35)
Oi, dėl manęs tai prašom, aš tik iš draugiškos pusės mirksiukas.gif  yra kažkokie reikalavimai parašam,

Ačiū, Paukščiuk. Na, man buvo tokia mintis, bet ji taip ir liko neišmąstyta ir neradau laiko taisyklių skaityt. Na, reiks išspręst šią problemą. Ne bėda sutvarkyt ir įdėt nuorodą į albumą 4u.gif
Atsakyti
Laujui, dėl darbštuolės neberašykit... Visi klausimai tiesiai į Rasaulę, o zvambaliukų lyg ir neturės daugiau... mirksiukas.gif

Paule kai saule, ar jau išmėginai? blush2.gif
Dėk savo tuos procesiukus kur rodei. Ir sakyk kaip tęsėsi draugystė su linu? Ar susidraugavot? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 04 27, 10:51)
Ačiū, Paukščiuk. Na, man buvo tokia mintis, bet ji taip ir liko neišmąstyta ir neradau laiko taisyklių skaityt. Na, reiks išspręst šią problemą. Ne bėda sutvarkyt ir įdėt nuorodą į albumą  4u.gif

4u.gif bi tik mačytų mirksiukas.gif
Atsakyti
Little Angel - braskytej jau gyvena keletas adateliu, bet kaip ir minejai, dar nesu tokia kryziavotoja, pas kuria adatos juoduoja ax.gif pas mane jos tik luzta lotuliukas.gif
O su linu kas vakara padraugauju, paglostau, pabaksnoju tongue.gif , net MB jau pavydi, sako kad as meiliau lina glostineju lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet man dienos metu geriau einasi, nes jau skylutes tokios mazules, siuliukus vis skaiciuoju, bet dar buna, kad vietoj dvieju - tris siulelius uzgriebiu doh.gif Bet jau netaip kaip pirma karta biggrin.gif
Kiskuti jau baigineju, Uodegyte pametejo raideliu, bet neissirenku kokios tiktu, noreciau taip naturaliai parasyt -Jokūbėlis-, bet nerandu g.gif
o parodyt procesiuka galesiu kada, bet is mobilaus, nes fotikui nulauziau pypsa, kur fotkint doh.gif (o dar stebiuosi, kad adatos luzta) lotuliukas.gif
Atsakyti