Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(Dvi @ 2010 04 26, 23:11)
O čia mano paskutinis krapštulys. Nimue Balançoire. Witchelt 32ct linas, DMC muline, Kreinik metalikas, AVAS Soie d'Alger šilkas, C&C karoliukai. Nerėmintas, bet sutvarkytas ir ištemptas, tik rėmo teks gerokai lukterėti.

lb grazu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 27, 09:23)
na tai nuoroda į savo temą, o ne forumą, jei žmogus smalsus, tai ir taip susiras, net google išmeta.

O ŠIAIP GYVENAME DEMOKRATIŠKOJE VALSTYBĖJE, kur yra ar bent turėtų būti žodžio ir spaudos laisvė. Aš nieko neagituoju, lazda nevarau... O jei jau tai draudžiama, tai ką aš žinau... g.gif  Jau ir tep čia lankausi grynai iš idėjos... O jei dar pradės cenzuruot tekstus - muset teks brauktis lak g.gif

Oi, dėl manęs tai prašom, aš tik iš draugiškos pusės mirksiukas.gif yra kažkokie reikalavimai parašam, dėl bendro išprusimo reiks pakartotinai paskaityt g.gif

http://www.supermama...?...;f=34&id=17
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 27 balandžio 2010 - 08:39
OMG doh.gif Tai tada gal pradėt kiekvienos parašą tikint doh.gif
Aš iš tų adatinių gaunų tiek, kad tuoj muset rauksiu jų tą siuvimą, blush2.gif nu ir laiko gaila, ir dar kai tokie postai... Va dabar siuvamas pabaigsiu ir vsio doh.gif
Papildyta:
Aš nesikarščiuoju, man tiesiog moteriški hormonai veržiasi per viršų. Nu bet abydna, kai darai nuo dūšios ieškai naujovių. Merginas apšvieti. O čia va pradeda taisyklėm tikinti... unsure.gif

Nu lai juoduoja tos adatos, mesim jas lauk, ir darysim pelnus adatų gamintojams doh.gif , nu arba siųsimės iš amerikės ir mokėsim muitą... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little angel: 27 balandžio 2010 - 08:53
QUOTE(Little angel @ 2010 04 27, 09:58)
OMG doh.gif  Tai tada gal pradėt kiekvienos parašą tikint doh.gif
Aš iš tų adatinių gaunų tiek, kad tuoj muset rauksiu jų tą siuvimą,  blush2.gif nu ir laiko gaila, ir dar kai tokie postai... Va dabar siuvamas pabaigsiu ir vsio doh.gif
Papildyta:
Aš nesikarščiuoju, man tiesiog moteriški hormonai veržiasi per viršų. Nu bet abydna, kai darai nuo dūšios ieškai naujovių. Merginas apšvieti. O čia va pradeda taisyklėm tikinti... unsure.gif

Nu lai juoduoja tos adatos, mesim jas lauk, ir darysim pelnus adatų gamintojams doh.gif , nu arba siųsimės iš amerikės ir mokėsim muitą... rolleyes.gif

Mergyt 4u.gif , viskas gerai, kvėpuojam. Taisyklės yra tam, kad jas apieti mirksiukas.gif Susikuri asmeninį albumą ir tupi ramiai. Nieko nenorėjau gasdinti, o tik padėt, kad paskum nenustebtum jei bus ištrinta

Kažkoks nesusipratimas, nori kaip geriau, o gaunas kaip visada doh.gif
Atsakyti
Aš ir reaguoju ramiai, tiesiog pikta, kai yra tokios absurdiškos taisyklės.
O albumo ar tinklapio tikrai nežadu kurti, kas norės, susiras ir taip. Emery dar turiu, emailą žino, mano aršų būdą taip pat biggrin.gif
Tadu tarsimės asmeniškai... Jei noras nedings...
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 27, 10:05)
Aš ir reaguoju ramiai, tiesiog pikta, kai yra tokios absurdiškos taisyklės.
O albumo ar tinklapio tikrai nežadu kurti, kas norės, susiras ir taip. Emery dar turiu, emailą žino, mano aršų būdą taip pat biggrin.gif
Tadu tarsimės asmeniškai... Jei noras nedings...

Va ir valio mirksiukas.gif Geriau apie siuvinėjimą pakalbam ax.gif

Mamom jau/ar išsiuvinėjote dovanų?
Atsakyti
Nu aš niekada nieko tokiom progom nedariau ir nedarau. Laiko nėra... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 27, 08:18)
Dvi, tai tyliai tyliai visgi pakabinai kinų vaikiuką ant medžio biggrin.gif  Sveikinu - atrodo nepriekaištingai. Dukros negirti negaliu. Ji pas tave kiekvienoj foto taip ir spinduliuoja charizma, ir visai nesvarbu ar saldainį pažadi ar ką. Nu net suknelė pagražėja iki begalybės, kai tokia mergytė ją dėvi wub.gif

Jau ir tai buvo gėda blush2.gif Pati suagitavau jį siuvinėti, o paskui pačiai laiko nebeliko. Tai teko viską padėti šonan ir pakoreguoti planus laumiuko naudai. biggrin.gif
O už komplimentus dukriukui - aciuks.gif
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 27, 08:39)
Dvi nežinau nuo kurios pusės pradėt girti  wub.gif , Dukriukas švyti wub.gif  wub.gif
Nimukas nepriekaištingas  4u.gif

aciuks.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
Metija nereali mergyte ir suknyte smile.gif

Dvi, kaip visada nepriekaistinga smile.gif... niu atsakykit man plyyyz kur tuos priedus nimue pirkti... nerandu as netinej jokioj pardej... neabejoju kad yra, tik kur ieskoti??? mano nuomone, kad darbas butu isbaigtas, turi buti visos detales. tai taip ir negaliu nimue moliugo pradeti, kol neturiu varpeliu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 27, 10:11)
Nu aš niekada nieko tokiom progom nedariau ir nedarau. Laiko nėra...  blush2.gif

Aš ir laiko mažai turiu, bet va tokiom progom, įpareigoju save surast biggrin.gif

Man reikia jūsų patarimo, noriu išsiuvinėti vaiko darželiui paveikslėlį, net vietą nužiūrėjau ax.gif Jų grupė Tauškučiai, paveikslėly pavaizduoti paukščiukai tik ką išsiritę iš kiaušinių. Kuris jum variantas gražesnis
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
o gal geriau kokią abecėlę ar skaičiuotę g.gif
user posted imageuser posted image
user posted image

o gal iš vis kokią ūgio matuoklę wacko.gif , nebežinau
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 04 27, 10:18)
Dvi, kaip visada nepriekaistinga smile.gif... niu atsakykit man plyyyz kur tuos priedus nimue pirkti... nerandu as netinej jokioj pardej... neabejoju kad yra, tik kur ieskoti??? mano nuomone, kad darbas butu isbaigtas, turi buti visos detales. tai taip ir negaliu nimue moliugo pradeti, kol neturiu varpeliu...  blush2.gif

Kurių tau reikia? Varpelius moliūgui aš parsivežiau iš Švedijos. C&C karoliukus man atsiunčia iš Prancūzijos (tik brangūs nesvietiškai - apie 10 Lt dėžutė). Jei labai norisi, parašyk kokių karoliukų reikia - paprašysiu.
Atsakyti
Viskas matyt priklauso nuo pačio žmogaus. Mūsų ir santykiai kiek kiti. Tad tikrai nesijaučiu begėde nieko nedarydama. Nu nesu ta emocinga lialialia. Aš kiek kitokio būdo. Tad tokie poelgiai ir dovanėlės ne man...
Atsakyti