Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(zundyte @ 2010 04 26, 20:46)
jei gerai priverži ,nesvyra thumbup.gif

Tada smagu 4u.gif Aš galvojau, kad tik nelakuotas nesvyra smile.gif
Papildyta:
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 26, 18:41)
blush2.gif Žiū nepilnytai liaupsių gavau, tiesiog perkant liną, jį reikia iš arti gerai apčiūrėt,

A ko jau čia kuklinies mirksiukas.gif

QUOTE(mege2 @ 2010 04 26, 19:08)
Metija Jūsų suknėlė tiesiog nuostabi  wub.gif


Ačiū labai, tik ji jau ne mano bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos, seniai matytos ir girdėtos.
QUOTE(Metija @ 2010 04 26, 21:34)
Ačiū labai, tik ji jau ne mano  bigsmile.gif

Matau giriat Metijos siuvinėtą suknytę. Pattikėkit - realybej suknutė nereali wub.gif Ir... ji mano mergytei wub.gif wub.gif oro_buckis.gif Va pažiūrėkit kaip vaikas netelpa savo kaily nuo tokio mistinio grožio. Smalsiausioms net fantastiškai gražią kitą pusę galim parodyti.
user posted image user posted image

O čia mano paskutinis krapštulys. Nimue Balançoire. Witchelt 32ct linas, DMC muline, Kreinik metalikas, AVAS Soie d'Alger šilkas, C&C karoliukai. Nerėmintas, bet sutvarkytas ir ištemptas, tik rėmo teks gerokai lukterėti.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 26 balandžio 2010 - 22:25
Mane tai nokautuoja mergytės grožis wub.gif Nuoširdžiai, Dvi, jau kokis gražus ir mielas vaikas 4u.gif Ir man vis skamba mintyse tavo žodžiai "susimušim, kai reiks nurengt" lotuliukas.gif
QUOTE(Dvi @ 2010 04 26, 23:11)

O čia mano paskutinis krapštulys. Nimue Balançoire. Witchelt 32ct linas, DMC muline, Kreinik metalikas, AVAS Soie d'Alger šilkas, C&C karoliukai. Nerėmintas, bet sutvarkytas ir ištemptas, tik rėmo teks gerokai lukterėti.
user posted image

Tai išsiuvinėjai nimuką... thumbup.gif Tik gaila negaliu pagirt, nes nematau kol kas. Na, gal čia tik pas mane. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 04 26, 23:28)
Ir man vis skamba mintyse tavo žodžiai "susimušim, kai reiks nurengt"  lotuliukas.gif 

Tai išsiuvinėjai nimuką... thumbup.gif  Tik gaila negaliu pagirt, nes nematau kol kas. Na, gal čia tik pas mane.  g.gif

Nu tai kad taip ir yra. Aprengiau, o nurengt nesileidžia. Gražu matote jai wub.gif O kad dar šalta - tai argi tikrai moteriškei šaltis yra kliūtis grožiui? lotuliukas.gif

Pataisiau nuorodą. Padaryk Refresh, viskas pasimatys.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 04 26, 23:11)

O čia mano paskutinis krapštulys. Nimue Balançoire. Witchelt 32ct linas, DMC muline, Kreinik metalikas, AVAS Soie d'Alger šilkas, C&C karoliukai. Nerėmintas, bet sutvarkytas ir ištemptas, tik rėmo teks gerokai lukterėti.

Jau matau thumbup.gif Nu jo, Dvi, ką ir kalbėt... Dieve koks grožis clap.gif drinks_cheers.gif

Einu dar žiūrėt išsididinus... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Dvi @ 2010 04 26, 23:31)
Nu tai kad taip ir yra. Aprengiau, o nurengt nesileidžia. Gražu matote jai wub.gif O kad dar šalta - tai argi tikrai moteriškei šaltis yra kliūtis grožiui?  lotuliukas.gif

Nus taigi aišku, ką jau čia... Tikrai panelei grožiui nėr kliūčių bigsmile.gif

O nimuką tu su lankeliu siuvinėjai? Ta prasme ar visad siuvinėji įtempus? Nes aš kartais siuvinėju ir neįtempus... Ir vis svarstau ar čia labai blogai... g.gif Na, atbulinę siūlę tai jau visad stengiuos įtemptą siuvinėt, bet kryželiu tai man kartais užeina be įtempimo siuvinėt...
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 04 26, 23:40)
O nimuką tu su lankeliu siuvinėjai? Ta prasme ar visad siuvinėji įtempus? Nes aš kartais siuvinėju ir neįtempus... Ir vis svarstau ar čia labai blogai...  g.gif Na, atbulinę siūlę tai jau visad stengiuos įtemptą siuvinėt, bet kryželiu tai man kartais užeina be įtempimo siuvinėt...

Aš visiems darbams ant lino medžiagą tempiu ant rėmo.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 04 26, 23:49)
Aš visiems darbams ant lino medžiagą tempiu ant rėmo.

Aišku. Na, o žinok, drugeliukai siuvinėti be jokio rėmelio. Tiesiog laikant rankose. Nes bais visokeriopai tausojau audinį. Nenorėjau tampyt, šiurint wub.gif
Atsakyti
Merginos rėmintojėlės, sveika konkurencija yr gerai ir jums ir mums. Mums nes jūs tobulėjate ir mes galime gauti maksimaliai gerą daiktą, o jum, nes kasdien vis galvojate ką dar galima jame pakeisti.

Bet kuriuo atveju Jūsų rėmai yra absoliučiai skirtingi, bet man Virgio rėmai labiau limpa blush2.gif

Beje, Mano dėdė sakė, kad yra tokie ale varžtai kaip skaravarkė, kad nu kad dvi fiksacijos būna. Tipo viena padėti - sukasi rėmas, o antra padėtis, mirtinai laikos. Gal jūsų vyrai apie tokius girdėjo? Nes mano dėdė čiupino rėmą, baisiai įdomus jam buvo ir iškart idėjas tobulinimui pylė.

Tai va pirmiausia sakė, kad reikia skersinio, ypač jei daryti padėti pastatomą ant žemės abiejų kojų. Tada rėmui sukioti šonuose dėti tas "skaravarkes"

Tai Metija pasiklausk Virgio apie tai, muset norėčiau visai blush2.gif

____________________________________________________________________
Dvi, tai tyliai tyliai visgi pakabinai kinų vaikiuką ant medžio biggrin.gif Sveikinu - atrodo nepriekaištingai. Dukros negirti negaliu. Ji pas tave kiekvienoj foto taip ir spinduliuoja charizma, ir visai nesvarbu ar saldainį pažadi ar ką. Nu net suknelė pagražėja iki begalybės, kai tokia mergytė ją dėvi wub.gif
Atsakyti
Dvi nežinau nuo kurios pusės pradėt girti wub.gif , Dukriukas švyti wub.gif wub.gif
Nimukas nepriekaištingas 4u.gif

Nemažai jūs čia info apie rėmus pažėrėt thumbup.gif thumbup.gif , bet man dar jo kažkodėl nesinoris g.gif Matyt dar nelaikas ax.gif
Atsakyti
Nu kažkaip norisi, kad ir čia informacija skleistųsi, ir merginos apšviestos būtų ax.gif

Tai net tema suaktyvėjo ir diskusijos vyksta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 27, 08:53)
Nu kažkaip norisi, kad ir čia informacija skleistųsi, ir merginos apšviestos būtų ax.gif

Tai net tema suaktyvėjo ir diskusijos vyksta thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

tik ar nuo moderatorių negausit velnių už savo nuorodas į kitą forumą? unsure.gif O gal taisyklės leidžai
Atsakyti
na tai nuoroda į savo temą, o ne forumą, jei žmogus smalsus, tai ir taip susiras, net google išmeta.

O ŠIAIP GYVENAME DEMOKRATIŠKOJE VALSTYBĖJE, kur yra ar bent turėtų būti žodžio ir spaudos laisvė. Aš nieko neagituoju, lazda nevarau... O jei jau tai draudžiama, tai ką aš žinau... g.gif Jau ir tep čia lankausi grynai iš idėjos... O jei dar pradės cenzuruot tekstus - muset teks brauktis lak g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little angel: 27 balandžio 2010 - 08:24