Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

QUOTE(tute28 @ 2010 04 26, 17:34)
Na jai tu kalbi apie ženklą П kažkas panašaus kaip algebroj ženklas pi biggrin.gif , kur siuliukas3064, tai jis viršuj ant sakuros šakelių mirksiukas.gif 

Nu tundrų tundra. Taip ir maniau, kad okulioriai jau per silpni doh.gif Labai dėkui už pagelbėjimą blush-anim-cl.gif notworthy.gif
Atsakyti
kai kita karta reiks rusiskos abeceles,o tu zodyna rusu lietuviu internete atsiversk,man kai rekia rusiskai ka parasyti kopinu raides.
Atsakyti
nu cia as manau galesiu pagaliau padeti biggrin.gif jei kam reikia rusisku raidziu geriau surinkite

WWW.TRANSLIT.RU

thumbup.gif: daiktas
Atsakyti
blush2.gif Žiū nepilnytai liaupsių gavau, tiesiog perkant liną, jį reikia iš arti gerai apčiūrėt, kad audimo siūlaikuo vienodesni atrodytu ir visa paslaptis.
Papildyta:
QUOTE(Ajurekiuke @ 2010 04 26, 17:20)
merginos, papasakokit man apie tas medziagu rusys, kokios kam mazdaug tinka, nes nieko nesuprantu, tap pusl kasiulai neiziuriu nu zodziu tundra doh.gif
Papildyta:
visad siuvinejau ant to stambaus, kur mokykloj ant mokindavo 4u.gif bet jau norisi kazko naujo


Evenweave minkštas audinukas, lygiai austais siūliukais, norint kuo smulkesnio siuvinėjimo , renkiesi dydesnį skaičių (28 atitinka 14aida)

Linas ir malonus suvinėjimui, dėl tankumo tas pats, kuo daugiau, tuo smulkiau. Jis toks truputi standesnis, bet ir malonu siuvinėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Behnaz @ 2010 04 25, 23:01)
O kaip su remu siuvinejat dviem rankom?viena is virsaus kita is apacios?  ax.gif

taip, darbas tikrai dvigubai spartesnis

QUOTE(Metija @ 2010 04 26, 13:40)
Tikrai, puikus Dzeines remai  4u.gif , kaip ir pati Dzeine  wub.gif  Man rema vyras ir dare pamates Dzeines ir kito forumo nares - Giedruzes remus. Tik jis patobulino, nes kai rema nulakavo, tuomet man sviro.

ačiū už gražų žodį aciuks.gif

čia dar sena rėmelio foto, dabar jie patobulinti, vartosi visus 360 laipsniu mirksiukas.gif
user posted image
jei gerai užverži apatinius koju varžtus, rėmas nesvirsta, tam naudojamas užveržėjas
user posted image

dar yra toks, ir sėdimas, ir pastatomas smile.gif
user posted image
Atsakyti
Metija Jūsų suknėlė tiesiog nuostabi wub.gif

Dėl siuvinėjimo rėmo irgi pasisakau, kad 45cm pločio labai patogus. Nors esu gana plati, bet telpu į jį lotuliukas.gif

Ir dėl GA aptarnavimo.. Aš irgi supykus ant jų dekupažui reikmenukus pirkau kitoje parduotuvėje, nors pasirinkimas GA ir labai gausus, bet va lygiai taip pat buvau nusiųsta skaityti instrukcijų pati.. Bet kažkurią tai dieną biškiuką kalbėjau su viena darbuotoja, tai jos ten kaip kokioj katorgoj, turi tik vieną laisvą dieną, o kiekvieną dieną iki vėlumos dirba, prie dirbtinės šviesos ir dirbtinio oro. Sveikata pašlyja, akys išvarvėjusios.. Na gal ir nelabai šiai diena suprantama, kaip aptarnaujantis personalas gali taip tragiškai aptarnauti, bet iš kitos pusės, kiek gali žmogus pavežti, kai pirkėjų ten per dieną daugybė praeina, gauni šiek tiek daugiau nei minimumą ir kiekvieną dieną lauki, kol tave atleis, kad priimtų kitas už minimumą.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 04 26, 18:10)
kai kita karta reiks rusiskos abeceles,o tu zodyna rusu lietuviu internete atsiversk,man kai rekia rusiskai ka parasyti kopinu raides.



QUOTE(ChinChin @ 2010 04 26, 18:24)
nu cia as manau galesiu pagaliau padeti biggrin.gif jei kam reikia rusisku raidziu geriau surinkite

WWW.TRANSLIT.RU

thumbup.gif: daiktas

Jau įsivedžiau į booksmark'us notworthy.gif sposiba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2010 04 26, 13:33)
Na, pasirodysiu paskutinį savo darbelį, kurį dariau su labai didele meile: suknelė siuvinėjimo draugės dukrelei. Pačią suknelę siuvo plačiai žinoma auksarankė Reska. Ačiū jai didžiausias  wub.gif


Nuostabi suknytė wub.gif

Aš užsakinėju viską iš kasiulai. Man labai patinka to puslapio formatas, na patogiai labai viskas išdėstyta, tai kai pasineriu į jį tai galo nematyti doh.gif Jau nagai niežti dar ką nors užsisakyti, jau turiu nuolaidą 2 proc thumbup.gif
Atsakyti
Džeine, nuoširdžiai sveikinu su tobulėjimu. Gal labiau net ne tave, o tavo vyrą.

Abiejų tavo ir Metijos vyrų gaminti rėmai yra tikrai geri, bet kažkuom ir skirtingi mirksiukas.gif
Man smagu, kad žmonės nesėdi ir neverkiai, o imsai bet kokio krapštalo, kad vis kokį centuką į piniginę įsimest. Tokius žmones gerbiu, vertinu ir visokeriopai paremiu. Metija šioje srityje naujokė. Na gamino seniai, bet pardavime visai žalia. Tad tikrai noriu nuoširdžiai paremti ir geru žodžiu ir užtarimu ir keliomis idėjomis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 04 26, 19:06)
taip, darbas tikrai dvigubai spartesnis
ačiū už gražų  žodį  aciuks.gif

jei gerai užverži apatinius koju varžtus, rėmas nesvirsta, tam naudojamas užveržėjas

Jeigu lakuotas - vis vien svyra. Nesvyra jei nelakuotas 4u.gif

Pagarba jums su vyru, Džeine, atnaujinot puikiai wub.gif Nors šie naujieji kiek kitokie, nei mano vyras daro. Kuo ir džiaugiuosi 4u.gif

user posted image user posted image user posted image


Va taip pasistato kampe:
user posted image

Už foto dėkui Little angel 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 26 balandžio 2010 - 19:30
QUOTE(i2kas @ 2010 04 26, 15:06)
Little angel, o gal pasidalinsi paslaptimi kaip gavai tą kasiulai nuolaidą?  ax.gif  visos taupyti norime  smile.gif 



QUOTE(Little angel @ 2010 04 26, 15:09)
Nu pirkau nuo pat pradžių. Buvau lojali klientė ir didėjant bendrai pirkinių sumai, didėjo ir nuolaida. Kiek aš ten palikau viešai nerašysiu biggrin.gif  Bet tikrai, jei būčiau pirkus GA, palikus būčiau dvigubai.



QUOTE(i2kas @ 2010 04 26, 15:14)
Tai čia nuo pirkimo sumos priklauso?  blush2.gif  Dėkui  4u.gif


na beveik jau atsakė į visus klausimus ,bet ir aš savo trigrašį įkišiu: irgi viešai neminėsiu kiek aš ten palikau ,bet dabar iki 7 % nuolaidos trūksta apie 100LT,tai vienas nemažas siuvinukas ir bus tie 100LT doh.gif ,be to man labai patinka aptarnavimas ,jei iškyla kokių problemų tai tik parašai emeilą ir beveik tuoj pat atsako ,aiškinasi,rūpinasi,va paskutinį kartą kai pirkau nedadėjo vienos spalvos( o pirkau siūlų keliems darbams už 160LT),o vietoj kitos spalvos įdėjo ne tą numeriuką ,parašiau ,tai tuoj pat atsakė,susitarėm,kaip atsiimti,be to tos neužsakytos spalvos nebeims atgal ,paliks kaip moralinę kompensaciją wub.gif ..o tą nuolaidą tai surinkau per pusantrų metų,bet ten pirkau rėmus Easy clip ,kuriems Džeinės vyras kojeles pritaisė thumbup.gif ,lankelius,lankelį su koją,nu žodžiu,pradėjus siuvinėt tai paišlaidavau konkrečiai blush2.gif ,dabar aišku tik medžiagai ir siūlams ,adatoms viskas eina.Ten apsipirkus net nenori kitur eiti,bet kartais nerandu to ko noriu ,..dabar pvz noriu siūlų organaizerio kaip darbštuolėje tai ketinu paklausti kasiūlų ,.gal galėtų ir jais pradėt prekiaut..nu žodžiu ,naudojuosi jų paslaugumu
QUOTE(Metija @ 2010 04 26, 19:22)
Jeigu lakuotas - vis vien svyra. Nesvyra jei nelakuotas  4u.gif


jei gerai priverži ,nesvyra thumbup.gif ,pas mane lakuotas iš Džeinės ...dabar užsisakiau tas patobulinimo detales ir atsukėją -užveržėją ,tai dabar dar lengviau bus atsukinėt
Atsakyti
Ar buvot matę, nuo ko tas lelius padarytas? rolleyes.gif Aš nebuvau. Labai nustebau, galvojau čia iš piešinio, ne iš nuotraukos.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 26 balandžio 2010 - 20:19