Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

Nu pirkau nuo pat pradžių. Buvau lojali klientė ir didėjant bendrai pirkinių sumai, didėjo ir nuolaida. Kiek aš ten palikau viešai nerašysiu biggrin.gif Bet tikrai, jei būčiau pirkus GA, palikus būčiau dvigubai.
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 26, 16:09)
Nu pirkau nuo pat pradžių. Buvau lojali klientė ir didėjant bendrai pirkinių sumai, didėjo ir nuolaida. Kiek aš ten palikau viešai nerašysiu biggrin.gif  Bet tikrai, jei būčiau pirkus GA, palikus būčiau dvigubai.


Tai čia nuo pirkimo sumos priklauso? blush2.gif Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(i2kas @ 2010 04 26, 16:06)
Paskaičiau aš čia temą ir viskas, nusprendžiau - noriu siuvinėjimo rėmųųųų  yahoo.gif  bigsmile.gif  tikiuos kaina tikrai jų nesukandžios  karsta.gif
Little angel, o gal pasidalinsi paslaptimi kaip gavai tą kasiulai nuolaidą?

jų puslapyje yra nurodyta už kiek reikia pirkti, kad tam tikra nuolaidą gautum, aš ir jau kitą pirkimą gausiu nuolaidą thumbup.gif

Gerą temą užvedėt, reiktų temą užvest patikimi pardavėjai, nes KL ir nežinau į kokią parduotuvę eit doh.gif
Papildyta:
niu va kasiulai info dėl nuolaidų

Kada aš galiu gauti "Ištikimo kliento nuolaidą" ir koks jos dydis?
Mūsų parduotuvėje ištikimiems klientams taikomos nuolaidos dydis priklauso nuo visų jūsų ankstesnių užsakymų sumos. Jeigu esate pas mus pirkę bent už 200 litų, tai sekantiems pirkiniams pritaikysime 2 % nuolaidą; jei susidariusi suma virš 500 litų - 3%; virš 800 litų - 5%; virš 1500 litų - 7%, virš 3000 lt. - 10 %. Didžiausia 15 % nuolaida suteikiama tiems, kurių ankstesnių pirkimų suma yra 5000 litų ir daugiau
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 26, 16:09)
Nu pirkau nuo pat pradžių. Buvau lojali klientė ir didėjant bendrai pirkinių sumai, didėjo ir nuolaida. Kiek aš ten palikau viešai nerašysiu biggrin.gif  Bet tikrai, jei būčiau pirkus GA, palikus būčiau dvigubai.


Dabar užlindau į kasiulus, žiūriu, kad ir aš jau du proc. nuolaidos turiu.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 04 26, 16:23)
jų puslapyje yra nurodyta už kiek reikia pirkti, kad tam tikra nuolaidą gautum, aš ir jau kitą pirkimą gausiu nuolaidą  thumbup.gif

Gerą temą užvedėt, reiktų temą užvest patikimi pardavėjai, nes KL ir nežinau į kokią parduotuvę eit  doh.gif
Papildyta:
niu va kasiulai info dėl nuolaidų

Kada aš galiu gauti "Ištikimo kliento nuolaidą" ir koks jos dydis?
Mūsų parduotuvėje ištikimiems klientams taikomos nuolaidos dydis priklauso nuo visų jūsų ankstesnių užsakymų sumos. Jeigu esate pas mus pirkę bent už 200 litų, tai sekantiems pirkiniams pritaikysime 2 % nuolaidą; jei susidariusi suma virš 500 litų - 3%; virš 800 litų - 5%; virš 1500 litų - 7%, virš 3000 lt. - 10 %. Didžiausia 15 % nuolaida suteikiama tiems, kurių ankstesnių pirkimų suma yra 5000 litų ir daugiau



tai čia netik internetu kas perka kaip suprantu g.gif pradėsim rinkti nuolaidą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(i2kas @ 2010 04 26, 16:26)
tai čia netik internetu kas perka kaip suprantu  g.gif  pradėsim rinkti nuolaidą  thumbup.gif


Aš irgi nusprendžiau, kad reiks ir man grįžti į kasiulus.
Atsakyti
SheMe, viskas ten gerai pas tave. Ten ta spalva tokkia pilkšvai melsva. Pažymėta n simboliu. Jei kokio simbolio neįžiūri, pasijunk per kompą, išsididink mirksiukas.gif
Šiaip aš visada su ryškiu markeriu žymiu tą spalvą, kurią siuvinėju ir viskas labai gerai matosi.


METIJA, negaliu nepagirt suknelės. Na tokio grožio dar nebuvau mačius user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 26 balandžio 2010 - 15:54
QUOTE(tute28 @ 2010 04 26, 16:49)
SheMe, viskas ten gerai pas tave. Ten ta spalva tokkia pilkšvai melsva. Pažymėta n simboliu. Jei kokio simbolio neįžiūri, pasijunk per kompą, išsididink mirksiukas.gif
Šiaip aš visada su ryškiu markeriu žymiu tą spalvą, kurią siuvinėju ir viskas labai gerai matosi.
METIJA, negaliu nepagirt suknelės. Na tokio grožio dar nebuvau mačius user posted image

Tai ir per kompą žiūrėjau ir per akinius giliai įlindus į lapą. Matai kame bėda, yra ženkliukas n, o yra dar kitas labai panašus ženklas, tik kad dešinioji n pusė nėra užlinkusi, jei neklystu tai tokia kaip rusiška p, tik vat nežinau kaip parodyt, klaviaturoj nerandu rusiško raidyno doh.gif lotuliukas.gif Tai vat tokia ta mano bėda, visa schemą peržvelgiau ir neradau tos rusiškosios p, tai galvoju ar nebas čia toji n, nes pas mane tiek kompe, tiek ant lapo schema šiek tiek paplaukusi yra unsure.gif Tai tada kitas klausimas. O kur ta p tada randas? unsure.gif Žodžiu darau problemą ten kur jos nėra lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 04 26, 16:49)
METIJA, negaliu nepagirt suknelės. Na tokio grožio dar nebuvau mačius user posted image

Ačiū, mieloji 4u.gif Žinok, ji man pačiai labai patinka. Suknelė siūta iš lietuviško lino, siuvinėjau per 2 ir 3 siūliukus. Na kai linas neskirtas specialiai siuvinėjimui kryželiu, tai suaustas nelygiai ir kryželiai tarsi išsitempia. Taigi toks siuvinėjimas beveik išlygina kryželį smile.gif

Nors žinau, kad nebūtinai ant lietuviško lino reik siuvinėt per 2 ir 3 siūlelius. Čia priklauso nuo lino. Paukščiukas sugeba rast beveik lygaus lietuviško lino thumbup.gif
Atsakyti
merginos, papasakokit man apie tas medziagu rusys, kokios kam mazdaug tinka, nes nieko nesuprantu, tap pusl kasiulai neiziuriu nu zodziu tundra doh.gif
Papildyta:
visad siuvinejau ant to stambaus, kur mokykloj ant mokindavo 4u.gif bet jau norisi kazko naujo
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2010 04 26, 15:07)
Tai ir per kompą žiūrėjau ir per akinius giliai įlindus į lapą. Matai kame bėda, yra ženkliukas n, o yra dar kitas labai panašus ženklas, tik kad dešinioji n pusė nėra užlinkusi, jei neklystu tai tokia kaip rusiška p, tik vat nežinau kaip parodyt, klaviaturoj nerandu rusiško ..........


Na jai tu kalbi apie ženklą П kažkas panašaus kaip algebroj ženklas pi biggrin.gif , kur siuliukas3064, tai jis viršuj ant sakuros šakelių mirksiukas.gif
QUOTE(Metija @ 2010 04 26, 15:09)
Ačiū, mieloji  4u.gif Žinok, ji man pačiai labai patinka. Suknelė siūta iš lietuviško lino, siuvinėjau per 2 ir 3 siūliukus. Na kai linas neskirtas specialiai siuvinėjimui kryželiu, tai suaustas nelygiai ir kryželiai tarsi išsitempia. Taigi toks siuvinėjimas beveik išlygina kryželį  smile.gif

Nors žinau, kad nebūtinai ant lietuviško lino reik siuvinėt per  2 ir 3 siūlelius. Čia priklauso nuo lino. Paukščiukas sugeba rast beveik lygaus lietuviško lino  thumbup.gif

Na tikrai liuksinė vienetinė suknutė wub.gif Ir aš užsimaniau savo karalaitei tokios bigsmile.gif Sakai nebūtinai ant lietuviško? Ale turbūt per kišenę rėžtų labai tas ne lietuviškas biggrin.gif O Paukščiukas, tai jau kita kalba. Visų galų meistrė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 04 26, 17:34)
Na tikrai liuksinė vienetinė suknutė wub.gif Ir aš užsimaniau savo karalaitei tokios bigsmile.gif Sakai nebūtinai ant lietuviško? Ale turbūt per kišenę rėžtų labai tas ne lietuviškas biggrin.gif

Aš sakiau, kad nebūtinai ant lietuviško lino reik siuvinėt per 2 ir 3 kryželius smile.gif nes Paukščiukas randa gana lygaus lino, ant kurio ji siuvinėja per 2 ir 2 siūlelius 4u.gif

O ant užsienietiško - tai eik tu... doh.gif Žiauri suknutės kaina būtų, o ir neverta. Nes lietuviškas linas puikiausiai tinka drabužėliams siūti ir pasiuvinėti. Va, gal paveikslams tai jau nelabai...
Atsakyti