Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 89 tema

Mano 30x45 cm- tai kraštą audinio esu užlenkusi, nes netelpa visas siuvinys. GA rėmas su kojom kainuoja 340 Lt. Renku nuolaidą, bet nemanau, kad pirksiu rėmą.
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 04 26, 14:15)
Butent toki as isigijau is Dzeines. Labai patogus. Sedi sau kaip ponia, nieko nei laikyt (kaip lankeli) nereikia, tik siuvinek ir siuvinek  tongue.gif

Tikrai, puikūs Džeinės rėmai 4u.gif , kaip ir pati Džeinė wub.gif Man rėmą vyras ir darė pamatęs Džeinės ir kito forumo narės - Giedružės rėmus. Tik jis patobulino, nes kai rėmą nulakavo, tuomet man sviro.

Man irgi pakanka tokio rėmo ir esu laiminga jį turėdama, bet visvien, puikesnio, nei transformeris, šiai dienai nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 04 26, 14:37)
GA rėmas su kojom kainuoja 340 Lt.


kosminė kaina, žinant jo nepatogumą. Mačiau aš jį - bet akys išvirto pamačius kainą doh.gif O be to nu "lievas" jis man. Aš geresnių svetur esu mačius, aišku kaina kandžiojos, bet kad už tokį tiek mokėt... Tai ką aš žinau. Čia grynai mokama už firmą, manau doh.gif

Metija, pritariu. Džeinė mūsų pradininkė thumbup.gif Tik aš kai išranki vartotoja jau ieškojau kažko mandresnio. Bet Džeinė taip pat patobulino savo rėmus kiek žinau. mirksiukas.gif

Palaikau abi jus smile.gif 4u.gif

Tik negaliu komentuoti darbo žmogaus, kuriuo nesu naudojusis ir čiupinėjusi. Mat atsakau už kiekvieną tartą savo žodį viešoje erdvėje blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little angel: 26 balandžio 2010 - 13:44
QUOTE(Florestina @ 2010 04 26, 14:37)
Mano 30x45 cm- tai kraštą audinio esu užlenkusi, nes netelpa visas siuvinys. GA rėmas su kojom kainuoja 340 Lt. Renku nuolaidą, bet nemanau, kad pirksiu rėmą.


Net su 20% nuolaida jis vis vien kainuos laaabai daug doh.gif Tiesiog, ta brangybė ir tiesiog kainos ir funkcionalumo neatitikimas ir privertė mano vyrą imtis darbo.

Ir aš tas nuolaidas renku, bet dažniausiai panaudoju siūliukams smile.gif
Atsakyti
Ai o man tai GA jau nervina,. Paprašė draugė iš Danijos nupirkti siūlų. Galvoju, va turiu 15proc. nuolaidą, tai sutaupysiu jai pinigėlių. O še tau siūlai vėl pabrango... Dabar 2.19, o su nuolaida 1.86 doh.gif Jau net parduotuvėje kasiulai, man gerokai pigiau būt buvę doh.gif O dar benzino neskaičiuoju, ir sugaišto laiko doh.gif
Papildyta:
aišku aš jau nekalbu apie tragišką aptarnavimą su amžinai surauktais veidais, ir stebėjimą tavęs kaip potencialaus vagies doh.gif
O kur dar pasirinkimo skurdumas. Nu nežinau - noriu palaikyti aš tas parduotuves, bet kai su klientu elgiasi kai su š... gabalu, kai tu jam vos ne paskutinius pinigus duodi, tai nors imk ir skundą rašyk... Ech būtų tokia parduotuvė kaip kasiulai Vilniuje....

O dabar... doh.gif

Va tep ir persimeti į užsienio parduotuves, kai Lietuvoje nieko nėra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 26, 14:48)
Ai o man tai GA jau nervina,. Paprašė draugė iš Danijos nupirkti siūlų. Galvoju, va turiu 15proc. nuolaidą, tai sutaupysiu jai pinigėlių. O še tau siūlai vėl pabrango... Dabar 2.19, o su nuolaida 1.86 doh.gif  Jau net parduotuvėje kasiulai, man gerokai pigiau būt buvę doh.gif  O dar benzino neskaičiuoju, ir sugaišto laiko doh.gif

Taip taip, sunervino ir mane. man atrodo, kažkurios iš internetinių parduotuvėlių daro nuolaidą nuo siūlų kiekio. Reiks žiūrėt. Tikrai piktumas ima... Renki renki tuos taškus, ima ir pabrangina....
Atsakyti
Nu aš kaip gera klientė, tai kasiulai 5proc. nuolaidą turiu. Tai kai siūlai kokie baigisis, tai ten pirksiu. Mat man be nuolaidos 1.8, o su nuolaida 1.71 thumbup.gif
Va čia tai aš suprantu klientą gerbia, o ne tai, kad renki renki tuos čekius - kainas sukelia, ir sumoki dar net brangiau, nei nete perkant doh.gif

Pamenu vilnietės kartą darėm meetą pas juos parduotuvėj... Siaubas ne meetas, gavos. Tos vaikščiojo surauktais veidais, burbuliavo ir panašiai. Nuėjau nusipirkti siūliukų, tai skundėsi, kad kėdes atidavė ir dabar stovėti turi. O kai pakvietėm bent trumpam prisijungti, tai tik viena atėjo.... Nu jautėmės kai neprašyti ir nelaukti svečiai, nors viskas buvo iš anksto suderinta... Dabar renkamės kitur, ir nereikia jausti piktų akių nuolat tave stebinčių...
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 26, 14:53)
Ai o man tai GA jau nervina,. Paprašė draugė iš Danijos nupirkti siūlų. Galvoju, va turiu 15proc. nuolaidą, tai sutaupysiu jai pinigėlių. O še tau siūlai vėl pabrango... Dabar 2.19, o su nuolaida 1.86 doh.gif  Jau net parduotuvėje kasiulai, man gerokai pigiau būt buvę doh.gif  O dar benzino neskaičiuoju, ir sugaišto laiko doh.gif



Neseniai teko lankytis siūlų parduotuvėj Basanavičiaus g. Čia apačioj Casa Lana berods vadinasi, ten DMC siūlai po 2 Lt.
Atsakyti
nu ar 2litai, ar 2.19. Bet kuriuo atveju, man kaip dirbančiam žmogui, pigiau iš neto nes jaučiasi skirtumas kur 2 litai, o kur 1.71...

Dabar galima ir kooperuoti užsakymą, kad siuntimą pasidalint, arba kad siuntimo išvis nereiktų mokėt... Nu man ka dabar kiekvienas centas svarbus, tai tikrai nepirksiu siūlų po 2litus, kai galiu po 1.71 nusipirkt. Be to žmogui su automobiliu Casa Lana yra tragedija. O palikti mašiną mokamam parkinge... Nu tai jau tada geriau siuntimą sumokėt ir netu siųstis biggrin.gif

Na jei kainos pardėse nekris, tikrai ten nebepirksiu. Turiu 20proc nuolaidą nu ir kas iš to? Kad nėra ką pirkt... Net adatų normalių ir tų neturi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2010 04 26, 14:59)
Nu aš kaip gera klientė, tai kasiulai 5proc. nuolaidą turiu. Tai kai siūlai kokie baigisis, tai ten pirksiu. Mat man be nuolaidos 1.8, o su nuolaida 1.71 thumbup.gif
Va čia tai aš suprantu klientą gerbia, o ne tai, kad renki renki tuos čekius - kainas sukelia, ir sumoki dar net brangiau, nei nete perkant doh.gif

Pamenu vilnietės kartą darėm meetą pas juos parduotuvėj... Siaubas ne meetas, gavos. Tos vaikščiojo surauktais veidais, burbuliavo ir panašiai. Nuėjau nusipirkti siūliukų, tai skundėsi, kad kėdes atidavė ir dabar stovėti turi. O kai pakvietėm bent trumpam prisijungti, tai tik viena atėjo.... Nu jautėmės kai neprašyti ir nelaukti svečiai, nors viskas buvo iš anksto suderinta... Dabar renkamės kitur, ir nereikia jausti piktų akių nuolat tave stebinčių...

Tikrai, galima kooperuotis kada, jei reiktų. Atsiuntimą pasidalinus vis pigiau. Man, kai vyras Vilniuj dirba, ir pasiimt iš tavęs nebūtų didelių problemų.

O dėl GA pardavėjų tai esu sakius ir čia kažkada - na siaubingas aptarnavimas ten... doh.gif Matyt, jiems klientų nestinga... blink.gif Apie siuvinėjimo prekes tai man patarimų nereikia, bet kai reikėjo apie dekupažą - tai nieko jos ten nežino, liepia skaityt. Na, aš geriau eisiu ten, kur pardavėja bus pasikausčius atsakyt į jai pateikiamus klausimus, o ne skaitysiu valandą laiko doh.gif Dekupažo lentynos GA didžiausios, o pardavėjos visai apie prekes nieko pasakyt negali... Sunkiai suvokiamas dalykas šiais laikais. Ir tikrai, visad susiraukusios, kaip didžiausią paslaugą darydamos... tarsi ne iš to duoną valgytų...
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2010 04 26, 09:56)
Galvoju reikia pasirodyti procesą ir pasiklausti patarimo. ax.gif  Siuvinėju geišą, čia jau buvo rodytas vienas nebaigtas toks darbelis, tai vat iškilo problemėlė, neskaitant to, kad tik tiek išsiuvinėjus jau spėjau 3 kartus ardyti, o dar ir schemoje ženklai labai panašūs doh.gif Tad ten kur pažymėjau turi būti tokia melsva spalva ar smėlinė? O gal jos abi turi būti maišytos? g.gif


Aš šitą siuvinėju, tik dabar pertrauka nėrimui biggrin.gif Kai mažė užmigs, susirasiu schemą ir siuvinį, tada parašysiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Paskaičiau aš čia temą ir viskas, nusprendžiau - noriu siuvinėjimo rėmųųųų yahoo.gif bigsmile.gif tikiuos kaina tikrai jų nesukandžios karsta.gif
Little angel, o gal pasidalinsi paslaptimi kaip gavai tą kasiulai nuolaidą? ax.gif visos taupyti norime smile.gif va o GA tai apsilankiau pirmą ir paskutinį kartą blink.gif kas per aptarnavimas. visuomet kai siūlus ar šiaip ką rankdarbiams pirkdavau, tai būdavo palaima tiek kūnui, tiek sielai, na bet šįkart iš parduotuvės tooookia pikta išėjau... gun_rifle.gif
Atsakyti