Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų ortopedai Kaune

QUOTE(Meida @ 2008 01 29, 09:00)
Norėjau paklaust- jei mes pernai buvom pas Vasiliauskienę (dabar Navickienė),tai dabar vėl pas ją turiu eit? Ar galiu ir pas kitą? g.gif


gali eiti pas kokį tik nori 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana.Z @ 2008 01 25, 14:17)
O man jis nelabai patiko  blush2.gif Kazkaip labai grubiai sunelio kojytes palauze... Nzn, gal ir as labai jautriai reaguoju, bet siaip maniskis visiska ramybe, o po jo apziuros istisai vaikas reke sad.gif Net masinoj nenurimo sad.gif



as net pasokau, kai mano dukrytei dare kojyciu atvedima, nes buvau sekundei nusisukus. Nuo mazutes cypimo pagalvojau, kad jau viskas - islauze blink.gif
o nuo Pavliko dirzu surisimo, judesiu suvarzymo, lipuskiu slykstaus garso, kol neapsiprado nemiegojom abi keturias paras. Bet dabar jau geriau, bent jau miegam.
Atsakyti
QUOTE(*neva* @ 2008 01 30, 12:01)
as  net pasokau, kai mano dukrytei dare kojyciu atvedima, nes buvau sekundei nusisukus. Nuo mazutes cypimo pagalvojau, kad jau viskas - islauze  blink.gif
o nuo Pavliko dirzu surisimo, judesiu suvarzymo, lipuskiu slykstaus garso, kol neapsiprado nemiegojom abi keturias paras. Bet dabar jau geriau, bent jau miegam.


čia turi omeny freiko pagalvėlę? Tai kad tikriausiai visiems pradžia tokia. Vaikui laisvę suvaržai, tai aišku, kad jis priešinasi. O ir tas garsas kai atseginėji, tai mano mažius dažniausiai nuo jo pabusdavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meida @ 2008 01 29, 10:00)
Norėjau paklaust- jei mes pernai buvom pas Vasiliauskienę (dabar Navickienė),tai dabar vėl pas ją turiu eit? Ar galiu ir pas kitą? g.gif

O tau ji kuo nors nepatiko, kad žadi keisti?
Klausiu, nes mes pabėgom iš Dainavos,- rimtas problemas mums ten pražiūrėjo (jei galima nežiūrint pražiūrėti),- į ortopedijos techniką pas Navickienę. Tiesą sakant mano vaiko taip, kaip ji, dar niekas nežiūrėjo. Man patiko.
Atsakyti
QUOTE(Nikkita @ 2008 01 30, 17:14)
čia turi omeny freiko pagalvėlę? Tai kad tikriausiai visiems pradžia tokia. Vaikui laisvę suvaržai, tai aišku, kad jis priešinasi. O ir tas garsas kai atseginėji, tai mano mažius dažniausiai nuo jo pabusdavo smile.gif



ant FP turbut maziau lipuskiu, bet pavliko dirzai is tu lipuskiu ir pasiutos, bent jau mums
tik foto parodyta su sagtimis, bet pas mus lipdukai
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *neva*: 30 sausio 2008 - 18:37
QUOTE(*neva* @ 2008 01 30, 18:35)
ant FP turbut  maziau lipuskiu, bet pavliko dirzai is tu lipuskiu ir pasiutos, bent jau mums
tik foto parodyta su sagtimis, bet pas mus lipdukai
My Webpage


nemačius dar tokių. O tai čia kam? Klubams? Turbūt kad freiko pagalvė patogesnė
Atsakyti
QUOTE(Diana.Z @ 2008 01 25, 13:17)
O man jis nelabai patiko  blush2.gif Kazkaip labai grubiai sunelio kojytes palauze... Nzn, gal ir as labai jautriai reaguoju, bet siaip maniskis visiska ramybe, o po jo apziuros istisai vaikas reke sad.gif Net masinoj nenurimo sad.gif

Laba.As pas Gruzauska vedu abu savo vaikus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikkita @ 2008 01 31, 00:09)
nemačius dar tokių. O tai čia kam? Klubams? Turbūt kad freiko pagalvė patogesnė


jo tai klubams nuo displazijos, nors abu itvarai atlieka tas pacias funkcijas, bet siuo metu mums "laisve papugoms" bigsmile.gif su freiko pagalvele,
siandien issiprasiau ortopedo,kad ja mums israsytu, nes su dirzais buvome suristos kaip "arkliukas ibalnotas" blink.gif , o dabar mes ir pasispardyti galim,jauciu is laimes dukryte apsivers su ta pagalvele ant pilvuko, kai tiek daug laisves lotuliukas.gif
na mes dziaugiames gave fp ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*neva* @ 2008 01 31, 15:48)
jo tai klubams nuo displazijos, nors abu itvarai atlieka tas pacias funkcijas, bet siuo metu mums "laisve papugoms"  bigsmile.gif  su freiko pagalvele,
siandien issiprasiau ortopedo,kad ja mums israsytu, nes su dirzais buvome suristos kaip "arkliukas ibalnotas"  blink.gif , o dabar mes ir pasispardyti galim,jauciu is laimes dukryte apsivers su ta pagalvele ant pilvuko, kai tiek daug laisves  lotuliukas.gif
na mes dziaugiames gave fp  ax.gif


o kiek laipsnių klubų atlenkimas? Tai čia lygiavertės priemonės - diržai ir freikas?
Atsakyti
As taip pat svarstau,kur eit- ar i ortopedini, ar i klinikas g.gif .Nenoriu kist savo pupytes po rentgenu,nes po 3 men jau darem ir dabar (mums 6 menesiukai) reik daryti pakartotinai.Paskaicius komentarus,gundausi registruotis pas Boriseviciu klinikose.Gal zinote,ka jis siulo daryti-rentgena ar ultragarsa?
Atsakyti
Ir mes taip apsisprendem - vesti pas Boriseviciu (del pilnapadystes). Po savaiteles viztas.
Kai buvom pirma karta, ten gal kokiu 6men, tai toks jaunas apziurejo, nepamenu pavardes blush2.gif . Tai be jokiu klausimu - po rentgenu, nors jokio itartinumo is akies nemate, bet vis tiek kiso po tuo brudu, gal cia apsidraudimui g.gif
Atsakyti
privalau pasidalinti patirtimi ir as, nes jai ne mano pazistama ir sis psl, nebuciau net itarus, kad reikia-galima nepasitiketi vienu gydytoju verysad.gif
kauno ortopediniam prieme saltai ir konkreciai: rauksles ne vienodos, jei butu kitaip, tai butu is vis baisu, dabar tik asimetriska, bet butina nesioti balna, pasidarykite rengeno nuotrauka, pasimatuokit balnui, uzeikit po menesio. tiek ir tesupratom, nes gyd. Gintautiene nesistenge nieko daugiau paaiskint. verysad.gif
is drauges gavau Zitkausko koordinates ir geras rekomendacijas. vakar buvome pas ji. vaikutis sveikas, norma. viska paaiskino, linksmai paplepejo kaip normalus, paprastas zmogus. issiaiskinom nuotrauka ir pan. thumbup.gif
nepriimsiu rimtu sprendimu paklausius vienos nuomones (ji gali buti suinteresuota)
Atsakyti