Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų ortopedai Kaune

Viena kinezeterapeute, kuri masazavo mano mazaja, rekomendavo Uktveri is ortopedijos technikos. O vilniuje - Zitkauskas - super!!!. Siandien pas ji buvome su mazaja (beje, registracija itin paprasta, reikejo tik paskambinti, uzsiregistruoti ir po savaites jau buvome priimti - jokiu siuntimu ir pan). Vaziavome, nes Kaune gydytoja skyre freiko pagalvele (tipo asimetriskos raukslytes ir pan.). O sis gydytojas padare ultragarsa, ir musu laimei - vaikas visiskai sveikas !!! Garantija iki pensijos smile.gif. Issivadavome is suvarzymu, laimei, kad tik savaite su pagalve vargom
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2008 09 18, 16:03)
Rekomenduociau Boriseviciu 4u.gif

drinks_cheers.gif Pamačius temelę, kaip tik tą patį norėjau parašyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Margas debeselis @ 2008 09 18, 20:37)
Viena kinezeterapeute, kuri masazavo mano mazaja, rekomendavo Uktveri is ortopedijos technikos. O vilniuje - Zitkauskas - super!!!. Siandien pas ji buvome su mazaja (beje, registracija itin paprasta, reikejo tik paskambinti, uzsiregistruoti ir po savaites jau buvome priimti - jokiu siuntimu ir pan).  Vaziavome, nes Kaune gydytoja skyre freiko pagalvele (tipo asimetriskos raukslytes ir pan.). O sis gydytojas padare ultragarsa, ir musu laimei - vaikas visiskai sveikas !!! Garantija iki pensijos smile.gif. Issivadavome is suvarzymu, laimei, kad tik savaite su pagalve vargom

Su tais ortopedais iš ortopedijos technikos kažkoks košmaras doh.gif , po pirmo apsilankymo įkišo pagalvėlę, po kelių savaičių atlikus ultragarsą - viskas gerai ir jokių pagalvėlių nereikia, manau kad jie neturėtų siųlyti tokių priemonių neatlikus visų tyrimų schmoll.gif

Sūnus pilnapadis, bet tie patys ortopedai sako kad gal viskas savaime praeis, tai po tokių jų veiksmų daugiau ten nesilankau ir su tais pačiais gydytojos išrašytais siuntimais registruojuos į privačią į. "Pirmas žingsnis" pas gyd. Šulnių ir mano vaikas turi padukus, basutes ir siųlė žieminius batus pasidaryt - už nieką nemokėjau, tik laukt reikia daugiau kaip mėn., bet vis geriau nei nieko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2008 09 18, 15:03)
Rekomenduociau Boriseviciu 4u.gif

aš irgi tik Borisevičių siūlučiau
Atsakyti
QUOTE(nerara @ 2008 09 22, 11:08)
Su tais ortopedais iš ortopedijos technikos kažkoks košmaras  doh.gif , po pirmo apsilankymo įkišo pagalvėlę, po kelių savaičių atlikus ultragarsą - viskas gerai ir jokių pagalvėlių nereikia, manau kad jie neturėtų siųlyti tokių priemonių neatlikus visų tyrimų  schmoll.gif

Sūnus pilnapadis, bet tie patys ortopedai sako kad gal viskas savaime praeis, tai po tokių jų veiksmų daugiau ten nesilankau ir su tais pačiais gydytojos išrašytais siuntimais registruojuos į privačią į. "Pirmas žingsnis" pas gyd. Šulnių ir mano vaikas turi padukus, basutes ir siųlė žieminius batus pasidaryt - už nieką nemokėjau, tik laukt reikia daugiau kaip mėn., bet vis geriau nei nieko  thumbup.gif


Gal jus pataikėt pas prastą gydytoją, nes manau kad visur visokių gydytojų yra. Ir pagal vieną gydytoją negalima spręsti apie visus.

O beje girdėjau kad Borisevičius jau klinikose nebedirba? Ar iš tikrųjų? gal į penciją išėjo.
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2008 10 05, 21:51)

O beje girdėjau kad Borisevičius jau klinikose nebedirba? Ar iš tikrųjų? gal į penciją išėjo.


tikrai nedirba schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Margas debeselis @ 2008 09 18, 20:37)
Viena kinezeterapeute, kuri masazavo mano mazaja, rekomendavo Uktveri is ortopedijos technikos. O vilniuje - Zitkauskas - super!!!. Siandien pas ji buvome su mazaja (beje, registracija itin paprasta, reikejo tik paskambinti, uzsiregistruoti ir po savaites jau buvome priimti - jokiu siuntimu ir pan).  Vaziavome, nes Kaune gydytoja skyre freiko pagalvele (tipo asimetriskos raukslytes ir pan.). O sis gydytojas padare ultragarsa, ir musu laimei - vaikas visiskai sveikas !!! Garantija iki pensijos smile.gif. Issivadavome is suvarzymu, laimei, kad tik savaite su pagalve vargom

gal turite kokius kontaktus kaip papulti pas zitkauska? ir kokia konsultacijos kaina?
Atsakyti
QUOTE(ausrutis @ 2007 11 07, 16:21)
Buvom ir mes pas Gerulį. Didesni chamo dar nemačiau. Atrodo, kad ne vaiką, o š... apžiūrinėja. Nieko nepasakė, echoskopijos rezulatai jo neįtikino,liepė ateit po trijų mėn. ir pasidaryt rentgeną. Tai po tokio atsakymo mūsų ortopedas patarė vistiek panešioti pagalvėlę ir neapsigavo: pas mus tikrai buvo displazija su dislokacija ir, kaip ultragarsas parodė po mėnesio, dabar liko tik displazija ir gal dar mėnesio nešiojimo jau užteks.
Tai šauniojo gydytojo dėka būtume praradę tris mėnesius ir nešioję pagalvėlę, kai jau būtų metas sėdėt doh.gif

kaip keista, vakar buvau pas Gerulį, tai man jis paliko patį geriausią įspūdį iš visų paskutiniu metu matytų daktarų g.gif ir paaiškino viską normaliai, ir apžiūra tikrai išsami buvo, o ne konvejerinė. gal viskas priklauso nuo nusiteikimo? o kad vaiką grubiau apžiūri - tai toks jau jų darbas.
Atsakyti
Labukas ax.gif
Šiandien užsirėgistravau savo papą į Ortopedini (Savanoriu pr.,)
Užregistravo mus pas Vytautienė. Gal kam teko lankytis pas šią gydytoje? rolleyes.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif Gal kas galetu ortopedinio savanoriu pr.registraturos tel.parasyt.Kazkaip vis ne ten sujungia.
Atsakyti
QUOTE(zuza* @ 2009 01 26, 17:27)
Labuka 4u.gif Gal kas galetu ortopedinio savanoriu pr.registraturos tel.parasyt.Kazkaip vis ne ten sujungia.

Registratūros tel.: (8 37) 312699, 312680
Atsakyti
Rekomeduokit gerą ortopedą. Mums siūlė Borisevičių, o dabar čia paskaičiau, kad jis nebedirba. Tai pasimečiau. Mano mergaitei 7 metų labai skauda kojas, gydytoja išrašė siuntimą, tai dabar nebežinau pas ką registruotis. nežinau kur geriau ar į Klinikas , ar į Ortopedinį Savanorių pr.
Kažkada buvom Ortopediniam Svanorių pr. tai papuolėm pas kažkokį senį, nu jau kaip jis mums nepatiko, koks žiauriai pasikėlęs buvo. Su vyru išėjom abudu pritrenkti ir su jausmu, kad mes esame visiški debilai. Buvom nusteikę daktarui sumkėt, bet kai jis su mumis nuo pirmo žodžio pradėjo kalbėt, kaip su padugnėm, tai ir nieko nedavėm. dėje jo pavardės iš tų nervų nebepriosimenu. Tai labai nenorėčiau pas tokį vėl papult. doh.gif
Atsakyti