Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų ortopedai Kaune

Kaip keista, kad taip ilgai tenka laukti vizito g.gif , nes kazkodel mes Ortopedijos tehnikoje paskambinus jau galejome ateiti kita diena, bet as panorejau pas kita gydytoja, pas kuri nuejom po keliu dienu, tad menesio tikrai nereikejo laukti. Ir tai buvo siu metu liepos men. pradzia.
Atsakyti
Ortopediniam kamsciai doh.gif Talona gavom tik spalio 1 dienai.
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2008 08 12, 17:47)
Kaip keista, kad taip ilgai tenka laukti vizito  g.gif , nes kazkodel mes Ortopedijos tehnikoje paskambinus jau galejome ateiti kita diena

QUOTE(Lija @ 2008 08 18, 16:25)
Ortopediniam kamsciai  doh.gif  Talona gavom tik spalio 1 dienai.

Liepos 17-18 d. registravau Ortopedijos technikoj, talonas - rugpjūčio 29 d. tebuvo.
Atsakyti
Na keista g.gif bet tada kartu ir smagu, kad mums taip pasisekė thumbup.gif aną sav. registravomės, eisim šį ketvirtadienį thumbup.gif
Atsakyti
Na reiškia tai sėkmės dalykas, arba yra kamščiai, arba jų nėra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumėnė @ 2008 08 19, 15:45)
Na keista  g.gif  bet tada kartu ir smagu, kad mums taip pasisekė  thumbup.gif  aną sav. registravomės, eisim šį ketvirtadienį  thumbup.gif

Manau, kad čia nepasisekė, o tiesiog, kai skambini registruotis, tai klausia kiek metų vaikui-jei jis kūdikėlis, tai gauni talonėlį kaip ir be eilės (nebent gydytoja atostogauja). mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistilė @ 2008 08 12, 12:19)
Juodienė dabar atostogauja, kažkas bus aišku tik rugsėjo gale verysad.gif

Nu ne rugsėjo. Rugpjūčio (t.y. jo gale ims registruot rugsėjo mėnesiui). Nuo rugsėjo dirbs jau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 19 rugpjūčio 2008 - 17:27
QUOTE(Florra @ 2008 08 19, 18:00)
Manau, kad čia nepasisekė, o tiesiog, kai skambini registruotis, tai klausia kiek metų vaikui-jei jis kūdikėlis, tai gauni talonėlį kaip ir be eilės (nebent gydytoja atostogauja). mirksiukas.gif


mes nuvažiavom, neskambinom ax.gif
Atsakyti
O privaciu kabinetu nera Kaune? Mes berods pilnapaciai, ir jau virs pusantru metuku maziukui, ar nebus per velu? Nenoreciau dar laukti keleta men vien eileje.. Gal galit ortopedinio tel registraturos pasakyti, nes nerandu gugleje? Gal nezinau kaip tas ortopedinis vadinasi tiksliai ax.gif

Daug rasete apie kudikius su klubo nario displazija. Dukra irgi turejo tokia beda, ir labai ryskia. Tik tuo metu aciudie gyvenome Vilniuje, ten yra vienas privatus lb geras ortopedas, kuris vok speializavosi butent toje srityje. Svarbiausias jo privalumas - neduoda freiko pagalveles, vietoj to keicia tokiu itaisu, kur kojytes ne iskestos, o pakeltos buna, vaikas kaip pasodintas. Daug patogesnis, daug stabilesnis, ir atrodo daug normaliau (y)o svarbiausia, uzsidejom ji po menesio laiko freiko nesiojimo, tai po to menesio bukle buvo nepakitusi, o su tuo itvareliu po triju buvom beveik susitvarke, nors su freiku minimalus laikas butu buves 6men. talonuka visada gaudavome uz poros dienu, ateini - uz 5min priima, o sumoki tik 35lt, panasiai dar echoskopija, jei reikia. Beje, jo nuomone viskas pakankamai matoma ir su echo, nebutina rentgenu saudyti maza kudikeli, nes tik siek tiek vaikutis krypt - ir jau tikslumas visiskai nulinis. O tada kai echo darydavo, tai visaip ir pasnekindavo, ir palelekindavo su dukryte. Ir siaip zmogus padorus, tikrai rekomenduoju smile.gif Pavarde berods zukauskas, reiketu pasitikrinti vilnieciu temose, esu savu laiku labai isgyrusi smile.gif Tikrai rekomenduociau smile.gif
Ziuresim kaip su sunaus pilnapadyste eisis, jei ka irgi vaziuosime i Vilniu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liorka: 09 rugsėjo 2008 - 01:20
QUOTE(Liorka @ 2008 09 09, 02:17)
O privaciu kabinetu nera Kaune? Mes berods pilnapaciai, ir jau virs pusantru metuku maziukui, ar nebus per velu? Nenoreciau dar laukti keleta men vien eileje.. Gal galit ortopedinio tel registraturos pasakyti, nes nerandu gugleje? Gal nezinau kaip tas ortopedinis vadinasi tiksliai  ax.gif


Nemanau, kad bus per vėlu, nes visas gydymas tai kursas masažų kas pusmetį ir ortopediniai batai. Vienas privatus kabinetas lygtais yra prie klinikų, bet mano viena draugė ten ėjo tai ji labai nepatenkinta buvo (neprisimenu dėl ko).


O su tom eilėm ortopediniam tai tikrai įdomu. Aš registravausi rugpjūčio gale, tai gavau taloną spalio 20 d. O mano draugė registravosi irgi rugpjūčio gale tai gavo rugsėjo 9 d. Bet aš registravausi pas gyd. Navickienę, o ji prašė pas bet ką. Tai gal sakau pas kažkokius gydytojus yra eilės, arba jie gal atostogauja rugsėjį tai dėl to eilės.
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2008 09 12, 17:20)
Aš registravausi rugpjūčio gale, tai gavau taloną spalio 20 d. O mano draugė registravosi irgi rugpjūčio gale tai gavo rugsėjo 9 d. Bet aš registravausi pas gyd. Navickienę, o ji prašė pas bet ką.

Va va, mes irgi registravomės pas Navickienę ir laukėm 1,5 mėn. (tik mėnesiu anksčiau). Matyt, pas vienus eilės, pas kitus - laisva.
Atsakyti
Rekomenduociau Boriseviciu 4u.gif
Atsakyti