Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Laba diena


Pasidairiau po nuotraukas ir susigėdau kad savo albumėlio taip ir neturiu. kai saulutė pasirodys reiks prifotografuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enija: 28 balandžio 2010 - 06:28
QUOTE(jurventa @ 2010 04 27, 22:23)
elitarai grazus kaktusai, ispudingas tas storiausias ir didziausias ar jis zydi, o zydintis tai nuostabus wub.gif
just me grazi kaktusu kolekcija wub.gif

o cia mano kaktusiukai http://public.fotki....venta/kaktusai/


acius 4u.gif nu greit papildysim mano ir tavo kolekcijas lotuliukas.gif
Atsakyti
tikiuosi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurventa @ 2010 04 28, 11:16)
tikiuosi  bigsmile.gif

jau kita savaite susisieksiu su giminaite ir susitarsiu del susitikimo,o tada jau bus mirksiukas.gif svente musu namuose lotuliukas.gif
Atsakyti
laukiu nesulaukiu bigsmile.gif
Atsakyti
Gerai jums, šventes kai kam nusimato biggrin.gif Ir aš darysiuos šventę sau ryt, po parduotuves prasisuksiu, gal kažką mielo širdžiai prigriebsiu ax.gif
Ir dar turiu klausimą, dėl kokių priežasčių aloe aristata pradeda pūti nuo pat augimo taško? Nors šaknis sveika, kieta, nepapuvus.
Atsakyti
tos sventes tai nieko nekainuos,nes bus daromi mainai rolleyes.gif gal per daug palaistet? blink.gif man tai vienai aloe aristatai nelaime nutiko,krito plytele ir virsune ilauze,ji vos laikes tai dabar vietoj vienos virsenes mano aloe uzaugino 3 bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip suprantu puvinys isimete i skrotele, nes ten pateko vandens ir ilgiau uzsilaike. Galbut vesu namie.
Atsakyti
QUOTE(just me @ 2010 04 28, 20:46)
tos sventes tai nieko nekainuos,nes bus daromi mainai rolleyes.gif gal per daug palaistet? blink.gif man tai vienai aloe aristatai nelaime nutiko,krito plytele ir virsune ilauze,ji vos laikes tai dabar vietoj vienos virsenes mano aloe uzaugino 3 bigsmile.gif

Laisčiau negausiai, pajaučiu, kad pradeda minkštėti lapai ir žemė būna visiškai sausa tada ir palieju. Dabar turiu įtarimą - šalia stovėdavo kaktusai, kuriuos nupurkšdavau, o vandens kartais kliūdavo ir aloe, vat gal dėl šito... g.gif Bet su trimis viršūnėmis man dar neteko matyti smile.gif

Tik dabar pamačiau Tinos žinutę, vadinas mano spėjimas teisingas buvo, kad puvo dėl į skrotelę papuolusio vandens. O visa tai nutiko rudenį, sunešus augalus iš lauko į namus. Vasara lauke po nedidelio lietaus jos tik dar gražiau augdavo - šilta, vėjas prapūsdavo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Canaria: 28 balandžio 2010 - 22:16
Pasodinau jau senokai opuncijas lauke smile.gif ooo smile.gif kaip jos atsigavo, dingo visi susiraukslejimai.
Nepamenu, ax.gif g.gif kuri forumiete augino ziemojancias opuncijas, kazi kaip jos perziemojo? smile.gif
Siltnamyje jau palieku per nakti Escobaria minima, visai nieko - visai patinka kaktusiukams.
Atsakyti
Augina Knifofija 4u.gif

ir čia yra tema su išsamiais sąrašais

http://www.rojaussod...i...00&start=30


beje, kviečiu ir čia lankytis
http://www.augalulabirintai.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oli_vija: 29 balandžio 2010 - 13:23
Kada geriau persodinti sukulentus, kai būdami senoje žemėje jau prašosi vandens, ar tada, kai palieju, atsigeria jie ir pradžiuvus žemei iškapstyti juos iš senos žemės?
Atsakyti