Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

As nusipirkau nauja Gymnocactus, kuris buvo su mazyciu pumpureliu. Bet jau va praejo truputi daugiau nei savaite, bet pumpuriukas vis tokio pat dydzio. Kazin cia normalu ar jam kazkas negerai? g.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 06 07, 23:48)
Už siuntimą pagal kaktusų kiekį iš Čekijos, už siuntimą į Kauną, už pinigų perlaidą į Čekiją, išdrįsau paimti už banko paslaugas po 1 lt.

Tai taip ir turi būti - tu turi daug darbo ir rūpesčių su tais užsakymais ir tikrai neturi likti minuse su bankų ar kitokiais mokesčiais. Aš dažniausai dar litą pridedu, nes iš kito banko tai ir 1,20 atskaičiuoja. Labai ačiū tau 4u.gif


QUOTE(Jurgitukasz @ 2010 06 08, 14:29)
As nusipirkau nauja Gymnocactus, kuris buvo su mazyciu pumpureliu. Bet jau va praejo truputi daugiau nei savaite, bet pumpuriukas vis tokio pat dydzio. Kazin cia normalu ar jam kazkas negerai?  g.gif 
Aciu  4u.gif

Tai turbūt gymnocalycium nusipirkai. Pumpurėlis gali ir neprasiskleisti. Jei matysi, kad nedidėja, persodink, apžiūrėk šaknis. Gal yra kenkėjų. Jei tas nepražydės, pražydės kitas.
Atsakyti
ar sukulentus reike laistyti dažnai,ar jiem reike saulės
Atsakyti
noriu pasirodyti su savo kaktusu, kuris pražydo pernai Joninių naktį, ir leido savo žiedu grožėtis vos vieną parą... wub.gif

user posted image
Atsakyti

Tai turbūt gymnocalycium nusipirkai. Pumpurėlis gali ir neprasiskleisti. Jei matysi, kad nedidėja, persodink, apžiūrėk šaknis. Gal yra kenkėjų. Jei tas nepražydės, pražydės kitas.
[/quote]


persodinau vakar, ziuresim dabar kaip cia bus. Tik vat saknu kazkaip neapziurejau, gal pakenktos doh.gif ka dabar daryti?
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2010 06 08, 16:26)
noriu pasirodyti su savo kaktusu, kuris pražydo pernai Joninių naktį, ir leido savo žiedu grožėtis vos vieną parą...  wub.gif

user posted image





koks grooozis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2010 06 08, 16:26)
noriu pasirodyti su savo kaktusu, kuris pražydo pernai Joninių naktį, ir leido savo žiedu grožėtis vos vieną parą...  wub.gif

user posted image



swoon.gif swoon.gif swoon.gif
nu jau sitoks grozis, nesuprantu kaip cia toki isauginti reikia bigsmile.gif
Atsakyti
super grazuolis tas baltasis ziedas!!!o jau dydis!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 06 08, 00:48)
Už siuntimą pagal kaktusų kiekį iš Čekijos, už siuntimą į Kauną, už pinigų perlaidą į Čekiją, išdrįsau paimti už banko paslaugas po 1 lt.


Cia nuo galvos, ar nuo kaktuso po 1 lt. ??
Nu cia as klausiu nes vynelio isgeriau lotuliukas.gif blink.gif blush2.gif --- MĄSTYTI PRADĖJAU...

Bet zinokit man darosi baisu nuo lietaus-- vakar toks izumrudinis litopsas buvo -- tai zele tik liko, tai as ji ir ismeciau. Dabar i savo havortijas ziuriu ir galvoju, kaip jos mirs --- paimzurudes ir susizeliuos doh.gif doh.gif
O jau ariokarpusai tai 2 karta siemet po liutimi papuole. Gal zinot kur toki isigyti:http://www.skelbimai.lt/siltnamiukas-daiginimui-1575555.html
tIKTU IR IS SKELBIMO, BET NER KAIP PAIMTI.

... ta prasme Kaune. Žūt būt reikia. O tai liks mano kolekcija trys dorstenijos ir kruva izumrudines zele... verysad.gif

aI , Dar , Kaktusine-- skaitau šį forumą jau ne viena. Ir mano sūnus skaito, taigi, pasigwedom mes visi keturi--- as , vaikai ir ypač šuo tavo foto galerijoje albumo apie verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif KATINĄ verysad.gif

nU va... rašiau ne aš, o vynas IZABELA blink.gif

o GAL kas iš vilniečių pagelbėtų del to šiltnamio ??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crassula: 08 birželio 2010 - 20:47
QUOTE(Crassula @ 2010 06 08, 21:46)
Cia nuo galvos, ar nuo kaktuso po 1 lt. ??
Nu cia as klausiu nes vynelio isgeriau  lotuliukas.gif  blink.gif  blush2.gif --- MĄSTYTI PRADĖJAU...

Bet zinokit man darosi baisu nuo lietaus-- vakar toks izumrudinis litopsas buvo -- tai zele tik liko, tai as ji ir ismeciau. Dabar i savo havortijas ziuriu ir galvoju, kaip jos mirs --- paimzurudes ir susizeliuos  doh.gif  doh.gif
O jau ariokarpusai tai 2 karta siemet po liutimi papuole. Gal zinot kur toki isigyti:http://www.skelbimai.lt/siltnamiukas-daiginimui-1575555.html
tIKTU IR IS SKELBIMO, BET NER KAIP PAIMTI.

... ta prasme Kaune. Žūt būt reikia. O tai liks mano kolekcija trys dorstenijos ir kruva izumrudines zele... verysad.gif

aI , Dar , Kaktusine-- skaitau šį forumą jau ne viena. Ir mano sūnus skaito, taigi, pasigwedom mes visi keturi--- as , vaikai ir ypač šuo tavo foto galerijoje albumo apie  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif KATINĄ verysad.gif

nU va... rašiau ne aš, o vynas IZABELA blink.gif

o GAL kas iš vilniečių pagelbėtų del to šiltnamio ??

O tau netiktu is maximos? Ten kazkoks maciau panasus yra, tik gal brangesnis g.gif ir lentynos man rodos tik 2, bet blogiausiu atveju bent jautresniems gal uztektu ax.gif
Ta maximini maciau Hyper maximoj blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti