Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Aš irgi vis skolinga jaučiuosi, Kaktusine, kurgi tu? 4u.gif
Papildyta:
Reikia pasiraitot rankoves ir eit savo chebros sodint cool.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 06 07, 16:27)
Sunkiai dygsta kai kurios mammillarios rusys, man sunkiai dygo echinomastus, thelocactus... na bet gal cia tik man smile.gif  bet yra lengvai daiginamu kaip turbinicarpus, melocactusai - gerai pas mane dygo... ir t.t
Kaip matau Jus pasirinkot astrophytum- tai nelabai galiu ka pasakyti, nes man nedygo(manau, kad buvo seklos senos), o Ariocarpus, sengvai dygo, bet labai laaba letai auga doh.gif
user posted image


nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 06 07, 15:03)
Tina, dar prieš kelias dienas mačiau pirkt violetinę ( pati pirkau), jei domina parašyk , pasakysiu kur, manau , kad tau bus pakeliui

Ir kur gi? smile.gif

Man ir nefaina skolingai but. Kaktusine ir cekas dingo...
Atsakyti
Prasiilsėjau savaitgalį, tai šiandien paskaičiavau, tuoj visiems į e-mail'us pasiųsiu sąrašiuką. smile.gif
Atsakyti
Mano naujieji. Nieko ypatingo ar netikėto: echinocereusai, echinofossulai, weingartija, coryphantha bigsmile.gif
user posted image
Akmenų pritrūkau, tai ėjau per lietų rinkti doh.gif biggrin.gif Viršutiniam drenažo sluoksniui neužteko biggrin.gif Ryt eisiu vėl hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 06 07, 18:52)
Ir kur gi? smile.gif

Man ir nefaina skolingai but. Kaktusine ir cekas dingo...

šiandien specialiai patikrinau, deja jau nėra verysad.gif
Atsakyti
Bet vistiek idomu kas per vieta.

As jauciuos labai jau brangiai sumokejus simet uz persiuntimo islaidas doh.gif paskaiciavau ceko kainas nuo pokeliu, tai uz kaktusus turejo gautis 10,70. Sumokejau 19,-. Net suabejojau gal dar vienas koks kaktusas pasimete nuo manes unsure.gif
Aisku pinigine israiska tai mizeris, bet kazkaip visada noris zinoti uz ka moki blush2.gif
Papildyta:
Kaip bebutu didelis dekui Kaktusinei uz naujokus kolekcijoje.
Atsakyti
Už siuntimą pagal kaktusų kiekį iš Čekijos, už siuntimą į Kauną, už pinigų perlaidą į Čekiją, išdrįsau paimti už banko paslaugas po 1 lt.
Atsakyti
Tai ir sakau, kad sikart prabangiai parsisiunciau. Siuntimas lygus kaktusu kainai.

Kaktusine, tau priekaistu neturiu 4u.gif
Atsakyti
Reikia kuo daugiau žmonių ir kaktusų, tada pigiau siuntimai išsidalina, o šį kartą ne taip jau ir daug mūsų buvo.
Atsakyti
Ekonomine krize daro savo g.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
[quote=Tina*,2010 06 07, 23:27]
Bet vistiek idomu kas per vieta.

petrašiūnuose, Šilo parduotuvės gėlių skyrelyje buvo gavę perkūnropių , o tarp jų buvau radusi ir delospermą, tik truputį saulės iškankintą, pas mane pražydo jau 5 žiedeliai- šiemet nerizikuosiu ir išsikasiu žiemai smile.gif
Atsakyti