Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Siandien ryte girdziu BOOM !!! jau galvoju katinas vel nuverte ka nors, apsidairau, katinas salia manes isitaises snaudzia. Ogi mano alijosius nusprende, kad skraidyt moka doh.gif tai teko ji persodint ir apgyvendint lauke smile.gif
Atsakyti
elitarai kaip grazu wub.gif ryt ir as nufotkinsiu savo augintini beje sveikos blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Nieko imantraus, bet grazu:)
http://i030.radikal....6946e6fbc9b.jpg
http://s56.radikal.r...7e07ccaccd2.jpg
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 06 05, 18:55)

labai grazus ziedai wub.gif mano siandien Astrophytumas skleidesi..iki puses issiskleide bet vakarejant vel susiskleide, neuzteko saulutes(siandien silta, bet nelabai sauleta pas mus)..gal rytoj jam pavyks. labai dziugu kai pradziugina ziedukais. maniau, kad po ju sunkios keliones pas mane nieko si pavasari nebus, bet yra. Rebutija viena zieduku pora dienu dziugino(buvo didelis vainikas is 20 ziedu, bet atsiunte sutrintus juos verysad.gif ) ir sitas va su pumpuru(ir dar jis viena pumpuriuka maziuka turi thumbup.gif) Siandien dariau persodinima nes baisu buvo del tu vabalu..bet nieko neradau, nu bet vistiek ramiau pasidare ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 06 05, 00:59)


ir kas sis?tuoj zydes

o sis g.gif ,maniau gymnas,bet ziedai is sonu lenda,vadinasi-echinopsis?




Pirmas tai gymnas,greičiausiai Saglionis, o antras tai tikrai echinopsis. Įdomu kokia spalva žydės rolleyes.gif nepamiršk pasigirti wink.gif


Atėjo toks metas,kai kaktusiukai džiugina žiedais smile.gif ir pas mane vis kažkas naujo pražysta,nuotaiką pagerina ax.gif
Atsakyti
aciu asta 4u.gif butinai rodysiuos.Vijana,nu nieko sau neymantrus-labai mieli,ypac pirmasis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 06 05, 16:55)

nieko sau,nieko imantraus!labai grazus ziedeliai thumbup.gif
Papildyta:
leiskite ir man parodyti savo augintini 4u.gif user posted image

Uploaded with ImageShack.us user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Oho Laura bigsmile.gif ,10m toky auginu,didelis,bet nenori schmoll.gif zydeti. unsure.gif
gal gali ne is sono ,o priekio padaryti foto?smalsu labai jau,nes galvojau namu salygomis jie nezydi g.gif kaip jis ziemojo pas tave?kartais buna suzydi siltai ziemoje kaktusai. g.gif gal atsitiktinumas.
Atsakyti
pas mane jis apie kokius7metus rolleyes.gif parsiveziau is vokietijos,parodoje kai uzejau,tai kai pamate mano reakcija i kaktusus,tai net uz iejima neeme lotuliukas.gif stipriai pamisus buvau,o ten TOOOOOKIU groziu buvo thumbup.gif gaila,bet siuo metu esu neLT tai negaliu nufotkinti kitaip.o kaktusas gyvena dar bute.prieziura nekokia,nes ziurausi ne pati,tik ateina musu geliu priziuretojas,palaisto,jei prisimena ir tiek.bet,pas mane jis zydejo nuo pirmu metu.na,sita nuotrauka gal kiek kitokia,parodys daugiau blush2.gif user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 06 05, 18:55)

mmmmm wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Laura81r @ 2010 06 05, 23:59)
pas mane jis apie kokius7metus  rolleyes.gif  parsiveziau is vokietijos,parodoje kai uzejau,tai kai pamate mano reakcija i kaktusus,tai net uz iejima neeme  lotuliukas.gif  stipriai pamisus buvau,o ten TOOOOOKIU groziu buvo  thumbup.gif  gaila,bet siuo metu esu neLT tai negaliu nufotkinti kitaip.o kaktusas gyvena dar bute.prieziura nekokia,nes ziurausi ne pati,tik ateina musu geliu priziuretojas,palaisto,jei prisimena ir tiek.bet,pas mane jis zydejo nuo pirmu metu.na,sita nuotrauka gal kiek kitokia,parodys daugiau  blush2.gif  user posted image

Uploaded with ImageShack.us

grazu bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos,galiu ir as pasirodyt savo augintiniu,tik gaila,kad saules mazai ir ziedas neissiskleide visu grazumu,bet vistiek http://public.fotki....i/dscf1158.html
O cia krauna ziedus pasirodysiu kai suzydes http://public.fotki....1159.html#media
Atsakyti
Laba diena 4u.gif negaliu nepasigirti kooookiu groziu siandien stoties turguj aptikau, visas padeklas zydinciu kaktusu bigsmile.gif ir tie kaktusai tokie kaip kumstis dydzio, o jau spalvu ir ziedu wub.gif ir po 8 lt thumbup.gif tai mano naujokai:

user posted image

user posted image

user posted image

Pirmi du tai gymnocactus, o koks paskutinysis gal zinote? ax.gif

ziuriu ir gailiuosi kad tik 3 paemiau biggrin.gif buvo ir tamsiai violetiniu ir alyviniu ziedu, gaila as tu kaktusu rusiu ne visus zinau, tai negaliu painformuoti, kas per geriai ten parsiduoda tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meda22: 06 birželio 2010 - 13:04