Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Is tiesu, Kaktusine, kiek pinigu pervesti?
Atsakyti
QUOTE(Mimi08 @ 2010 06 04, 16:56)
Sveikos 4u.gif Vis dar skaitau senas temas..(jau iki 2009 metu pradzios daskaiciau thumbup.gif  lotuliukas.gif )...atsitiko toks dalykas negeras. Dukryte nulauze(nezinau tycia ar netycia doh.gif ) Erocactusui spyglius(viena kupsta)... ar jie ataugs? Turbut ne verysad.gif va toks My Webpage. Lipa ji visalaik ant kedes prie palanges i lauka ziuret, nebezinau ka daryt..jauciu visi kaktusai man nukentes, gal man juos imt ir persodint i pora didesniu vazonu kartu ir pastatyt, arciau sono, kad nekliutu jai, bet ar nepakenks 3 persodinimas per 4 dienas? doh.gif

Na, gal nepakenks. Vargšė dukrytė-- tikriausiai įsidūrė ?? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimi08 @ 2010 06 04, 14:56)
Sveikos 4u.gif
bet ar nepakenks 3 persodinimas per 4 dienas? doh.gif

per tris dienas tikrai neįsišaknijo. Spyglių pažeistoj vietoj nebebus. Gaila vaikučio. Nesusižeidė?
Atsakyti
le le le le le lelele leeeleeeee

Buvau dainu sventej. le le le leleleleleleleleleeeee...
Gavau dovanu pyraga.
Kristatini aeniuma.
Dar labai gero kaciu kraigo gavau dovanu, kuri masiau i sukulentu zeme.

Bagel, as tau irgi idejau savo kurybos zemes... tikiuosi patiks, tik tiek kad slapia. O tas kaciu kraigas tai mazytes molio granulytes. Keramika.

Galiu kam nors ir parduoti zemes ir kaciu kraigo mi6inio po kg...lotuliukas.gif
Persodinau litopsus pseudolitopsus i naujus vazonikus.... ir dabar galvoju... kas gavosi blink.gif

Jezau, kaip gerai, kai sulauki iseiginiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 06 04, 19:22)
Na, gal nepakenks. Vargšė dukrytė-- tikriausiai įsidūrė ?? unsure.gif



QUOTE(Enija @ 2010 06 04, 19:30)
per tris dienas tikrai neįsišaknijo. Spyglių pažeistoj vietoj nebebus. Gaila vaikučio. Nesusižeidė?

neisidure, o jai ir isidure tai to neparode(ji dar mazute, pusantru metuku)..nezinau kaip ji tai padare, bet po jos pasistovejimo prie palanges pamaciau kaktusa be spygliu, tai gerai, kad nesugalvojo visu israut o tik viena kuoksta, bet nelabai grazus dabar kaktusas nes kuoksta is vidurio pasirinko, ta raudonesni biggrin.gif bus prisiminimas jai kaktusas laikysis iki kol ji uzaugs lotuliukas.gif kaip as jums baltai pavydziu, kad galit augint daug kaktusu, as vis jusu kolekcijas pasiziuriu ir seile varvinu, bet kadangi anglijoj palanges labai mazos, o ir kraustytis vis tenka, tai negaliu sau leisti tiek kiek noriu verysad.gif dabar turiu 5 vazonelius(kai kuriuose po kelis susodinta, o vienam net 5 susigrude doh.gif ) ir pora vazoneliu kitokiu gelyciu. noreciau pasirodyt, bet ir to dabar negaliu, nes mano neklauzada ir cia nagus prikiso, ikiso i laptopa(ten kur kortele dedasi nuotraukas perkelt) kapeika, tai reik kompa ardyt, kad istraukt doh.gif Cia biski ne i tema, bet siandien irgi asaras del jos liejau. Apipaise tusinuku tapetus ir tiek daug o blogiausia labai matomoj vietoj. greit kraustysimes is cia nezinau ka dabar daryt, tapetai neplaunami, nugramdziau kiek galejau, bet vistiek labai matosi verysad.gif O jetus, va ir dabar kol jums rasiau kremo visa tubele ant kilimo ispaude verysad.gif doh.gif begu valyt.....
Atsakyti
QUOTE(Mimi08 @ 2010 06 04, 22:13)
neisidure, o jai ir isidure tai to neparode(ji dar mazute, pusantru metuku)..nezinau kaip ji tai padare, bet po jos pasistovejimo prie palanges pamaciau kaktusa be
.......
, va ir dabar kol jums rasiau kremo visa tubele ant kilimo ispaude verysad.gif  doh.gif begu valyt.....


Nesijaudink, su visais taip buna. Buciukas tavo dukrytei. As tau jos baltai pavydziu. Svarbiausia- kad neprisivalgytu. O vaikuti apziurek idemiai-- gal kur idure, gal kur uzpuliuos ar pan. Sako tarp kaktusininku populiariausia lyga- kraujo uzkretimas.
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 06 04, 20:21)
Nesijaudink, su visais taip buna. Buciukas tavo dukrytei. As tau jos baltai pavydziu.


Man irgi priminė tą gražų laiką kai vaikai buvo maži. biggrin.gif

vis tik kaktusai ir mažyliai sunkiai suderinamas dalykas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 06 04, 19:44)
le   le    le le le lelele leeeleeeee

Buvau dainu sventej. le le le leleleleleleleleleeeee...
Gavau dovanu pyraga.
Kristatini aeniuma.
Dar labai gero kaciu kraigo gavau dovanu, kuri masiau i sukulentu zeme.

Bagel, as tau irgi idejau savo kurybos zemes... tikiuosi patiks, tik tiek kad slapia. O tas kaciu kraigas tai mazytes molio granulytes. Keramika.

Galiu kam nors ir parduoti zemes ir kaciu kraigo mi6inio po kg...lotuliukas.gif
Persodinau litopsus pseudolitopsus i naujus vazonikus.... ir dabar galvoju... kas gavosi blink.gif 

Jezau, kaip gerai, kai sulauki iseiginiu  wub.gif


Le le leeeee - čia aš iš džiaugsmo dainuoju biggrin.gif
aciuks.gif Ačiū, Crassula, už dovanas, apžiūrėjau, tik išbandyt šiandien nesugebėjau (pasirinkau kirpyklą vietoj kaktusiukų sodinimo blush2.gif ). Bet jau koks malonumas atsargiai plėšyt pakuotes ir žiūrėt kas viduje - siela džiaugias bigsmile.gif Rytoj džiaugsiuos sodinimo procesu ypatingoje žemėje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bagel: 04 birželio 2010 - 21:27
Prasom Bagel, bet gal koki nelabai vertinga sodink--- vistik eksperimentas
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 06 04, 21:21)
Nesijaudink, su visais taip buna. Buciukas tavo dukrytei. As tau jos baltai pavydziu. Svarbiausia- kad neprisivalgytu. O vaikuti apziurek idemiai-- gal kur idure, gal kur uzpuliuos ar pan. Sako tarp kaktusininku populiariausia lyga- kraujo uzkretimas.


Aciu labai uz patarima, apziurejau pirstukus tai nieko nematyti thumbup.gif Ir siaip jai skauda jai ka tai parodo ir sako "Popa" lotuliukas.gif
QUOTE(Enija @ 2010 06 04, 21:48)
Man irgi priminė tą gražų laiką kai vaikai buvo maži.  biggrin.gif

vis tik kaktusai ir mažyliai sunkiai suderinamas dalykas.  ax.gif

Vat as irgi galvoju, kad uzsikroviau ant galvos, bet negaliu susivaldyti doh.gif Jai bus vel kazkas panasaus, teks atsisakyti kaktusu iki tinkamesniu laiku. verysad.gif O dar kai neisidure, tai turbut galvoja, kad nepavojinga lotuliukas.gif Nu ka...jau skaitau tema 2009 pavasorio, tik va ten knygu daug buvo is torento parsisiust ideta rusisku, tai parsisiunciau reiks dar ir jas paskaityt... Nu ir jus ten taip draugiskai sodinot seklytes kaktusu, kad neiskenciau ir pati kaktusu mixa pasisodinau wub.gif Ir dar reiks sodint, bet jau kita menesi kai persikraustysim. ziuresiu kaip ten vietos bus...Ryt turi atsiust is conos litopsu, sukulentu ir daug seklu. Mb mane is namu isvarys doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Mimi,pripras TB prie kaktusu,nebus kur detis ax.gif ,maniskis bumbejo,dabar kartu stebime ziedeliu grozius,o dar kai sveciu turime visiems pagiria mane,kad moku juos popinti.(saunuole,kad skaitai temas nuo pradziu 4u.gif ,as kol ju neperskaiciau,net nelindau su klausimais,juk y juos daug atsakyta anksciau,jie man buvo naudingi labai,aciu senbuvems 4u.gif )
syryt pradziugino dovanele smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

ir kas sis?tuoj zydes
user posted image
o sis g.gif ,maniau gymnas,bet ziedai is sonu lenda,vadinasi-echinopsis?

user posted image
Papildyta:
gyvenu ten,kur dazni lietus,amzinas ruduo,tad ziedeliai man -didelis dziaugsmas ir dovana uz kaktusu kilnojima nuo rytu palanges ant pietu rolleyes.gif
Atsakyti
Kokie nuostabus ziedai wub.gif O as nuliudus verysad.gif perkelinejau vazona ant kitos palanges ir ji pakelus pamaciau va ka My Webpage Kaip taip gali buti? As gi tik pries pora dienu persodinau, kaktusai tikrai nepuna ir ne dregna vazonuose doh.gif O gal sakau as cia ji parsitempiau kartu su drenazu(akmenu is lauko prisirinkau)...nebijociau bet jau buvau as kazkada su tais bjaurybem susidurusi. Buvau ismetusi svogunine gele(neatsimenu pavadinimo) su vazonu i patvori(kazkada nezinojau, kad jos kai nuzydi numeta lapus..reik migdyt o pavasari vel atauga) blush2.gif perziemojusi visa ziema ten numesta pavasari isleido lapelius,. Kai paimiau persodint ir istraukiau is vazono kruvom pasipyle sitie padarai(kaip is siaubo filmo doh.gif ) palikau as ja, jie issibegiojo, nuploviau paskui visa svoguna(jis buvo isgrauztas situ padaru)isodinau i naujas zemes, nauja vazona..gele augo ir zydejo, bet lauke. Nedrysau jos nesti i vidu unsure.gif Ar buvo kas su jais susidure? Ar yra tikimybe, kad puls kaktusus? Nors kiek skaiciau tai jie needa sveiku augalu. reik vis del to turbut visus krapstyt is vazonu ir ziuret? Ka patarsit?
Atsakyti