Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

dEZE parvaziavo smile.gif

Dekoju uz linkejimus nuo kisiaus wub.gif wub.gif
Atsakyti
Vaje kaip nekantru, net noreciau siandienos vakaro planu atsisakyt, kad galeciau pamedituot su kaktusais ir kaktusistemis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 06 03, 13:55)
ax.gif  ax.gif  ax.gif o aš saviškius jau rikiuoju į puodus  ax.gif  ax.gif  ax.gif
Dėkui Kaktusinei  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

biggrin.gif
mano kūdikiai jau nuprausti actara dabar laukia kada apdžius ir bus susodinti į naujus namučius. biggrin.gif Fotosesija rytoj, šventinėj aplinkoj. biggrin.gif


Labai labai ačiū Kaktusinei
Atsakyti
Ačiū Kaktusinei už kaktusus ir merginoms už kompaniją wub.gif Labai smagu buvo smile.gif
Atsakyti
Aš su malonumu apžiūrėjau jūsų augalėlius smile.gif ką ten su malonumu...greičiau su šiokiu tokiu pavydu smile.gif fainuoliukai thumbup.gif būtų smagu juos pamatyti po metų ir dar žydinčius smile.gif
Atsakyti
Bet kaip spėjom grįžti. Skęsta viskas doh.gif

Čekas man pagailėjo šiemet Ancistrocactus, Echinocereuso vieno ir Echinofosulo. Gobšuolis biggrin.gif
Atsakyti
Aha, jis tikrai siemet gobšus.

Bet lija tai žiauriai. Kažin, ar nebus lietus pikta lemiantis mano kaktusams....
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 06 03, 19:53)
Bet kaip spėjom grįžti. Skęsta viskas  doh.gif

Čekas man pagailėjo šiemet Ancistrocactus, Echinocereuso vieno ir Echinofosulo. Gobšuolis  biggrin.gif

na man iš šešių atvažiavo penki. Tai visai neblogas procentas. Neatvyko pejotas. Matyt čekas pats suvartojo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enija: 03 birželio 2010 - 20:03
Bet kaip dėjo su ledais unsure.gif to ir reikėjo tikėtis,kai toks tvankumas lauke visą dieną- 31 laipsnį mašinoje rodė doh.gif

Augalų kiekis ribotas,ne mes vieni užsakinėjam,matyt už tai ne visi parkeliauja...niekis,pasilikit norus kitiems metams biggrin.gif
Atsakyti
pirmiausia didelis dėkui už kaktusiukus Kaktusinei 4u.gif ir už šiltą priėmimą Crassulai, ir už kavą iš superinio puoduko ax.gif

orelis tai ojo jo , gerai kad spėjom dar namo grįžti , nes važiuot nuo Astos namų jau buvo sunku blush2.gif
Atsakyti
Nėra už ką, svarbiausia, kad kam paštu siunčiau pasakytų ar gaus nors ir registravau, nes paštininkė biš iš mėnulio iškritus, nei vienas jai pašto kodas neįtiko, išlydėjo mane žodžiais maždaug "gal nueis"... smile.gif

O aš guliu ir klausau kaip plauna mano kaktusus, gėles, ridikus... ką rasiu rytoj išėjus į lauką. unsure.gif
Atsakyti
Dekui Kaktusinei, dekui Crasulai ir jos siltiems namams. Buvo smagu pamatyt nematytu veidu dar smile.gif

As sakiau Crassulai, ziurek ar audra tavo kaktusu neisnesios biggrin.gif tai kai uzejo doh.gif

As is 7 gavau keturis. Negavau MEDIOLOBIVIA diersiana, STENOCACTUS zacatecasensis ir LITHOPS dorotheae.

O gavau siuos wub.gif
[attachmentid=199521]

Bus tokie:
[attachmentid=199524]
[attachmentid=199523]
[attachmentid=199522]
[attachmentid=199525]

Atsakyti