Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Tiesa sakant jau lengvai primirsau ka ten tiksliai buvau uzsakius, reiks namu kompe sarasiuka paziuret.
Papildyta:
Uzteks tu kaktusu visoms biggrin.gif
Atsakyti
kurį užsakinėjai ? ar irgi Riterio norėjai ? ax.gif
Papildyta:
ai niu matau , kad nepameni kokio mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei sikart ji buvau itraukus, tai riteri. Tik labai nenoreciau skiepyto, nepatinka man tokie bebe.gif
Atsakyti
KAKTUSAI MUS PASIEKS APIE 15 VAL.
kAVAGERI DAROM NUO 17.30. aR tIKTU ????
Atsakyti
pas mane vienam vazone augo ir sukulentai ir kaktusai ,visi kaktusai užsikrete skydamariais o sukulentai ne tai kaip db išeina? kad jie atsparus jiem?
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 06 03, 12:28)
KAKTUSAI MUS PASIEKS APIE 15 VAL.
kAVAGERI DAROM NUO 17.30. aR tIKTU ????


Ok. As pas tave gal biski veliau uzsoksiu, bet vistiek visas, nors ir trumpai pamatysiu.
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 06 03, 12:28)
KAKTUSAI MUS PASIEKS APIE 15 VAL.
kAVAGERI DAROM NUO 17.30. aR tIKTU ????


man tinka smile.gif
Atsakyti
ax.gif ax.gif ax.gif o aš saviškius jau rikiuoju į puodus ax.gif ax.gif ax.gif
Dėkui Kaktusinei thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
man kas atsakys?
Atsakyti
QUOTE(Stel&lade @ 2010 06 03, 16:23)
man kas atsakys?

dAUGUMOS IS MUSU TURIMU SUKULENTU TIKRAI NIEKS NEEDA. iSSKYRUS OZKAS, AR MUSU SALYGOMIS--- KATINAI PASIUTE IR VAIKAI IKI TRIJU METU.


oLIVIJA EKSTAZEJE-- SMAGU. aS IRGI STOTYN JAU TRAUKIU smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stel&lade @ 2010 06 03, 12:41)
pas mane vienam vazone augo ir sukulentai ir kaktusai ,visi kaktusai užsikrete skydamariais o sukulentai ne tai kaip db išeina? kad jie atsparus jiem?

Matyt neskanūs smile.gif Žiūrint kokie sukulentai - jų yra ir nuodingų - pav. ephorbijos.
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 06 03, 13:55)
ax.gif  ax.gif  ax.gif o aš saviškius jau rikiuoju į puodus  ax.gif  ax.gif  ax.gif


Nepasigirsi kas jie? smile.gif
Atsakyti