Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Kaktusine @ 2010 06 02, 20:32)


"Darbo kabinetas" biggrin.gif



Wau...kantrybės tau 4u.gif kad ir kaip malonu gauti ir sodinti naujus kaktusiukus,bet tokį kiekį išdalinti atsakingas darbas


QUOTE(Tina* @ 2010 06 02, 21:58)

Greitai jau smile.gif uz 16-os dieneliu  smile.gif

Dabar jau pamačiau ir liniuotę blush2.gif


Vijana iš Šiaulių.
Atsakyti
Crassula, man savo kontaktus permesk dar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 06 02, 22:22)
Tai tu link Jonavos, ar link Raudondvario gyveni???Niprisimenu.

Teisingai aš iš Vilkijos,čia į Raudondvario pusę,todėl ir paroda man buvo labai patogi aplankyti.O atsiimti kaip ir pernai atvažiuosiu.
Atsakyti
na,mergaites ,pas jus cia ir jauku thumbup.gif smagiai jus cia gyvenate.o jau juokiausi is darbo kabineto lotuliukas.gif o kai as grisiu i LT priimsit ir mane i savo buri?as irgi pamisus ant kaktusu.kazkada bute turejau apie66.(kazkaip geras skaicius,tik dabar pastebejau)ir as noresiu katusu is ceko cia kokio blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagel @ 2010 06 03, 00:26)
Aš iš Jonavos (ir dar kažkas buvo, o RasiukasR turbūt ne), tai turbūt vėl pas Crassulą vyrą siųsiu - grįždamas iš darbo prigriebs gėrį  ax.gif Aš lauksiu namie su vazonėliais  biggrin.gif

bis.gif  bis.gif  bis.gif Kaktusinei


Bet koooks Bagel vyras wub.gif wub.gif Didziausi komplimentai. Ir dar lektuvus priziuri... Ach , romantika.

Bet as cia siaip, neissigaskit. Turiu ir savaji wub.gif , be to esu sena, jau.... Tik pasidziaugti norejau. Na, kaip Kaktusinės katinu smile.gif


O Kaktusinei tikrai reikia ordino,... Sumastysim ka nors smile.gif Gal Koki Adamku apiplesti ??? lotuliukas.gif Ar is Brazausko ka nuknysim??
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 06 02, 21:47)
Trūksta informacijos iš kur RasiukasR, Vijana???

Enija - Vilnius?


enija vilnius. Busiu prie akropolio kaip pasakyta
Atsakyti
Tada lauksiu visų prie akropolio ermitažo įėjimo kaip visada 6 val.
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 06 03, 01:52)
na,mergaites ,pas jus cia ir jauku  thumbup.gif  smagiai jus cia gyvenate.o jau juokiausi is darbo kabineto  lotuliukas.gif  o kai as grisiu i LT priimsit ir mane i savo buri?as irgi pamisus ant kaktusu.kazkada bute turejau apie66.(kazkaip geras skaicius,tik dabar pastebejau)ir as noresiu katusu is ceko cia kokio  blush2.gif  4u.gif

manau, dar nebuvo isvytu
lotuliukas.gif
Atsakyti
Pavargau kovot su savo katinu bash.gif pries penkias ryto ismeciau i didiji kambari, kad kaktusu nemetytu nuo palangiu, tai padla graziausia orchideja numete ir dar sulauze verysad.gif nemiegojus ir pikta visa dabar...
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 06 02, 23:11)
Neturiu, tai nieks neišvis smile.gif
O šeip visiems kitiems atrodo, kad aš neturiu ką veikt, nieko anie nesupranta irnesakyk.gif
Kas gausit išplėštą Aztekiumą, nepykit, išsigandau, kad ten du ar daugiau sukišti, pasirodo vienas - monstras smile.gif

tikiuosi jis mano smile.gif , užsakinėjau 4 kartą gal gavau jau šį kart smile.gif
Atsakyti
Kiek pamenu as irgi aztekiuma uzsakinejau smile.gif
Atsakyti
ech nedavei nei pasidžiaugti mirksiukas.gif
Atsakyti