Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(pabirze @ 2010 06 01, 14:10)
negera pardavėja pasitaikė schmoll.gif  nupurški su actara visą augalą, pakeisk žemes, gerai išplauk ir patį vazoną, truputį paliek žemes ir po berods 2 savaičių dar nupurkšt reikia augalą pakartotinai, jei šalia auga kiti augalai- profilaktiškai purškiam ir juos 4u.gif
o šitą kuo greičiau izoliuojam, kol kiti neužsikrėtė 4u.gif



Aciu 4u.gif o tas actara, tai cia ne tas pats kur man pardave? blush2.gif kur jo buna pirkti?
Atsakyti
Kenkejai grauzdami nupurksta lapa nusinuodija. Tikrai neisprusus pardaveja pasitaike.
Atsakyti
QUOTE(meda22 @ 2010 06 01, 13:27)
Aciu 4u.gif  o tas actara, tai cia ne tas pats kur man pardave? blush2.gif  kur jo buna pirkti?

ne tas pats, parduodamas senukuose, žalioje stotelėje ir kt. prek., centruose, tiesiog perki mažiausią kiekį ir niekiam neaiškink kam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 06 01, 14:31)
Kenkejai grauzdami nupurksta lapa nusinuodija. Tikrai neisprusus pardaveja pasitaike.



QUOTE(pabirze @ 2010 06 01, 14:52)
ne tas pats, parduodamas senukuose, žalioje stotelėje ir kt. prek., centruose, tiesiog perki mažiausią kiekį ir niekiam neaiškink kam mirksiukas.gif


Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Atsivežiau kaktusų dėžę.

Bandysiu šiandien padėliot, paskaičiuot, bet nepažadu. smile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif VALIO- tikiuosi bus ko norejau ax.gif
Atsakyti
Oho, aš maniau jie dar net nepakeliui biggrin.gif
Atsakyti
Smagumėlis , kiek prisimenu ir aš jų užsisakiau blush2.gif

kas dalins Kaune ? darom meetuką ? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2010 06 01, 18:45)
Smagumėlis , kiek prisimenu ir aš jų užsisakiau  blush2.gif

kas dalins Kaune ? darom meetuką ?  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Aš irgi meeto norėčiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš neužsakinėjau,bet meeto irgi noriu ax.gif
Atsakyti
Niekas nežino mano kaktuso rūšies? Man pagal pirmo puslapio nuorodas nepavyko jos nustatyti...
Dar noriu paklausti, kokiu vandeniu laistote kaktusus? Lietaus? Ir kaip dažnai laistote šiuo metų laiku? Ir kiek dažnai purškiate vandeniu ir ar tai būtina?
Atsakyti
Jei spygliai minkšti - notocactus leninghausii
Atsakyti