Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Taigi varau jau link atostogu-- rasau su mintimi, kad kaunietems Kaktusin4s ceko augalu galiu pasisiulyti isdalinti--- ir net ko gero kavos visioms galesiu padaryti-- kita savaite tik 2 dienos darbo. O be to turiu du, ar keturis vazoniukus pardavimui..... Nieko nera geriau uz keramika ir atostogas... ir vaikus ... beja. Ypac besidomincius augalais smile.gif mirksiukas.gif

Aisku irgi problemyte--- mazdaug kartu su Tina prisiminiau-- isskrendu i Pirenus paropiuneti smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif


A T O S T O G O S !!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 05 31, 15:50)
Nieko nera geriau uz vaikus ... beja. Ypac besidomincius augalais smile.gif mirksiukas.gif


Pritariu. Besidomintis dabar domėsis ir vėliau mirksiukas.gif

Gerų tau atostogų drinks_cheers.gif ir pratrink až,nebetelpa ką tau parašiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 05 31, 09:25)
na... g.gif  g.gif  g.gif  g.gif .o pati nors kieno nors paklausei, ar pasakei kam iš Žalių žmogeliukų, kad manęs lauki ar ieškai  ?????????????????????????????? nes aš buvau ten visą laiką, nuo 8 ryto iki 22 val??? tik ant mano kortelės tikras vardas užrašytas - ne nick-as

O man vaikinukai paaiškino, kad neatvažiavai iš Vilniaus dar ir kad nėra, bet "tuoj tuoj turi būti" biggrin.gif Tai kažkaip kitų ir nebeklausiau.

O Ariocarpusų nebuvo? Ar pražiūrėjau g.gif Tikrai juk auginančių yra, niekas nerizikavo vežti? smile.gif
Papildyta:
Kelios mano nuotraukos. Meno neieškokit biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinside: 31 gegužės 2010 - 17:23
Cinside, fantastika wub.gif thumbup.gif be komentaru smile.gif
Tik gal galetum pasakyti koks paskutinio kaktuselio pavadinimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 05 31, 18:17)
Cinside, fantastika wub.gif  thumbup.gif  be komentaru smile.gif
Tik gal galetum pasakyti koks paskutinio kaktuselio pavadinimas smile.gif

Echinocereusas kažkoks. Pavadinimo tikslaus, deja, nesimato. Gal savininkė atsiras ir pasisakys biggrin.gif

Aš po parodos užsimaniau gražių vazonų doh.gif Nors tie plastmasiniai taip talpiai susidėlioja, dabar imu norėt gražių biggrin.gif Gal praeis biggrin.gif
Atsakyti
Ariocarpus`ą turėjom vieną smile.gif už tai Hawortijų net 56 bigsmile.gif

Paskutinėj nuotraukoj jei neklystu Echinocereus reichenbachii g.gif reikia pačios Olivijos paklaust,nes tai jos augalai


Nuotraukos išties gražios wub.gif
Atsakyti
[quote=Cinside,2010 05 31, 18:25]
O man vaikinukai paaiškino, kad neatvažiavai iš Vilniaus dar ir kad nėra, bet "tuoj tuoj turi būti" biggrin.gif Tai kažkaip kitų ir nebeklausiau.

O Ariocarpusų nebuvo? Ar pražiūrėjau g.gif Tikrai juk auginančių yra, niekas nerizikavo vežti? smile.gif
Papildyta:
Kelios mano nuotraukos. Meno neieškokit biggrin.gif
kaip grazu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2010 05 31, 15:34)
taigi kaunietė esi - reikėjo į Parodą Raudondvaryje atvaryt - merginos viską būtų parodžiusios ir papasakojusios - Parodos tam ir rengiamos, kad daug sužinot būtų galima  doh.gif  doh.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif



cia nesupratau man komentaras buvo? nes jeigu ka tai as ir buvau toj parodoj ir pirkau kaktusus ir klausinejau blink.gif tai pala jei buvau parodoj, tai jau nebegaliu cia klausti nieko ar kaip cia iseina nelabai supratau doh.gif g.gif
Atsakyti
Taigi geranoriskai su tavim sneka mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos!

Noriu prisijungti prie kaktusų mėgėjų bigsmile.gif
Seniau auginau kaktusus, bet jie pūdavo, dar kažkokiom kirmėlytėmis užsikrėtė...
Dabar gavau tokį gražuolį bigsmile.gif

http://public.fotki....a/kaktusas.html

Gal žinote, kokia jo rūšis?
Atsakyti
Merginos reikia jusu pagalbos unsure.gif Rusiskai nesuprantu, tai negaliu apie kenkejus paskaityt nuorodoj pirmame puslapyje, gal Jus is patirties patarsit, kaip kovoti su miltuotaisiais skydmariais?

Nuvariau siandien i zalia stotele, tai pasake, kad nuo sio kenkejo priemoniu nera, reik mechaniskai naikint blink.gif Na siaip ne taip issiprasiau "neemazal" sake isvalius galiu bandyt juo nupurksti, gal pades kazkiek.
As kazkaip galvojau gal reik persodinti, zemes pakeist, vazona isplaut ir pan. tai ta pardaveja sako prie ko cia tas persodinimas, taigi jie ne saknyse, o ant virsaus unsure.gif kaip jus kovojat?


Cinside, augaliukai nuostabus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meda22: 01 birželio 2010 - 12:09
QUOTE(meda22 @ 2010 06 01, 13:08)
Merginos reikia jusu pagalbos unsure.gif  Rusiskai nesuprantu, tai negaliu apie kenkejus paskaityt nuorodoj pirmame puslapyje, gal Jus is patirties patarsit, kaip kovoti su miltuotaisiais skydmariais?

Nuvariau siandien i zalia stotele, tai pasake, kad nuo sio kenkejo priemoniu nera, reik mechaniskai naikint blink.gif  Na siaip ne taip issiprasiau "neemazal" sake isvalius galiu bandyt juo nupurksti, gal pades kazkiek.
As kazkaip galvojau gal reik persodinti, zemes pakeist, vazona isplaut ir pan. tai ta pardaveja sako prie ko cia tas persodinimas, taigi jie ne saknyse, o ant virsaus unsure.gif  kaip jus kovojat?

negera pardavėja pasitaikė schmoll.gif nupurški su actara visą augalą, pakeisk žemes, gerai išplauk ir patį vazoną, truputį paliek žemes ir po berods 2 savaičių dar nupurkšt reikia augalą pakartotinai, jei šalia auga kiti augalai- profilaktiškai purškiam ir juos 4u.gif
o šitą kuo greičiau izoliuojam, kol kiti neužsikrėtė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 01 birželio 2010 - 12:11