Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

-vijana-nuostabus ziedai. wub.gif
Atsakyti
o kokios puikos nuotraukos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 05 31, 09:27)
Sitas man atrodo bus Cephalocereus senilis
Priespaskutinis man atrodo Mammillaria... Gal Mammillaria gracilis ax.gif

Zinoves gal pasakytu geriau ax.gif



Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 05 31, 11:40)

kaip grazu wub.gif ir as tokiu noreciau,bet vietos jau maza lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 05 31, 11:26)
Aciu - paziurejau per google, tai turbut bus taip:
1. Huernia pendula  ax.gif turbut
2. del sito nzn ar tikrai - reiks pastudijuot - nerandu butent tokio
3. opuntia vestita f. cristata - beveik esu isitikinus, kad sitas
5. irgi pansu, kad tas pats


Gali nestudijuoti to antro - tikrai echinopsis, hibridinis, nieko tikslesnio nerasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2010 05 31, 14:02)
Gali nestudijuoti to antro - tikrai echinopsis, hibridinis, nieko tikslesnio nerasi smile.gif

Radau va taip parasyta - Echinopsis Hybride - Bauernkaktus
Pagal vaizda ir ziedus atrodo, kad taip pavadint galima... ax.gif
Atsakyti
[quote=Jurgitukasz,2010 05 31, 09:16]
[quote=Jurgitukasz,2010 05 27, 18:08]
Na va pagaliau nufotografavau, dabar jau lauksiu komentaru ar imanoma suzydeti mano kaktusiukams 4u.gif ax.gif Tik foto nelabai kokios gavosi, kitaip nemoku fotografuoti blush2.gif

Papildyta:
Gal kuri nors zinote siu kaktusiuku pavadinimus, buciau labai dekinga 4u.gif
[/quote]
Pirma mammillaria tikrai žydės. Antras labai neryškus, neįmatau.Trečias pilocereus azureus atrodo. Ir to manau nepavyks pražydinti. Ketvirta mammillaria.
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2010 05 31, 14:10)
Radau va taip parasyta - Echinopsis Hybride - Bauernkaktus
Pagal vaizda ir ziedus atrodo, kad taip pavadint galima... ax.gif

Ne,juos reikia vadinti tik echinopsis sp. Kurie hibridai turi pavadinimus, tai yra žinoma iš ko jie išvesti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anril: 31 gegužės 2010 - 13:14
QUOTE(anril @ 2010 05 31, 14:17)
Pirma mammillaria tikrai žydės. Antras labai neryškus, neįmatau.Trečias pilocereus azureus atrodo. Ir to manau nepavyks pražydinti. Ketvirta mammillaria.
Papildyta:

Ne,juos reikia vadinti tik echinopsis sp. Kurie hibridai turi pavadinimus, tai yra žinoma iš ko jie išvesti.

Aciu - supratau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2010 05 31, 14:17)
Pirma mammillaria tikrai žydės. Antras labai neryškus, neįmatau.Trečias pilocereus azureus atrodo. Ir to manau nepavyks pražydinti. Ketvirta mammillaria.
Papildyta:

Ne,juos reikia vadinti tik echinopsis sp. Kurie hibridai turi pavadinimus, tai yra žinoma iš ko jie išvesti.



Aga tikrai radau, aciu labai 4u.gif

ale jau internete kur yra tai tie ziedai nepaprasto grozio, bet turbut tik naturalioj gamtoj zydi jie wub.gif
Atsakyti
taigi kaunietė esi - reikėjo į Parodą Raudondvaryje atvaryt - merginos viską būtų parodžiusios ir papasakojusios - Parodos tam ir rengiamos, kad daug sužinot būtų galima doh.gif doh.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 05 31, 08:43)
Tai atsakysit ar ne: kodel?  ax.gif nenoriu "nusizengt' sekanti karta, jei yra kokios tai taisykles del nuotrauku publikavimo kol dar vyksta paroda.

Dėl tos pačios priežasties kur ir minėjai smile.gif kad žmonės labiau norėtų gyvai viską pamatyti smile.gif nors tai gal ir ginčytina...pamačius nuotraukas labiau norisi apžiūrėt realiai smile.gif ir čia jokios taisyklės,tik šiaip pamąstymai 4u.gif


Publikos numylėtiniu tapo Echinocereusas,su nuostabiu žiedu. Gaila mano nuotraukos nevykę,tai skolinuosi Tinos ax.gif

user posted image


http://www.78.lt/ima...C9_4C02CE35.jpg


Vijana,super wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 31 gegužės 2010 - 15:13
Uz sita ir as prabalsavau smile.gif
Atsakyti