Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

[quote=Jurgitukasz,2010 05 27, 18:08]
Na va pagaliau nufotografavau, dabar jau lauksiu komentaru ar imanoma suzydeti mano kaktusiukams 4u.gif ax.gif Tik foto nelabai kokios gavosi, kitaip nemoku fotografuoti blush2.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
4u.gif
Papildyta:


Gal kuri nors zinote siu kaktusiuku pavadinimus, buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
[quote=Jurgitukasz,2010 05 31, 09:16]
[quote=Jurgitukasz,2010 05 27, 18:08]

user posted image
4u.gif
Papildyta:
Gal kuri nors zinote siu kaktusiuku pavadinimus, buciau labai dekinga 4u.gif
[/quote]
Sitas man atrodo bus Cephalocereus senilis
Priespaskutinis man atrodo Mammillaria... Gal Mammillaria gracilis ax.gif

Zinoves gal pasakytu geriau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 31 gegužės 2010 - 08:49
QUOTE(Crassula @ 2010 05 30, 22:29)
O as tai nuvaziavau tik augaliuku savo susirinkti....parodai pasibaigus ir dar mano vaikus apreke nekuri persona. Kazkaip visai bjauru pasidare verysad.gif O po to dar klausia- tu pyksti ant manes?? O ka -tureciau dziaugtis?? dekoti? Uz issigandusias dukrytes akis??
Tai tik toks ispudis ir liko.

Neliudek bet labai labai tave suprantu kai rekia ant tavo vaiko 4u.gif 4u.gif 4u.gif
As ir pasigedau taves tavo gero zodzio tik augaliukais ir vazoniukais pasidziaugiau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 31 gegužės 2010 - 08:37
QUOTE(@asta @ 2010 05 30, 08:48)
Tina,gaila,kad nepamačiau tavęs ten,būčiau prašius,kad nedėtum nuotraukų,kol paroda nesibaigė  rolleyes.gif

Tai atsakysit ar ne: kodel? ax.gif nenoriu "nusizengt' sekanti karta, jei yra kokios tai taisykles del nuotrauku publikavimo kol dar vyksta paroda.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 05 31, 09:43)
Tai atsakysit ar ne: kodel?  ax.gif nenoriu "nusizengt' sekanti karta, jei yra kokios tai taisykles del nuotrauku publikavimo kol dar vyksta paroda.

o gal todel, kad daugiau zmoniu vaziuotu paziuret parodos, o dabar foto pamato ir pagalvoja,kad -nereikia-uzteks ir foto g.gif biggrin.gif

Beje, o koks kaktusas sulauke daugiausiai ziurovu balsu?
Atsakyti
As ir tik sita priezasti kolkas sugalvoju smile.gif
Atsakyti
sveikos,pavydziu toms kurios galejo apsilankyt parodoj,kokie groziai wub.gif noreciau ir as tokioj pasizvalgyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 05 30, 19:10)

Ir Olivijos nesulaukiau, taip sukulento vieno norėjau turgelyje, o ji kaip neatvažiavo šeštadienį iš ryto, taip neatvažiavo  verysad.gif  biggrin.gif




na... g.gif g.gif g.gif g.gif .o pati nors kieno nors paklausei, ar pasakei kam iš Žalių žmogeliukų, kad manęs lauki ar ieškai ?????????????????????????????? nes aš buvau ten visą laiką, nuo 8 ryto iki 22 val??? tik ant mano kortelės tikras vardas užrašytas - ne nick-as
Atsakyti
Prasau pagalbos. Jau kazkada rasiau, bet kadangi kaip suprantu tie klausimai kartojasi ne 100, o milijona kartu, tai aisku niekas nenori kartotis... 4u.gif

Taigi - pas tevus auga kazkur 80-90 vnt kaktusu ir nei vieno pavadinimo niekas nezino. Jie kolekcija noretu pildyt, bet jau yra sudetinga - nes pavadinimu kai nera sunku jau atsimint kas ir kur...

taigi - mastau viska nufotkint ir ieskot pavadinimu cool.gif Pirmai pradziai nufotkinau kelis, bet negaliu rast ir tu biggrin.gif Gal galit padet?

Beje - jauciu atsakomybe surast pavadinimus, nes kolekcionuot pradejau as, kai isvaziavau mokytis i Kauna - pereme jie - ten nuosavas namas, salygos geresnes, nes vietos daug yra, turi kaktusai stiklini siltnami vasarai ax.gif

Taigi - izanga parasiau - dabar prie reikalo:

1. user posted image - kazkas sake, kad stapelia - bet visas stapelijas perziurejau - nu tokios nera g.gif
2. user posted image - sitas, tai turbut beveislis senukas? Gi jie nuo senu laiku augo visur blush2.gif
3. user posted image - sita lyg ir kazkur maciau - bet niekaip nerandu doh.gif
4. user posted image gali but, kad cia Pilosecereus leucocephalus - kiek ziuriu per goggle, tai jie tokie plaukuoti, o sitas, tai ne g.gif
5. user posted image

Bukit geros - bent nukreipkit kur ieskot, o tai ten kur duota nuoroda pirmam psl kaktusam atpazint, tai kazkaip nerandu schmoll.gif gal nesunku bent pagrindini pavadinima butu pasakyt, jei kas zinotu - gal lengviau butu rast unsure.gif
Atsakyti
1. huernia
2. echinopsis
3.opuntia vestita f. cristata gal g.gif
tai gal palengvins paieškas http://www.cactuslove.ru/foto.php 4u.gif
5. cleitocactus strausii g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 31 gegužės 2010 - 09:55
QUOTE(pabirze @ 2010 05 31, 10:47)
1. huernia
2. echinopsis
3.opuntia vestita f. cristata gal g.gif
tai gal palengvins paieškas http://www.cactuslove.ru/foto.php  4u.gif
5. cleitocactus strausii  g.gif

Aciu - paziurejau per google, tai turbut bus taip:
1. Huernia pendula ax.gif turbut
2. del sito nzn ar tikrai - reiks pastudijuot - nerandu butent tokio
3. opuntia vestita f. cristata - beveik esu isitikinus, kad sitas
5. irgi pansu, kad tas pats
Atsakyti

http://s53.radikal.r...d9f088fa061.jpg smile.gif
http://s60.radikal.r...0d85ad54594.jpg
Atsakyti