Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Tina* @ 2010 05 30, 00:47)

kaip grazu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mergios, smile.gif kaip jums pavydziu, bigsmile.gif kad yra galimybe pabuvoti parodoje.
Beje, KAKTUSINE, jei man bus naujienu galite parasyti i AZ, as vel "kompiuterizuota" biggrin.gif
Atsakyti
Tina,gaila,kad nepamačiau tavęs ten,būčiau prašius,kad nedėtum nuotraukų,kol paroda nesibaigė rolleyes.gif
Atsakyti
Aš taip pat keletą foto turiu, bet pasirodysiu pasibaigus parodai.
Pagaliau šiemet ir man pavyko aplankyti. Patiko, kad tikrai daug augalų surinkta, gražios kompozicijos, Dalios vazonėliai... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Didžiausias minusas - šviesos trūkumas biggrin.gif Kai ko niekaip nesigavo nufotografuoti.
Ir Olivijos nesulaukiau, taip sukulento vieno norėjau turgelyje, o ji kaip neatvažiavo šeštadienį iš ryto, taip neatvažiavo verysad.gif biggrin.gif

Peržiūrėjau Tinos nuotraukas, taip pat daugelis be fokuso. Vis tas šviesos trūkumas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinside: 30 gegužės 2010 - 18:12
Smagu,kurios turejote galimybe pabuti parodoje.as laukiu labai foto is jos.ykeltos foto tokios wub.gif ,ir sviesos trukumas nemaiso,daugiau ju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 05 30, 18:10)

Didžiausias minusas - šviesos trūkumas  biggrin.gif  Kai ko niekaip nesigavo nufotografuoti.


Ir Olivijos nesulaukiau, taip sukulento vieno norėjau turgelyje, o ji kaip neatvažiavo šeštadienį iš ryto, taip neatvažiavo  verysad.gif  biggrin.gif



Taip,šviesos tikrai trūko,patys tą matėm,deja,salėje lubos aukštai ir pakabinti tik du šviestuvai,kuriuos įjungti reikia įkišant jungtuką į rozetę,o rozetė visiškai niekuo neapsaugota,tad ne visi išdrįso tuo užsiimti smile.gif

Gaila,kad nepastebėjau pačios ten.. unsure.gif


O turgelyje galėjo parduoti ne tik Olivija,ten dirbo daugiau žmonių. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 05 30, 20:26)
Gaila,kad nepastebėjau pačios ten..  unsure.gif
O turgelyje galėjo parduoti ne tik Olivija,ten dirbo daugiau žmonių.  4u.gif

Aš irgi labai dairiausi pažįstamų ieškodama, bet nė vienos nemačiau biggrin.gif Kitais metais gal reikės ką iš savųjų spygliuočių deleguot biggrin.gif

Ten orchidėjų berniukai šalia bijojo parduot - sakė, kad kainos ant vazonėlio nėra, tai nežino kiek kainuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 05 30, 20:35)
Aš irgi labai dairiausi pažįstamų ieškodama, bet nė vienos nemačiau  biggrin.gif Kitais metais gal reikės ką iš savųjų spygliuočių deleguot  biggrin.gif

Ten orchidėjų berniukai šalia bijojo parduot - sakė, kad kainos ant vazonėlio nėra, tai nežino kiek kainuoja  biggrin.gif


Matyt labai anksti atvažiavus buvai,kai visi kavą gėrė smile.gif aš vietoje buvau kelios minutės po 10os smile.gif Būtų smagu,jei kitais metais dalyvautum,o dėl norėto sukulento galiu pakalbėt su Olivija,rasim išeitį kaip tau jį perduoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 05 30, 08:48)
Tina,gaila,kad nepamačiau tavęs ten,būčiau prašius,kad nedėtum nuotraukų,kol paroda nesibaigė  rolleyes.gif

O kodel? unsure.gif

As tave maciau, bet labai greitai dingai.

Taip sviesos trukumas buvo, bet man nepatinka nuotraukos su blicu. Praranda visa naturaluma. O dar kai daug zmoniu, prieit sudetinga, kad ranka nedrebetu. Zodziu esu padarius ir geresniu nuotrauku rolleyes.gif
Papildyta:
Istremiau opuntijas i lauka. Ryt echinopsius kai kuriuos isnesiu.
Atsakyti
O as tai nuvaziavau tik augaliuku savo susirinkti....parodai pasibaigus ir dar mano vaikus apreke nekuri persona. Kazkaip visai bjauru pasidare verysad.gif O po to dar klausia- tu pyksti ant manes?? O ka -tureciau dziaugtis?? dekoti? Uz issigandusias dukrytes akis??
Tai tik toks ispudis ir liko.
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 05 30, 22:29)
O as tai nuvaziavau tik augaliuku savo susirinkti....parodai pasibaigus ir dar mano vaikus apreke nekuri persona. Kazkaip visai bjauru pasidare verysad.gif O po to dar klausia- tu pyksti ant manes?? O ka -tureciau dziaugtis?? dekoti? Uz issigandusias dukrytes akis??
Tai tik toks ispudis ir liko.

Aš susižavėjau tavąja kolekcija wub.gif Jau TIEK grožių turi, kad vaikštinėjau ir aikčiojau biggrin.gif Apie vazonėlių nuostabumą jau net žodžių nerandu wub.gif Maniškis net sužavėtas buvo bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2010 05 30, 21:21)
Istremiau opuntijas i lauka. Ryt echinopsius kai kuriuos isnesiu.

Maniškiai visi lauke jau mėnuo turbūt. Gymnams labai patinka. Krauna žiedus tie, kurie dar nė karto nežydėjo. Vis tik laukas ir vėsus žiemojimas daro stebuklus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(@asta @ 2010 05 30, 20:56)
Matyt labai anksti atvažiavus buvai,kai visi kavą gėrė smile.gif aš vietoje buvau kelios minutės po 10os smile.gif  Būtų smagu,jei kitais metais dalyvautum,o dėl norėto sukulento galiu pakalbėt su Olivija,rasim išeitį kaip tau jį perduoti  mirksiukas.gif

Taip, nuo pat ryto buvau. Niekis dėl to sukulento. Nenoriu kelti nepatogumų. Tikiuosi, kitais metais bus progų biggrin.gif Šiemet tai geltoną weingartiją parsitempiau namo. Jau ne kartą skundžiausi, kaip aš mėgstu geltonus žiedus ir kaip niekas pas mane taip nežydi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 05 30, 21:21)


As tave maciau, bet labai greitai dingai.



Matyt kažkam prireikė.. visas dienas taip..
QUOTE(Crassula @ 2010 05 30, 22:29)
O as tai nuvaziavau tik augaliuku savo susirinkti....parodai pasibaigus ir dar mano vaikus apreke nekuri persona. Kazkaip visai bjauru pasidare verysad.gif O po to dar klausia- tu pyksti ant manes?? O ka -tureciau dziaugtis?? dekoti? Uz issigandusias dukrytes akis??
Tai tik toks ispudis ir liko.

unsure.gif kažką praleidau,kad šito incidento nemačiau...matyt lauke kroviausi dėžes ,nes išvažiuojant jus tikrai mačiau,dar bandžiau pamojuoti,bet nepastebėjot...

QUOTE(Cinside @ 2010 05 31, 05:57)

Taip, nuo pat ryto buvau. Niekis dėl to sukulento. Nenoriu kelti nepatogumų.

Kokie nepatogumai,ji visviena čia dažnai atvažiuoja smile.gif tik pavadinimą pasakyk
Atsakyti