Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Tina* @ 2010 05 24, 10:49)
Kaip gi tas cekas?  rolleyes.gif birzelio vidury isvaziuosiu, tai paskui vargs mano kaktuseliai neatsiimti...

Aš paglobosiu, jei ka...

Kaktusine, neimk i galva to durno ceko. Dar nieks nenumirojo Lietituvoj del kaktusu trukumo, lotuliukas.gif

Aš dabar kuriu plana havortiju kaip uzsisakyti blink.gif blink.gif ... va be havortiju galima ir pasimiroti lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos,graziu kaktusu cia pamaciau,ir i ta paroda noreciau patekt,bet iki ten nusigaut cia jau problema truputi tolokai man,ot ne vietoj apsigyvenau lotuliukas.gif beje mano echinopsis vel ruosiasi zydet maciau pumpuriukas lenda bigsmile.gif
Atsakyti
Į parodą tai būtinai lėksiu,bent kažkas netoli nuo manęs vyksta.O tą čeką tai gal pajudinti reikėtų,t.y.priminti doh.gif apie laukiančiuosius ir LT g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivike. @ 2010 05 27, 18:31)
Įdedu elektroninę skrajutę, čia rasi visą informaciją.
user posted image

PARODA VYKS 2010 M. GEGUŽĖS 28-30 DIENOMIS
RAUDONDVARIO DVARO ORANŽERIJOJE

Adresas: Pilies takas 4, Raudondvaris, Kauno rajonas.

Susisiekimas: iš stotelės ,,Kauno pilis“ važiuoja mikroautobusas Nr. 92, išstotelės ,,2-a ligoninė“ – autobusas Nr. 48. Atvykus į Raudondvarį, eiti Instituto gatve iki Raudondvario dvaro sodybos, o įėjus pro vartus lankytojus pasitiks stendas su schema, kurioje pažymėta parodos lokalizacijos vieta.
Darbo laikas:

Nuo penktadienio iki sekmadienio, 10.00 - 18.00

Egzotinių augalų parodos „Žali horizontai“ lankymo bilietų kainos:

Moksleiviams, studentams, neįgaliesiems, pensininkams po 5 Lt
Dirbantiems suaugusiems po 7lt
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2010 05 27, 19:38)
Aš paglobosiu, jei ka...

Aciu, Crassuliuk 4u.gif o kaip pati, atsigavai, vel sukulentu trukumo pulsavima pajautei? smile.gif
Atsakyti
visa info surašė, 4u.gif


merginos tikrai verta apsilankyti
o dalyvaujančių yra iš visos Lietuvos, kai kurie atvežę augaliukus žmonės tikrai daugiau nei po 200 km padarė , o juos dar reiks ir pasiimti
o atvažiuoti pasižiūrėti , mažiau sudėtinga g.gif

atvažiuokit nesigailėsit , o kitiemet gal ir pačios sumąstysit sudalyvauti parodoje , nes tai taip fantastiška ax.gif thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
Nujaučiu, kad kitą savaitę jau prašysiu pinigėlių. Kas kiek ir kaip gausit į AŽ arba čia.
Atsakyti
Merginos atsakykit del mano kaktusiuku, ar zydintys jie ar ne 4u.gif ax.gif Aciu
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukasz @ 2010 05 28, 08:27)
Merginos atsakykit del mano kaktusiuku, ar zydintys jie ar ne  4u.gif  ax.gif  Aciu

As manau, kad zydes pirmas ir priespaskutinis, tik duokit jiem paaugt - gi jie dar miniatiuriniai ax.gif
Kitu nesu macius zydint, nors pas tevus jau ne vienus metus auga... Nu gal jums pasiseks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 05 28, 07:59)
Nujaučiu, kad kitą savaitę jau prašysiu pinigėlių. Kas kiek ir kaip gausit į AŽ arba čia.

Tai OK, nes jei dar veliau, tai galiu nebut LT savaitele.
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif
Reikėtų Jusų patarimų blush2.gif Turiu Lapenį (Epiphyllum), Pavasarį gražiausiai leido naujas atžalas. Užkėliau aukštai ant lentynos , laisčiau rodos įprastai, šviesos ir kažkiek buvo . Bet jis tarsi nuvyto ar užmigo, lapai susiraukšlėję , sausi atrodo, atžalos sustojo augusios . Išmest tikrai gaila, o ka daryt su juo nežinau. nukėliau padėjau ant palangės. Tik neišsivaizduoju laistyt gausiai , ar leist užmigt, Gal kas galite patart kaip toliau prižiūrėt? kas galėjo nutikt? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karjeriste: 28 gegužės 2010 - 20:05
dairausi po interneto grožybes ir alpstu.

Dabar alipinėju prie tokio:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enija: 28 gegužės 2010 - 21:12