Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

vitaitiene, tai puiku kad viskas gerai. Ar darpaziuret ka is jusu to sarasaiuko kada nors? Tik greit nepazadu ax.gif
Atsakyti
Labas, kokia minimaliausia temperatūra turi būti lauke naktį, kad kaktusai jau galėtų naktinėti? smile.gif
Atsakyti
Tina, būtinai smile.gif aš ligonis lotuliukas.gif

Canaria, manau, kad nemažiau negu 10 laipsnių, bet atsakys daugiau patyrusių kaktusininkių - nesu profė 4u.gif
Atsakyti
Mano katinas nusprende daryt naturalia atranka ant palangiu schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 04 23, 15:07)
Mano katinas nusprende daryt naturalia atranka ant palangiu  schmoll.gif  doh.gif

lotuliukas.gif
Maniškė tik aloe pasisotina lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
kaip gerai,kad kol kas neturim augintiniu,tai nors augalai sveiki,bet vel gi man dukra karta prasisuko pro kaledini kaktusa lotuliukas.gif jis man zieda jau buvo isleides taip didziavausi ir laukiau kol suzydes kol viena gzrazia diena radau ziedeli numesta ant palanges doh.gif verysad.gif taip daugiau ziedu ir nebesulaukiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 04 22, 11:47)


Ir dar,svarbi informacija

Gegužės 28,29,30 dienomis Raudondvario dvaro oranžerijoje (šalia Kauno) vyks kambarinių augalų paroda.
Kviečiame prisijungti sukulentų augintojus.Norinčius dalyvauti kreiptis į mane
  4u.gif



dalyvauti,tai nelabai turiu su kuo blush2.gif bet pasižiūrėti būtų thumbup.gif gal galima valandas sužinoti? 4u.gif
Atsakyti
Kshatrija kai bus padarytas reklaminis plakatas,patalpinsiu jį čia,su konkrečia informacija...

Ir kviečiu drąsiau jungtis dalyvauti parodoje drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 04 23, 21:16)
Kshatrija kai bus padarytas reklaminis plakatas,patalpinsiu jį čia,su konkrečia informacija...

Ir kviečiu drąsiau jungtis dalyvauti parodoje  drinks_cheers.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 04 22, 09:47)
Anril labai gražu  wub.gif  o kas antroje nuotraukoje žydi,mammi g.gif ?


Ir dar,svarbi informacija

Gegužės 28,29,30 dienomis Raudondvario dvaro oranžerijoje (šalia Kauno) vyks kambarinių augalų paroda.
Kviečiame prisijungti sukulentų augintojus.Norinčius dalyvauti kreiptis į mane
  4u.gif


blush2.gif neturiu nieko gražaus.
Linkėjimus dažnam dalyviui Kęstui. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ant mano palangiu keletas zydi, bet as tingiu kazkaip simet demonstruotis net per SM blush2.gif
Atsakyti
sveikos....noriu padekot forumietei...kiek pamenu ''Enija'' blush2.gif tikiuosi neklystu doh.gif uz kaktusiuka laipeni...prigijom ir augam.... wub.gif
user posted image
Atsakyti