Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Raudonoji ledi wub.gif turiu omeny matucana.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 23 gegužės 2010 - 19:29
QUOTE(pabirze @ 2010 05 23, 17:29)
Matucana pagaliau pražydo wub.gif
user posted image


o cia tai grozis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kaip gi tas cekas? rolleyes.gif birzelio vidury isvaziuosiu, tai paskui vargs mano kaktuseliai neatsiimti...
Atsakyti
O mano mamiliarija vat taip kukliai zydi :ax
user posted image

ir cia ruzava :wub
user posted image

Bet kad idomiausia, 'baltos' mamiliarijos ana rudeni sodinti vaikuciai irgi zydi, o vat 'ruzavos' visi be ziedu sedi??
Atsakyti
ruzava mamiliarija graziai atrodo wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2010 05 22, 21:30)
Man tai baisiausia del dregmes siltnamy, gi ten garine pirtis buna g.gif
Papildyta:
Zydim toliau smile.gif
[attachmentid=198654]

is kur gauti sita grozi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 05 21, 19:01)
Keista  g.gif pas mane lauko augalai dvesta nuo skruzdziu, pavargau jau kovot. Jos visas saknis ijudina, kai isisuka, ir augalas mirsta  verysad.gif

Pas mane irgi dvėsdavo,būdavo iškelia augalo šaknis,pasidaro gūžtas,prideda kiaušinių,ką nedariau ir soda ir druska pyliau.Kol Sėkluvos parduotuvėj nepasiūlė kažkokių barstomų miltukų.Dingo,ir jau keli metai nesirodo.Pavadinimo nepamenu,kažkur sode turiu dar,jei domina galiu pasižiūrėt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2010 05 24, 22:04)
Pas mane irgi dvėsdavo,būdavo iškelia augalo šaknis,pasidaro gūžtas,prideda kiaušinių,ką nedariau ir soda ir druska pyliau.Kol Sėkluvos parduotuvėj nepasiūlė kažkokių barstomų miltukų.Dingo,ir jau keli metai nesirodo.Pavadinimo nepamenu,kažkur sode turiu dar,jei domina galiu pasižiūrėt bigsmile.gif

Domina,ir dar kaip domina rolleyes.gif
Atsakyti
o mane čekas labai domina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2010 05 24, 22:04)
Pas mane irgi dvėsdavo,būdavo iškelia augalo šaknis,pasidaro gūžtas,prideda kiaušinių,ką nedariau ir soda ir druska pyliau.Kol Sėkluvos parduotuvėj nepasiūlė kažkokių barstomų miltukų.Dingo,ir jau keli metai nesirodo.Pavadinimo nepamenu,kažkur sode turiu dar,jei domina galiu pasižiūrėt bigsmile.gif


QUOTE(rimusia @ 2010 05 24, 22:19)
Domina,ir dar kaip domina  rolleyes.gif

DIREX, bet nezinau kokiais kiekiais reikia ji pilt, kad isnaikinti skruzdes 15 aru sklype schmoll.gif
Atsakyti
Mano darbstuole,nuo kaledu kaip pradejo.....iki dabar skaiciuoju gal 4a desimty ziedu sklaidina.
user posted image

kas jis? g.gif gymnas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 05 25, 19:48)


kas jis? g.gif gymnas


Notocactus Ottonis
Atsakyti
dekui,begu ziu.kokie ziedai bus,ydomu labai,nes 4 pumpureliai jau yra.
Atsakyti