Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(GRAŽINA25 @ 2010 05 21, 12:51)
user posted image
reiks išvažiuoti ir man atrodo nespėsiu pamatyti visų grožių


vaje cia jau tikrai fantastiskas grozis nusimato wub.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintae @ 2010 05 21, 12:29)
kai siltnami isirenginejau visi juokesi kad kaktusus auginsiu,o db vis daugiau prasosi ateit apziureti thumbup.gif cia viena is svajoniu issipilde,bet kol visus sunesiau i siltnami tai berods tris kartus sau pasakiau, kad daugiau nebepirksiu nei vieno kaktus biggrin.gif ,ir jau po dveju dienu vel naujas,tai priklausomybe lotuliukas.gif

ojėj kaip faina, kiek erdvės drinks_cheers.gif gražiai viskas atrodo drinks_cheers.gif ir aš svajoju turėti daugiau nei tris palanges ir 1 kvadratinio metro balkoną doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agniren_& @ 2010 05 21, 14:16)
ojėj kaip faina, kiek erdvės drinks_cheers.gif  gražiai viskas atrodo drinks_cheers.gif  ir aš svajoju turėti daugiau nei tris palanges ir 1 kvadratinio metro balkoną doh.gif

turiu as jau pietinei puseij veranda su trim palangem ir lentynom,bet panasu bus maza tuoj ju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintae @ 2010 05 21, 09:37)
silnamyje yra skruzdziu bet jos nekenkia,dremes balansas manau geras,nes visada langeli laikau pradara ir jau matosi nauju augliuku nedrasiu thumbup.gif ,pagaliau jie gales pasilepinti smile.gif

Keista g.gif pas mane lauko augalai dvesta nuo skruzdziu, pavargau jau kovot. Jos visas saknis ijudina, kai isisuka, ir augalas mirsta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 05 21, 19:01)
Keista  g.gif pas mane lauko augalai dvesta nuo skruzdziu, pavargau jau kovot. Jos visas saknis ijudina, kai isisuka, ir augalas mirsta  verysad.gif

na nezinau,bet pati su jomis bedu neturiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintae @ 2010 05 18, 18:41)
maniskiai kaktusai jau turi vasarnami biggrin.gif  (siltnami)..kvieciu uzeiti 4u.gif http://public.fotki....sitnamyje-2010/

kaip grazu wub.gif bigsmile.gif sakykit o kiek kaktusu jus turit? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2010 05 21, 12:51)
user posted image
reiks išvažiuoti ir man atrodo nespėsiu pamatyti visų grožių

va cia tai zydes bigsmile.gif noreciau pamatyt juos visus prazydusius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(just me @ 2010 05 22, 01:44)
kaip grazu wub.gif  bigsmile.gif sakykit o kiek kaktusu jus turit? bigsmile.gif
Papildyta:
kiek skaiciavau apie 120 smile.gif
va cia tai zydes bigsmile.gif noreciau pamatyt juos visus prazydusius smile.gif

Atsakyti
mano jau nužydėjo toks žiedelis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2010 05 22, 16:09)
mano jau nužydėjo toks žiedelis
user posted image

grazus smile.gif ,bet man tai dar niekad nezydejo,kiekvienais metais jusiskis zydi? ax.gif
Atsakyti
O kokia šiltnamio prasmė? Kaktusams juk saulės daugiau nei šilumos reikia. Vasarą puikiai ir atvirame ore gali augti, reikia tik nuo lietaus pridengti. O žiemą iš nešildomo balkono irgi jokios naudos g.gif
Atsakyti
T.y. nešildomo šiltnamio biggrin.gif
Atsakyti
Man tai baisiausia del dregmes siltnamy, gi ten garine pirtis buna g.gif
Papildyta:
Zydim toliau smile.gif
[attachmentid=198654]
Atsakyti