Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

ziedai grazus,bet tik ziedai.turejau toky,atidaviau draugams:geda2: blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurventa @ 2010 05 19, 10:10)
oho koks grozis wub.gif  fantastika  wub.gif  thumbup.gif  as taip pat toki turiu isigijus, jauciu ziedu dar greit nesulaukiu  verysad.gif

user posted image

jei neklystu toks pat  g.gif
http://public.fotki....venta/kaktusai/

Taip,žinok,kuo daugiau aš tą kaktusą mylėjau,tuo labiau jis man nežydėjo.Vienais metais apsipylė žiedais,bet turėjau jau parnešt į kambarį,nes artėjo šalnos,žiedai pamažu nubyrėjo schmoll.gif ir nežydėjo.vasarom veždavau i sodą,pakasu kur po krūmu,o rudenį į vazoną ir į laiptinę.Pradėjo po biškiuką žiedus rodyt,o jau šiemet,kažkur apie 40 priskaičiavau.Ir žinok žmogau,ko jam reikia.reikėtų gal persodint,nes auga tokiam lovelyje,bet vėl bijau judint,kad neužpyktų.Bet jau žiedai man jų wub.gif Dar mačiau tokius oranžinius ir baltus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurventa @ 2010 05 19, 09:10)
oho koks grozis wub.gif  fantastika  wub.gif  thumbup.gif  as taip pat toki turiu isigijus, jauciu ziedu dar greit nesulaukiu  verysad.gif

user posted image

jei neklystu toks pat  g.gif
http://public.fotki....venta/kaktusai/

Kad žydėtų reikia vasarai išnešt į lauką,kad išvargtų ant saulės ir lietaus,tuomet ir žiedus parodo kai parneši į kambarį rudeniop
Atsakyti
aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
skaitau patarimus ir liūdžiu kad negaliu net pro langą iškišt savo augaliukų. Ir išvežt vasarot neturiu kur. unsure.gif Va todėl taip ir turiu nežydinčius. blush2.gif
Atsakyti
as tai is lauko puses ant palanges sudejau ax.gif tik niekaip vyro nepriprasau kad groteles padarytu ax.gif kad kaktusams butu saugiau ax.gif

user posted image

o per lietu kaktusus reikia lauke palikti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurventa: 20 gegužės 2010 - 13:09
Idomi mintis thumbup.gif
Atsakyti
[quote=jurventa,2010 05 20, 14:06]
as tai is lauko puses ant palanges sudejau ax.gif tik niekaip vyro nepriprasau kad groteles padarytu ax.gif kad kaktusams butu saugiau ax.gif

user posted image



kaip super atrodo thumbup.gif pas mane ir butu vietos is lauko ant palanges pristatyti tuos kaktusiukus, bet ta palange tokia nueinanti i apacia, tai stipresniam vejui paputus ir tie vazonai visi i apacia gali nuvaziuoti, baisu g.gif su tom grotelem gera ideja manyciau, bet kaip ten pritvirtint, reiktu galva pasukti, ai nors prie tos skardos palanges biggrin.gif

norejau paklausti, ar gerai kaktusam vazoniukai be skyliu? nes vakar persodinau i tokius puodukus didesnius savo kaktusiukus mazucius, i apacia biskeli akmenuku paberiau ir zemiu tada ir ant virsaus biskeli akmenuku, kazin gerai kad tas puodelis be skyliu? g.gif
Atsakyti
Tada drenazo gero reikia dugne.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 05 20, 14:48)
Tada drenazo gero reikia dugne.



ta prasme nemazai akmenuku smukesniu priberti i dugna?
Atsakyti
QUOTE(jurventa @ 2010 05 20, 14:06)
as  tai is lauko puses ant palanges sudejau ax.gif  tik niekaip vyro nepriprasau kad groteles padarytu ax.gif  kad kaktusams butu saugiau ax.gif

o per lietu kaktusus reikia lauke palikti? g.gif

Galima, tik ne visus. Turbinicarpusų ar panašių lepių geriau nelydyti. O notocactusai ir ferocactusai ir panašūs kiti pas mane pernai visą vasarą lydėsi ir nuo to tik pagražėjo smile.gif

QUOTE(aurejeae @ 2010 05 20, 14:43)


norejau paklausti, ar gerai kaktusam vazoniukai be skyliu? nes vakar persodinau i tokius puodukus didesnius savo kaktusiukus mazucius, i apacia biskeli akmenuku paberiau ir zemiu tada ir ant virsaus biskeli akmenuku, kazin gerai kad tas puodelis be skyliu?  g.gif

Be skylių po lietum tikrai negalima bus palikti - prigers schmoll.gif
Atsakyti
[quote=pabirze,2010 05 18, 21:21]
nu dabar pabandziau tai nepraso biggrin.gif p.s.is seklu jai daiginuosi tai tik liepa paseju ,ir grieciau isdygsta ,ir saules,silumos uztenka
[/quote]
tu prisijungus- tau nereikia, nuimk slaptažodį 4u.gif
[/quote]
kaip nuimti? blush2.gif
Atsakyti