Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Dekui uz pagyras mano neli 4u.gif
Atsakyti
Aha, tikrai Euphorbia valida 4u.gif Ačiū 4u.gif
Žiedai tai šakės - neturiu žodžių wub.gif wub.gif wub.gif
Ir kaip pas jus jie žydi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitaitiene: 17 gegužės 2010 - 08:56
Pas mane sukulentams uzplauke kazkas. Matyt bijo, kad juos katinas sues, tai pries mirti bent pazydet nori lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš taip pat turiu Euphorbia valida
user posted image
Lyg ir žiedelį bando leisti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RasiukasR: 17 gegužės 2010 - 20:59
QUOTE(RasiukasR @ 2010 05 17, 21:58)
Aš taip pat turiu Euphorbia valida
user posted image
Lyg ir žiedelį bando leisti

koks grazutis,noreciau tokio bet manau,kad vyras greit mane iskraustys su visais kaktusais lotuliukas.gif
Atsakyti
koks grazus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurventa: 17 gegužės 2010 - 22:22
mergaites, o jus bandet kada augint(na daigint) kaktusus is seklu?jei taip,tai kaip ten su jom, ar dygsta, ar sunkoka...nes jau kokiu graziu kaktusu seklu maciau,tu pokeliu su seklom tai begale buvo, o ant pakuotes jie nupaveiksluoti su ziedais, sakau jei ner juos sunku augint gal butu verta pirkti... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo #ANDROMEDA#: 18 gegužės 2010 - 16:53
Bandžiau smile.gif
reik daug kantrybės , vietos ir noro

o kur tu matei sėklų ? nes pas mus daugumoj mišinukai ir nieko gero ten neišauga
Atsakyti
QUOTE(#ANDROMEDA# @ 2010 05 18, 16:52)
mergaites, o jus bandet kada augint(na daigint) kaktusus is seklu?jei taip,tai kaip ten su jom, ar dygsta, ar sunkoka...nes jau kokiu graziu kaktusu seklu maciau,tu pokeliu su seklom tai begale buvo, o ant pakuotes jie nupaveiksluoti su ziedais, sakau jei ner juos sunku augint gal butu verta pirkti... g.gif

bandžiau. Pirkau vokiškų sėklų mišinį.
Padėjau ant drėgnos vatos ir uždengiau skaidriu dangteliu- padariau šiltnamį. Kai išleido dviskilčiai šakneles, atsargiai perkėliau ant žemės ir dar kurį laiką laikiau "šiltnamyje". Pirmą mėnesį ėjo gerai. Žūt jie pradėjo gerokai vėliau. Ateinu ir randu kad per dieną iš augaliuko pasidarė tik išnara. Kažkas juos suėdė, bet kas taip ir nesupratau. Iš likusių auga keli ferai, keli gymnai, kažkokie dar kurių pavadinimus pamiršau, bet neišgyveno retesnių veislių nei vienas. Bet augint buvo labai įdomu. ax.gif
Atsakyti
Isimete daigu liga del neteisingo vedinimo, dregmes ir tempos, pamirsau jos pavadinima.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 05 18, 17:18)
Isimete daigu liga del neteisingo vedinimo, dregmes ir tempos, pamirsau jos pavadinima.

mat kaip mastau.gif o galvojau kad kokie nors kirminėliai įsisuko. blush2.gif
Atsakyti