Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(@asta @ 2010 05 15, 16:37)

Tephrocactus`ą  4u.gif

ačiū ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 05 15, 09:25)
turiu tokį, bet jis pas mane niekad nežydi. Kažką ne taip darau.  blush2.gif

Aš jiems nieko specialiai nedarau. Šitas kabo virtuvėje, o ten saulė tik po pietų - ne tiek daug jos ir gauna. Žydi greičiausiai dėl šalto žiemojimo. Šiemet gi buvo labai šalta, o pas mane langai seni. Tai jie ir šaldosi sau smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mano nauji egzemplioriai 4u.gif Gal kas auginate tą su geltonais žiedeliais? Pirmą kartą tokį teko matyti bigsmile.gif

Mergaitės, jūsų kaktusėlių žiedai nuostabūs wub.gif

Beje, aš su tais priklijuotais žiedeliais irgi esu apsigavus blink.gif Prekybininkai taip daro, kad tik nupirktų verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2010 05 15, 12:02)
Sveikos  4u.gif
Noriu jusu pagalbos...

gal galit parasyt situ kaktusu tikslius pavadinimus? blush2.gif o tai atrodo zinomi, bet pavadinimu niekaip negaliu atsimint doh.gif
1. Aloe variegata
2. Kažkuri iš stapelijų
5. pilosecereus leucocephalus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitaitiene: 16 gegužės 2010 - 09:44
QUOTE(vitaitiene @ 2010 05 16, 10:43)
Sveikos 4u.gif

Mano nauji egzemplioriai 4u.gif Gal kas auginate tą su geltonais žiedeliais? Pirmą kartą tokį teko matyti bigsmile.gif

Papildyta:

Aciu 4u.gif
o ta su geltonais ziedeliais, tai mano tevai turi, tik deja pavadinimo tai as nzn... Zydi kiekviena pavasari, o perzydeje iedeliai panasiai kaip seklas subrandine - gal paset? Kaip manot - gal isdygtu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 05 16, 11:47)
Aciu 4u.gif
o ta su geltonais ziedeliais, tai mano tevai turi, tik deja pavadinimo tai as nzn... Zydi kiekviena pavasari, o perzydeje iedeliai panasiai kaip seklas subrandine - gal paset? Kaip manot - gal isdygtu? ax.gif

Pabandykite pasėti smile.gif

Tina, kur tu dingai? Noriu kaktusų lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitaitiene: 16 gegužės 2010 - 10:05
QUOTE(jurgele77 @ 2010 05 15, 16:12)
nu parodysiu ir as savo kaktusiukus dar tik pradedancioji augintoja esu,tai gal pravers jusu patarimai,ta su raudonu ziedeliu isigijau vakar ax.gif http://i076.radikal....db56577c986.jpg

kaip grazu wub.gif
Papildyta:
sveikos,dabar ir as pasirodysiu kaip mane pradziugino augintinis blush2.gif http://public.fotki....i/dscf1101.html
Papildyta:
ir dar vienas kaktusas su ziedais tiesa jie nera tokie ispudingi bet vistiek ziedai ax.gif http://public.fotki....i/dscf1114.html
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 05 16, 11:04)
Tina, kur tu dingai? Noriu kaktusų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Zinok turiu begale rupesciu. Uz menesio mano vestuves, tai ne kaktusai galvoj lotuliukas.gif nebijok - nepamirsiu taves, kai atlaisvesiu.
Atsakyti
Pradeda skleistis wub.gif
[attachmentid=198253]
Atsakyti
bigsmile.gif
fantastiška nelli
Atsakyti
just me kokie ziedai wub.gif echinopsio ziedas ispudingas. 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurventa: 16 gegužės 2010 - 15:44
QUOTE(jurventa @ 2010 05 16, 16:43)
just me kokie ziedai wub.gif echinopsio ziedas ispudingas. 4u.gif  thumbup.gif

acius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaitiene @ 2010 05 16, 10:43)
Sveikos 4u.gif

Mano nauji egzemplioriai 4u.gif Gal kas auginate tą su geltonais žiedeliais? Pirmą kartą tokį teko matyti bigsmile.gif

Mergaitės, jūsų kaktusėlių žiedai nuostabūs wub.gif

Beje, aš su tais priklijuotais žiedeliais irgi esu apsigavus blink.gif  Prekybininkai taip daro, kad tik nupirktų verysad.gif
Papildyta:

1. echinopsis subdenudata
2. euphorbia obesa gal , nesimato ji visai apvali ar briaunuota g.gif , gali būti horrida
Papildyta:
Tina, just me - gražu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 16 gegužės 2010 - 16:23