Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

Pasirodysiu ir aš, nes pilna palangė žiedų ir pumpurų. Šiemet aš juos gerai pašaldžiau. Tai žydės kas tik netingi smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
oho bigsmile.gif wub.gif Kaip vadinasi tas ketvirtas nuo viršaus?


manieji net pumpurų neturi:mastau: Bet šoe,et dar ir trąšų negavo. Matyt lėksiu tręšt. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enija: 22 balandžio 2010 - 06:22
Eikit sau panos,kiek pas jus ziedu blink.gif blink.gif pas mane tik viena mamke ziedus krauna. blush2.gif
Atsakyti
Tikrai faina 4u.gif bigsmile.gif wub.gif wub.gif Laaaabai grazu wub.gif
As einu savuosius barti-ko tokie letapedziai rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane išvis nė vieno žiedo, tik notikai du didieji kažką lyg galvoja.

Kas nori Stapelijos gigantea mano sėtos ir dabar jau nemažos ir Huernijos nežinau kokios, nežydi jos pas mane nors tu ka, tik katino plaukus renka, išmest gaila. Ten matosi kaip jos atrodo http://public.fotki....i/pict0089.html

O, dar toks įdomumo klausimas iškilo. Dabar jau neatsimenu kas, bet kažkada pirko mano sėtus kaktusus mažuliukus, kaip jie ar dar gyvena? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2010 04 21, 23:59)
Pasirodysiu ir aš, nes pilna palangė žiedų ir pumpurų. Šiemet aš juos gerai pašaldžiau. Tai žydės kas tik netingi smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


wub.gif wub.gif vau fantastika wub.gif pamaciau ir akiu negaliu atitraukti wub.gif wub.gif :
o as nezinau kada sulauksiu tokio grozio g.gif gal dar negreit turbut saules ir silumos permazai g.gif
http://public.fotki....enta/kaktusai/- kaktusiukai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurventa: 22 balandžio 2010 - 07:16
QUOTE(vitaitiene @ 2010 04 21, 18:27)
Negavau ir esu labai pikta  mad.gif  mad.gif  mad.gif  Žinoma ne ant jūsų, o pašto darbo gun_bandana.gif  Kad tik nenumirtų mano gėlytės verysad.gif  wub.gif

Žiedai nuostabūs wub.gif
Nesuprantu vieno - kaip jūs laikote įstiklintam balkone per žiemą g.gif Įstiklintam vistiek minusas būna žiemą doh.gif Nu nebent apšiltintas labai g.gif

kol kas paštu tik džiaugiuos , jei koks siuntinukas , tai 7 ryto , kaip cvekiukas paštininkė prie durų, teks jau ko gero koki šokoladą pirkt smile.gif
balkonas pas mane apšildytas nestipriai , bet namuos labai šilta tai dažniausiai buna atidarytas balkonas , tada visiems normaliai gaunasi smile.gif

anril fantastiški žiedai smile.gif
Atsakyti
Anril labai gražu wub.gif o kas antroje nuotraukoje žydi,mammi g.gif ?


Ir dar,svarbi informacija

Gegužės 28,29,30 dienomis Raudondvario dvaro oranžerijoje (šalia Kauno) vyks kambarinių augalų paroda.
Kviečiame prisijungti sukulentų augintojus.Norinčius dalyvauti kreiptis į mane
4u.gif
Atsakyti
vitaitiene, na ar gavot siuntinuka?
Atsakyti
kokie ziedai wub.gif wub.gif matyt mano kaktusai supyko ant manes,kad nezydi g.gif verysad.gif
Atsakyti
Tina, viskas gerai gavau ir jau susodinau 4u.gif Ačiū už dovanėles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 04 22, 07:22)
oho  bigsmile.gif  wub.gif  Kaip vadinasi tas ketvirtas  nuo viršaus?
manieji net pumpurų neturi:mastau: Bet šoe,et dar ir trąšų negavo. Matyt lėksiu tręšt.  biggrin.gif

Manieji dar irgi netrešti. Gegužę gal patrešiu. Kažkaip nepastebėjau, kad tos trašos labai žydėjimui padėtų.
Ketvirtas - Mediolobivia haagei v. canacruzensis .
O tą antrą vadinu gymnu - tiksliai nežinau kas toks. Bet jo žiedai truputį mažesni negu kitų gymnų g.gif
Atsakyti