Įkraunama...
Įkraunama...

Kaktusai ir sukulentai

QUOTE(Enija @ 2010 05 04, 18:25)
Soduose paskaičiau kad taip atrodo grybelis. Tai įgijau vario druskos ir bandysiu "beicuoti"
O gal pasakytumėt kas per rūšis, kad galėlėčiau ieškotis kito egzemplioriaus. Jis va toks:

user posted image

ar ne http://home-and-gard...058706046HzyoVi
THELOCACTUS SETISPINUS g.gif
Labai gražus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 04 gegužės 2010 - 18:14
ačiuks biggrin.gif
Atsakyti
Dar jis vadinamas hamatocactus setispinus wink.gif žydi visą vasarą,žiedas po žiedo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 05 04, 10:41)
tai kad jau beldemes jai, ji uzsakyma jau surinkus, dabar belieka laukt pinigu rinkimo ir kada cekas jai parsius smile.gif

O aš jau galvojau,jog aš čia viena dėl ceko nerimauju.Tai kur mūsų gelbėtoja???Ar bus šiemet užsakymas, g.gif ar jau nelabai??
Atsakyti
Sveikutės, buvau Tik gėlės bazėje , užvežta raudonų , baltų rebutijų, gymnų raudonų ko gero ( dar tik pumpuruoti), notocactusų žydinčių ir mamiliarijų - kaina apie 8 litus, ne perdaugiausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2010 05 05, 11:15)
Sveikutės, buvau Tik gėlės bazėje , užvežta raudonų , baltų rebutijų, gymnų raudonų ko gero ( dar tik pumpuruoti), notocactusų žydinčių ir mamiliarijų - kaina apie 8 litus, ne perdaugiausia 4u.gif


Ką pirkai? rolleyes.gif
Atsakyti
Vaje kaip noriu ten...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pasirodysiu savo grožius 4u.gif
Papildyta:
doh.gif Kažkas su foto negerai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitaitiene: 05 gegužės 2010 - 14:18
vau kokie ziedai bigsmile.gif pasigirsiu siandien ir as gausiu gelyciu dovanu tik dar nezinau ka gausiu bet manau,kad tai bus kaktusai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2010 05 05, 13:45)
Ką pirkai?  rolleyes.gif

gymną raudoną, labai jau sveikai atrodo, gal su 6 dideliais pumpurais ir dar daug užmegsta mažų smile.gif
Vitaitiene, labai gražūs žiedeliai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabirze: 05 gegužės 2010 - 15:35

nuostbus ziedai wub.gif wub.gif ir as laukiu kol prazys manieji smile.gif jauciu dar ilgai reiks laukti g.gif
http://public.fotki....venta/kaktusai/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurventa: 06 gegužės 2010 - 07:07
Aš čia, šiek tiek mokslais ir darbais apsivertus smile.gif

Užsakymas nusiųstas, patvirtintas, laukiu sąskaitos ir kaktusų, tada jau ir daugiau info galėsiu pasakyti, skaičiuoti, dėlioti. Bijau, kad su baigiamaisiais man šis reikalas nesutaptų, o tada tai žaliuosiu smile.gif

Tai kol kas tiek naujienų. Laukimo stadija. Mėnesio viduryje manau turėtų pajudėt reikalas.
Atsakyti