QUOTE(einarta @ 2010 05 13, 09:30)
Su maistu labai individualiai turbut, nes norai keiciasi kas valanda

bent jau man taip budavo. Svarbiausia, kad butu nesunkiai virskinamas maistas. Vienas produktas, kuris man visada tikdavo - lasisa. ir kas idomiausia, tai po chemijos man noredavosi alaus

nors as jo visiskai nemegau nei pries liga, nei dabar kai gydymo procesas pasibaige. Man jis labai tikdavo kai atrodydavo, kad skrandis sustodavo

Man viena moteris pasakojo, kad jos vyras po chemijos visada islipdavo prie stoties (kaune) ir uzsisakydavo cebureka ir bokala alaus

Jam nuo to visi blogumai dingdavo.... Taip, kad cia labai individualu. Jus tiesiog pasiklauskite mamytes ko ji noretu
O del vandens, tai tikrai teks buti prievaizdu ir priversti gerti vandeni. As pati zinau kaip nesinori to vandens, nors ir reikia. Mane net naktimis budindavo ir liepdavo gerti, tai as jau net isgirdus, kad atsidaro kambario durys girebdavau buteli su vandeniu
labai svarbu leistis vaistus Zofraną dar nepradėjus pykinti, jei jų maža prašyti gydytojos papildomos dozės.
Čia ištraukos iš forumiečių patirties-nekoreguotos
". Kai negaliu gerti vandens, bandau jį "paskaninti". Rudenį kaip išprotėjusi norėjau šaltalankio sulčių (visa kaimas apie tai žinojo ir nešė). Paskui pirkdavau iš "MAXIMOS" granatų sultis. Šįkart skiedžiu vandenį spanguolių sultimis. Paklausk mamos ko jai norisi. Gal tiesiog žalia arbata su citrina padės. Svarbu, kad organizmas gautų pakankamai skysčių. Nesu medikamentų žinovė, visada klausau vidinio balso.
Gali būti, kad nuo didelio vandens kiekio ir nuo vaistų sutriko skrandžio rūgštingumas. Man atrodydavo, kad skrandis toks "išplautas", prastai virškindavo maistą. Tada reikėtų į vandenį įsispausti labai nedaug citrinos sulčių, kad vos vos rūgštelėtų. Gal priešingai, per daug rūgšties, ką mama jaučia, kokį skonį burnoje.
Pusė stiklinės, jeigu perdaug, gerti bandyti kelis gurkšnelius arba per šiaudelį. Man dar labai padeda Boržomi mineralinis, tik prieš gerdama palaikau pusdienį ąsotėlyje, kad "nusiburbuliuotų". Nebūtinai vanduo, jei vemia tiks ir silpna kmynų arba juodoji arbata (tokia vos vos su spalva). Bandykite. Per pirmąją chemiją prieš pora metų gėriau tik džiovintų obuolių kompotą, be jokio cukraus.
Kiek išgeriate vandens? Neperlenkit lazdos. Jei mama nėra stambi (60 kg) užteks 1,5 -2 litrų. Galit bandyti pasiskambinti į skyrių ir pasitarti su budinčiu onkologu.
Razinos turi daug kalio. Vemiant, viduriuojant, prakaituojant - t.y. netenkant skysčių, prarandama ir kalis. Dėl kalio trūkumo gali sutrikti širdelės veikla. Razinos mano išsigelbėjimas. Kalio man dažnai trūksta, ypač gydantis. Bandė lašinti KCl tirpalą ligoninėj, kiaurai išbėga. Man jokio efekto. Sesutė patarė nakčiai užsimerkti razinas, ryte išgeri skystį ir razinas suvalgyti. Padėjo.
Magnio turi džiovinti abrikosai. Daug kalio turi džiovintos slyvos, džiovinti obuoliai. Džiovintos slyvos gerai, jei nuo zofrano ar chemijos užkietėja viduriai. Todėl šių vaisių kompotas puikiai tinka. Aš dar valgydavau keptus obuolius, su jais taip pat gauni kalio ir skysčių, sureguliuoja žarnyną.
Carvel siūlomi švieži vaisiai yra gerai, ypač vynuogės, gliukozės šaltinis. Tik nei žalių daržovių, nei šviežių vaisių negalima, prasidėjus neutropenijai, kai neutrofilų (granuliocitų) kraujyje yra <0,5, tada viskas tik virtame, troškintame, keptame pavidale (tie patys obuoliai, bananai ir pan.).
Gal gydytoja paskirs lašintis skysčius po sekančios chemijos, turėtų bendrą būklę palengvinti
drauge patare virintu vandeniu uzpilti i termosa sauja razinu. paskui klausiau gydytojos-sake labai geras daiktas. nes turi daug mineralu del "dehidratacijos" apsaugo ir labai skanu.
as is vakaro i termosa idedavau uogu ir uzpildavau, nuo ryto gerdavom. pabandykit. gal tiks Jusu mamai. kuo daugiau uogu- tuo stipresnis skonis gaunas.
1) Maisto pasisavinimui pagerinti prieš valgį pravartu pakramtyti imbiero šaknies su citrinos griežinėliu arba gvazdikėlį. Tai padės ir apsunkus po valgio, kai persivalgyta.
2) Imuninę sistemą ir fizines jėgas stiprina ir lygiomis dalimis sumaišyti imbieras, citrina ir medus (nuplautą imbiero šaknį ir citriną su žievele sutarkuokite smulkia trintuve). Vaikams nuo 7 metų rekomenduojama vartoti po šaukštelį 2-3 kartus per dieną, suaugusiesiems - po desertinį šaukštą 3-4 kartus per dieną.
3) Profilaktiškai ir imunitetui stiprinti 10 dienų siūloma vartoti tokį mišinį: 5 arbatiniai šaukšteliai malto imbiero, 6 šaukšteliai lydyto sviesto ghi, 4 šaukšteliai medaus. Pirmą dieną - 0,5 arbatinio šaukštelio, antrą - 1, trečią -1,5, ketvirtą - 2, penktą - 2,5. Nuo šeštos iki dešimtos dienos dozę reikia mažinti po pusę šaukštelio. Geriau vartoti valgant arba po valgio užgeriant šiltu gėrimu. Puikiai šalina iš organizmo toksinus ir nuovargį.
4) Arba paprasčiausia arbata su imbieru, susitarkuoti į puodelį imbiero,užpilti verdanciu vandeniu,palaukti kol šiek tiek atvės.Tada įdeti citrinos ir šaukstelį medaus. Bandykite. Yra dar ledinukų, tik jie saldūs.
5) Galima: 2oog imbiero 200g citrinos 200g konjako (jei ligoniukas nesipriešina): viską sumaišyti ir į dieną po šauksta ryte ir vakare.
6) Čia supemamos, superžinovės:imbieras
7) papildai
papildas nuo pykinimo
imbiero papildas, kitas
GVAZDIKĖLIAI
1.Nuo pykinimo:2 arbatinius šaukštelius gvazdikėlių pakepinti,supilti į puodelį verdančio vandens.Pamirkyti 30 min.Gerti po 1 arbatinį šaukštelį 3 - 4 kartus per dieną.(Gal pakepinti ir nebūtina? )Bet taip tik aš sakau.
2.Nuo vėmimo:Pakepinti puse arbatinio šaukštelio gvazdikėlių miltelių,sumaišyti su 1 valgomu šaukštu medaus.Po truputi valgyti.
Geros dienos
Papildyta:
QUOTE(mazgote @ 2010 05 13, 10:11)
Atsiprasau,bet jus klystat.As savim pasitikinti esybe

ir tikrai neminksta

ir esu be galo egoiste ir save labiausiai myliu

virtualaus pasaulio nelyginu su realybe

cia tik laisvalaikio praleidimas
Na vis tiek negaliu žmogaus taip vadinti.Liežuvis neapsiverčia , o tiksliau klaviatūra stringa.Juk ir virtualiame pasaulyje galioja tie patys dėsniai.
Papildyta:
[quote=irinok,2010 05 12, 20:07]
[quote=.GABIJA.,2010 05 12, 11:52]
tai pradėjau savo kruopų dietą.Jau įpusėjau.Šiandien baigiu grikius, ryt pereinu prie sorų.Tik šį kart simboliškai užsibarstau druskos ir užpjaustau daržovių.Kas nežino, tai bado dieta vėžinėms lastelėms.O kas neserga , labai gerai valo organizmą, nukrenta bent 4 kg per 12-ka dienų, labai gerai sąnariams, virškinimo traktui.
GABIJA, gal galite detaliau papasakoti apie kruopu dieta, nes turiu problemu su virskinimo traktu, ir del savo lygos (virskinimo trakto stromos navikas GISTas), ir del vaistu (gliveko) salutiniu poveikiu.
Aciu.
[/quote]
Sveikatinančios monodietos
Nors oficialioji tradicinė medicina ignoruoja gydymą badu, kai kurie ligoniai taip gydėsi, gydosi ir gydysis. Mūsų tarpe pilna žmonių, išsigydžiusių badu. Gydymas badavimu toks pat senas kaip ir žmonija, netgi senesnis - susirgę gyvūnai nieko neėda. Tačiau norint badauti ilgai, būtinos žinios. Daug žinių: kaip teisingai pradėti, kiek tęsti, kas vyksta organizme badavimo metu, kaip baigti badą. Nemoksliškai badaujant ilgą laiką galima apturėti daugiau bėdos, nei naudos.
Tačiau nevalgyti vieną dieną per savaitę, ar po 3 dienas kartą į ketvirtį - gali kiekvienas. Pasak žinomos gydytojos Filomenos Taunytės, nevalgant vieną dieną per savaitę galima išvengti daugelio ligų. Tokią dieną organizmas nebadaudamas apsivalo nuo maisto atliekų. Trys nevalgymo dienos vadinamos iškrovos dienomis. Paskutines pasisavintas maisto medžiagas organizmas energijai ir gyvybinėms funkcijoms palaikyti sunaudoja tik trečią badavimo dieną. Taigi tik nuo trečios dienos prasideda tikrasis badas. Tris dienas be gydytojų priežiūros gali nevalgyti kiekvienas žmogus.
Čia jums siūlome gydytojos Filomenos Taunytės rekomenduojamas monodietas (Iš f.Taunytės knygos " 9/10 laimės"), kai tam tikrą laiką valgomas tik vienas produktas. Lengviausiai toleruojamos grūdinės monodietos, beje, jos ir sveikiausia mūsų organizmui. Propoguojamos gyvulinio baltymo - mėsos dietos - tinka tik visai sveikiems jauniema žmonėms, norintiems numesti svorio.
Avižinių dribsnių dieta Avižinius dribsnius pavirti arba (geriau) užpilti verdančiu vandeniu (1 stiklinė dribsnių - 3 stiklinės vandens). Valgoma, kiek norima, tris dienas. Gerai išvalo žarnyną.
Grikių dieta. Vandenį su grikais užvirti arba sausus grikius pamirkyti vandenyje. Valgoma 5-7 paras, kiek norima. Gerai išvalo kraujo indus. Po šios dietos rekomenduotina
Sorų dieta Sorų kruopas reikia virti 20 min. Valgyti šią košę ne ilgiau kaip 3-5 dienas. Po šios dietos rekomenduotina
Ryžių ir miežių kruopų dieta Ryžius užpilti šaltu vandeniu, užvirti, vandenį nupilti, užpilti naujo ir vėl užvirti. (1 stiklinei ryžių - 3 stiklinės vandens). Valgyti 3-5 dienas.
Grūdų dieta nėra alinanti net labai liesiems žmonėms. Šias rekomenduojamas grūdines monodietas kūrybingai pritaikius savo reikmėms, tikrai padėsime savo sveikatai.
Taunytė akcentuoja badavimą gydant vėžį.Kadangi aš to neištverčiau, tai alternatyva grūdų dieta.Taunytė tai prilygina badavimui ir skaito , kad nuo 4-os paros pradeda maisto stigti ir vėžinėms lastelėms.Be to valosi organizmas.Aš šios dietos laikiausi metų pradžioje, bet reikia kartoti kas ketvirtį.Kadangi po to sekė operacija ir chemo, tai dabar išsityrusi kraują vėl pradėjau.
Grūdų dieta iš Taunytės knygos 9/10 laimės ar kažko
nepamenu
1-ą dieną nuo savęs valgiau daržoves ir vaisius
3-dienos avižų dribsniai
3-dienos grikiai
3-dienos soros
3-dienos ryžiai arba miežinės kruopos.
Avižų dribsnius užtenka prieš pusvalandį užpilti verdančiu vandeniu, kitas kruopas užpildavau iš vakaro , o ryte vandenį nupildavau , o likusį nugarindavau, viriau vienintelius ryžius.
Nesideda jokie priedai , net druska.Arbata be cukraus.Reikia gerti daug vandens, to jau organizmas reikalaus.Košės valgai kiek nori, bet daugiau nieko negalima.Reikia pasirūpinti laisvinančiais , nes užkietės viduriai.
Pirmas tris dienas gali kristi kraujospūdis ir atsirasti silpnumo jausmas, rašo , kad gali būti burnoje acetono kvapas.Tai reiškia , kad valosi organizmas.Didelio alkio jausmo nebuvo, nors ruošiau valgyti vyrui, bet pati tik paragaudavau sriubą ir to pusės šaukštelio užtekdavo.Tiesa esu sugriešijusi, per tą laiką- 13 dienų suvalgiau porą obuolių ir mandarinų /į dieną po pora skiltelių/ ir kelis kasnius juodos duonos .Nes pasiilgdavau maisto skonio.
Per 3 dienas dingo alerginė sloga.
Paskutinė kompiterinė tomografija parodė, kad atsistatė kepenys, o buvo išdidėję, labai atsigavo sąnariai, nes kai pradėdavau pasėdėjus eiti- šlubuodavau.O dabar pamirštu, kad išlipau iš mašinos, o pirma dar pastovėdavau, kojas pralankstydavau.
Nukritau 4 kg, ir jie ataugo bet labai negreit .Nes paskui jau nelabai saugojausi maisto.
Be to Taunytė akcentuoja , kad kuo prastesnis maistas, tuo geriau gydomos nervų sistemos ligos.
Valios čia reikia , bet mes jos turime.Svarbiausia , kad valosi organizmas.Kraujo rodikliai hemoglobinas nesumažėjo.Aš jau du kartus taip dietinausi.Po Naujų Metų vėl pradėsiu.
Prieš dietinimasi išsivalyk žarnyną- klizma, fortrans.Jis brangus , turint klizmą sutaupysi.
Po kruopų košės neprisivalgyti cepelinų, valgyti labai lengvą nekoloringą maistą.
Linkiu kuo geriausios kloties visoms