Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

QUOTE(simre @ 2010 04 24, 13:24)
spėk smile.gif

Realiai tai oranžinės, bet keičiasi labai nuo apšvietimo.

Na iš nuotraukos tai būčiau sakius, kad bent jau ta, kur matos, tai žydra doh.gif
Atsakyti
Sveikos
Jau suagitavau nemžai draugų už mano foto FB konkurse prabalsuoti... bet vis tiek toli iki tų lyderių doh.gif
Kaip jie tiek tų balsų susirenka blink.gif
Pasijaučiau nepopuliari tarp savų lotuliukas.gif

va, su koikia dalyvaunam http://www.facebook....id=347565271544
eeech.. nu bent trečios vietos kankolą būtų smagu nuraut. Bet kurgi doh.gif O Trollbeads tai gudročiai, kiek naujų "gerbėjų" prisitraukė. Dabar vat ir giriasi. Kaži kiek iš tų balsuotojų išsireigstruos pabalsavę.

Atsakyti
Tiek pripostinau ir dingo doh.gif
Erzebeth, taip tau, doh.gif sorry, virtuvėj dramos - peiliai krenta (vyras guliašą daro) biggrin.gif įtampa..


Simre, labai gražu ir jauku, turbūt labai malonu tokią saulėtą nešioti thumbup.gif

Bitele, neaa lotuliukas.gif neatlieka. Pardavėja pati kaip stebuklą parodė, dar iš mandagumo kitus apžiūrėjau, bet... irnesakyk.gif Dabar taip prilipo, kad visa apyrankės koncepsija sugriuvo biggrin.gif

Ruti, labai liuks dvogubos gėlytės, man jos irgi labai gražu wink.gif Ir nieko ne per gėlėta, tik man sidabriukų trūksta biggrin.gif Bet čia gal, kad man jų niekad per daug nebūna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 04 24, 12:28)
Ruti, labai liuks dvogubos gėlytės, man jos irgi labai gražu wink.gif Ir nieko ne per gėlėta, tik man sidabriukų trūksta biggrin.gif Bet čia gal, kad man jų niekad per daug nebūna biggrin.gif


Taip, taip, sidabriuku irgi bus daugiau biggrin.gif Tik skirsiu sidabriukais vis tiek kas du stikliukus rolleyes.gif

O vakar kazkaip nei is sio nei is to susizavejau oniksu wub.gif Ir jau surezgiau juodos su daug sidabriuku vizija cool.gif Belieka teleloto milijona laimet arba banka apiplest blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 04 24, 13:28)
Simre, labai gražu ir jauku, turbūt labai malonu tokią saulėtą nešioti  thumbup.gif

Kažin, ar yra trolinė apyrankė, kurią nebūtų malonu nešiot? g.gif lotuliukas.gif
Šiaip tai mane gintaras labai labai nustebino - jis labai šiltas. Visai kitoks, nei stikliniai. Jaučiu iš kelių karolių nematydama, tik liesdama sugebėčiau gintarą išrinkt.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 04 24, 13:14)
Milanas būtų buvęs į kitą (tamsiai žalią - juodą) viziją. Šita ruda jau kaip ir užbaigta, juk dar šarvuotis atkeliaus. Kur dėčiau po to rudataškį?  g.gif

supratau. Kai paminėjau rudataškį, galvojau, kad jo dar trūksta rudojoje apyrankėje.
Beje, pamiršau pagirti labai šiltą simre apyrankę. Teisingai Dasha pasakė: ji tokia saulėta, šviečianti. Taip ir norisi šypsotis į ją žiūrint. thumbup.gif
Dasha, gaila, mirksiukas.gif teks man tokio stebuklo dar paieškoti. Man pardavėja sakė, kad vis pasiaiko vienas kitas tamsus. Gal gi vienas manęs sulauks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitelė: 24 balandžio 2010 - 12:51
Staiga mane aplankė "nušvitimas" ir susirodė, kad į mano apyrankę dar būtinai reikės įtalpint rožinį kvarcą, ametistą ir labradoritą g.gif Tik klausimas KAIP juos ten sutalpint, kažin ar betilps doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitelė @ 2010 04 24, 12:49)
supratau. Kai paminėjau rudataškį, galvojau, kad jo dar trūksta rudojoje apyrankėje.
Beje, pamiršau pagirti labai šiltą simre apyrankę. Teisingai Dasha pasakė: ji tokia saulėta, šviečianti. Taip ir norisi šypsotis į ją žiūrint. thumbup.gif
Dasha, gaila,  mirksiukas.gif teks man tokio stebuklo dar paieškoti. Man pardavėja sakė, kad vis pasiaiko vienas kitas tamsus. Gal gi vienas manęs sulauks.

Bitele, totaliai laimės dalykas, aš jo net neplanavau ir jis tik labaaai toli planuose buvo, prieš jį kokia dvim kitų kankolų stovėjo, bet va, atėjau, parodė ir viskas. Taip, kad rasi tu savąjį tikrai. wink.gif
Atsakyti
Aciu visoms, kad neispeikete mano geletosios 4u.gif

Klausykit, kas turit pilnai privertas apyrankes, jos turbut labai sunkios g.gif Nes mano dar ne visai puse, bet svoris tai jau blink.gif Pilna bus visai sunki unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 04 24, 12:59)
Aciu visoms, kad neispeikete mano geletosios 4u.gif

Klausykit, kas turit pilnai privertas apyrankes, jos turbut labai sunkios  g.gif Nes mano dar ne visai puse, bet svoris tai jau  blink.gif Pilna bus visai sunki  unsure.gif

Bent jau man nesijaučia, nes vis po vieną, po du pridedi, taip prisijaukini tą svorį, žiūrėk jau ir pilna. Kas paima ją pilną vat taip šiaip, sako, kad sunki. Bet be to sunkumo aš blogai jaučiuos biggrin.gif Kartą išėjau į darbą pamiršus po dušo, tai boženki.. doh.gif Capt ir capt... Kaip be kelnių kokių būč išėjus..
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti