Įkraunama...
Įkraunama...

Matilda

QUOTE(Juračiuks @ 2011 07 23, 13:23)
Man tai iš karto primena multiką mažylis ir Karsonas, ten auklės Frekenbok katinas buvo tokiu vardu  blush2.gif

drinks_cheers.gif lygiai ta pati asociacija, tai vaiko taip nevadinciau schmoll.gif
Atsakyti
O man asociacija su L. Franko romanu "Matilda". Maloni asociacija. Romantiškoms paauglėms rekomenduočiau.
Atsakyti
Man nepatinka. Sena ir stora sodo kaimyne vaikystej taip vadindavau. Arba is karlsono ta storule matilda primena biggrin.gif
Atsakyti
Vardas visai nieko smile.gif Pažinojau vieną merginą Matildą, bet kadangi ji apkūni, tai ir asociacijos tokios, kad vardas Matilda - solidus ir tinkantis apkūniai merginai blush2.gif
O šiaip retas vardas Lietuvoje ir dabartiniai vaikai nebus matę multiko su Karlsonu biggrin.gif
Atsakyti
man visai grazus thumbup.gif
Atsakyti
Ai toks neutralus man šis vardas, nei gražus, nei baisus.
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2011 07 23, 14:23)
Man tai iš karto primena multiką mažylis ir Karsonas, ten auklės Frekenbok katinas buvo tokiu vardu  blush2.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif man taip pat tokie prisiminimai...
Papildyta:
nelabai man tas vardas,tada geriau Milda biggrin.gif
Atsakyti
man tai irgi nekoks, pasirinkciau Milda, jei mergyte lietuve, tai man atrodo labiau tinka sis vardas
Atsakyti
mazylis ir karlsonas lotuliukas.gif
Atsakyti
Vardas neaaa, o bet tačiau temos autorė davė superinį dvigubą vardą savo dukrytei - Izabelė Jūra. Tai gal temą vertėtų uždaryti?
Atsakyti
labai negražu, nors geriau nei jūra smile.gif
Atsakyti
Nors galvodama apie šį vardą vis prisimenu "Telebimbam" dainą ("Ant visų Matilda niršta, pūsdama pūslėtą pirštą"), visgi šį vardą į galimų vardų savam vaikučiui sąrašą įtraukiau - labai jau jis gražus, mielas ir retas wub.gif
Atsakyti