Įkraunama...
Įkraunama...

Matilda

o man jis juokingas biggrin.gif na, žinau, kad normalus vardas, etc., bet vis tiek nusišypsočiau išgirdusi ką nors taip kviečiant.
Atsakyti
Labas, mergytės!

Ačiū už jūsų išsakytas mintis. Dar vaiko nėra, bet vardas labai prilipo. wub.gif

Man irgi pirma asociacija su frekken Bock kate, bet paskui prisiminiau labai emocionalų Holivudo filmą apie mergaitę Matilda, o paskui dar vieną mačiau apie išdykėle karingąją Matilda, tai man katės asociacija nutolo su šiuo vardu. rolleyes.gif

Gyvename ne LT, tai tikriausia, jei kūdikiui tiks prie veido šis vardas, tai taip ir pavadinsime ax.gif

Dar kartą ačiuks 4u.gif
Atsakyti
Grazus vardukas smile.gif
Atsakyti
man taipat asocijuojasi su filmu apie mergaite turincia ipatingu galiu, o vardas puse velnio pakenciamas
Atsakyti
Visai grazus, nenuvalkiotas, o kaip vadinsit mazybiskai??? Milda - lietuviu meiles deive smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dainele @ 2011 07 11, 11:39)
Radau tokį šiais laikais gan retą, bet mūsuose labai gerai pažįstamą vardą Matilda.
Kaip jums toks vardas mergaitei? Man jis labai patinka  rolleyes.gif

Matilda - germanų kovos deivė. Vis dar sutinkamas vardas Skandinavijos kraštuose. II. Pasaulinio karo metais buvo pastatytas labai garsus ir super-duper modernus karo laivas vokiečiuose "Matilda", bet jam jau nebeteko išplaukti į karo vandenis.

Tiek žinau apie šį vardą  mirksiukas.gif


man patinka smile.gif
Atsakyti
Gražus vardukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2011 07 12, 07:17)
ne ne, vardas gal ir normalus, bet kažkokios neigiamos asociacijos....  blush2.gif  blush2.gif



Pritariu ,kad neigiamos asociacijos ,ir vardas nelabai kiap skamba g.gif g.gif blush2.gif
Atsakyti
biggrin.gif man nelabai schmoll.gif
Atsakyti
Primena mergaitę iš filmo "Matilda". smile.gif Tai mergytei tiko toks vardas:D Bet savo vaiko taip nepavadinčiau.smile.gif
Atsakyti
Man nelabai schmoll.gif O kodel net negaliu pasakyti.
Atsakyti
Man tai iš karto primena multiką mažylis ir Karsonas, ten auklės Frekenbok katinas buvo tokiu vardu blush2.gif
Atsakyti